Všechny výsledky

Okresní přebor mladší přípravka skupina "B"

Rozpis a výsledky

Vyberte kolo
všechna kola všechna kola456789123131415161718101112
Vyberte družstvo
všechna družstva všechna družstvaSULKO Zábřeh PostřelmovŠTÍTYŠumperk "A"LesniceROVENSKO Loštice Sudkov FK MOHELNICE z.s.
Vyberte místo
doma i venku doma i venkuDomaVenku

4. kolo

Neděle 26. 8. 2018 10:00
Sudkov - Šumperk "A" 2:19 (2:8)

Rozhodčí: Šula Oldřich.

Neděle 26. 8. 2018 10:00
SULKO Zábřeh - Postřelmov 11:13 (4:3)

Rozhodčí: Blaťák Adam.

Středa 29. 8. 2018 17:30
FK MOHELNICE z.s. - ROVENSKO 7:10 (3:5)

Rozhodčí: Navrátil Miroslav.

Čtvrtek 13. 9. 2018 17:00
Lesnice - Loštice 10:0 (5:0)

Rozhodčí: Horáček Miroslav.

5. kolo

Sobota 1. 9. 2018 09:00
ŠTÍTY - SULKO Zábřeh 29:2 (13:1)

Rozhodčí: Doležal Lukáš.

Neděle 2. 9. 2018 09:30
Postřelmov - FK MOHELNICE z.s. 13:12 (8:8) Pen: 4:2

Rozhodčí: Anton Ivo.

Neděle 2. 9. 2018 11:45
Lesnice - Sudkov 2:10 (1:7)

Rozhodčí: Horáček Miroslav.

Neděle 2. 9. 2018 13:00
ROVENSKO - Loštice 8:2 (4:2)

Rozhodčí: Navrátil Miroslav.

6. kolo

Sobota 8. 9. 2018 09:30
Postřelmov - ŠTÍTY 2:22 (11:1)

Rozhodčí: Vysloužil Antonín.

Neděle 9. 9. 2018 10:00
Sudkov - ROVENSKO 8:2 (5:1)

Rozhodčí: Šula Oldřich.

Neděle 9. 9. 2018 11:15
FK MOHELNICE z.s. - Loštice 2:4 (0:0)

Rozhodčí: Rulíšek Vladislav.

Úterý 11. 9. 2018 16:00
SULKO Zábřeh - Šumperk "A" 5:21 (3:9)

Rozhodčí: Horáček Miroslav.

7. kolo

Sobota 15. 9. 2018 09:00
ŠTÍTY - FK MOHELNICE z.s. 22:2 (9:1)

Rozhodčí: Janků Milan.

Neděle 16. 9. 2018 09:00
Loštice - Sudkov 2:17 (1:7)

Rozhodčí: Blaťák Adam.

Neděle 16. 9. 2018 10:00
Šumperk "A" - Postřelmov 21:4 (11:2)

Rozhodčí: Rulíšek Vladislav.

Neděle 16. 9. 2018 13:15
Lesnice - SULKO Zábřeh 5:8 (1:3)

Rozhodčí: Janků Milan.

8. kolo

Sobota 22. 9. 2018 09:00
ŠTÍTY - Šumperk "A" 12:8 (4:5)

Rozhodčí: Beran Jiří.

Sobota 22. 9. 2018 09:30
Postřelmov - Lesnice 10:3 (5:2)

Rozhodčí: Knap Dušan.

Neděle 23. 9. 2018 10:00
SULKO Zábřeh - ROVENSKO 13:4 (7:1)

Rozhodčí: Knap Dušan.

Neděle 23. 9. 2018 11:15
FK MOHELNICE z.s. - Sudkov 1:9 (1:4)

Rozhodčí: Navrátil Miroslav.

9. kolo

Sobota 29. 9. 2018 09:30
Loštice - SULKO Zábřeh 11:13 (8:9)

Rozhodčí: Navrátil Miroslav.

Neděle 30. 9. 2018 09:30
Šumperk "A" - FK MOHELNICE z.s. 15:3 (6:1)

Rozhodčí: Hetmánek Rudolf.

Neděle 30. 9. 2018 10:45
Lesnice - ŠTÍTY 6:9 (3:5)

Rozhodčí: Rulíšek Vladislav.

Neděle 30. 9. 2018 13:00
ROVENSKO - Postřelmov 5:7 (2:4)

Rozhodčí: Slončík Ladislav.

1. kolo

Sobota 6. 10. 2018 09:00
ŠTÍTY - ROVENSKO 9:7 (3:3)

Rozhodčí: Beran Jiří.

Neděle 7. 10. 2018 10:00
Šumperk "A" - Lesnice 15:2 (7:0)

Rozhodčí: Profous Petr.

Neděle 7. 10. 2018 10:00
SULKO Zábřeh - Sudkov 3:6 (2:2)

Rozhodčí: Slončík Ladislav.

Neděle 7. 10. 2018 10:00
Postřelmov - Loštice 11:5 (6:1)

Rozhodčí: Žák Ludvík.

2. kolo

Sobota 13. 10. 2018 10:30
Loštice - ŠTÍTY 3:15 (2:7)

Rozhodčí: Kuba Josef.

Neděle 14. 10. 2018 11:15
FK MOHELNICE z.s. - Lesnice 2:4 (1:1)

Rozhodčí: Janků Milan.

Neděle 14. 10. 2018 13:00
ROVENSKO - Šumperk "A" 0:14 (0:6)

Rozhodčí: Profous Petr.

Čtvrtek 18. 10. 2018 16:30
Sudkov - Postřelmov 8:5 (4:3)

Rozhodčí: Hetmánek Rudolf.

3. kolo

Sobota 20. 10. 2018 09:00
ŠTÍTY - Sudkov 7:6 (6:4)

Rozhodčí: Hetmánek Rudolf.

Sobota 20. 10. 2018 10:15
Lesnice - ROVENSKO 2:6 (0:4)

Rozhodčí: Blaťák Adam.

Neděle 21. 10. 2018 09:30
Šumperk "A" - Loštice 22:2 (10:1)

Rozhodčí: Janků Milan.

Neděle 21. 10. 2018 10:00
SULKO Zábřeh - FK MOHELNICE z.s. 17:11 (8:6)

Rozhodčí: Vysloužil Antonín.

13. kolo

Neděle 7. 4. 2019
Loštice - Lesnice
Neděle 7. 4. 2019
Šumperk "A" - Sudkov
Neděle 7. 4. 2019
Postřelmov - SULKO Zábřeh
Neděle 7. 4. 2019 13:00
ROVENSKO - FK MOHELNICE z.s.

14. kolo

Sobota 13. 4. 2019 11:30
Loštice - ROVENSKO
Neděle 14. 4. 2019
FK MOHELNICE z.s. - Postřelmov Poznámka: UMTRA
Neděle 14. 4. 2019 10:00
SULKO Zábřeh - ŠTÍTY
Neděle 14. 4. 2019 10:00
Sudkov - Lesnice

15. kolo

Sobota 20. 4. 2019 09:00
ŠTÍTY - Postřelmov
Neděle 21. 4. 2019
Šumperk "A" - SULKO Zábřeh
Neděle 21. 4. 2019 12:00
Loštice - FK MOHELNICE z.s.
Neděle 21. 4. 2019 13:00
ROVENSKO - Sudkov

16. kolo

Neděle 28. 4. 2019
FK MOHELNICE z.s. - ŠTÍTY Poznámka: UMTRA
Neděle 28. 4. 2019
Postřelmov - Šumperk "A"
Neděle 28. 4. 2019 10:00
SULKO Zábřeh - Lesnice
Neděle 28. 4. 2019 10:00
Sudkov - Loštice

17. kolo

Neděle 5. 5. 2019
Šumperk "A" - ŠTÍTY
Neděle 5. 5. 2019 10:00
Sudkov - FK MOHELNICE z.s.
Neděle 5. 5. 2019 12:15
Lesnice - Postřelmov
Neděle 5. 5. 2019 13:00
ROVENSKO - SULKO Zábřeh

18. kolo

Sobota 11. 5. 2019 09:00
ŠTÍTY - Lesnice
Neděle 12. 5. 2019
Postřelmov - ROVENSKO
Neděle 12. 5. 2019
FK MOHELNICE z.s. - Šumperk "A" Poznámka: umělá tráva
Neděle 12. 5. 2019 10:00
SULKO Zábřeh - Loštice

10. kolo

Neděle 19. 5. 2019 10:00
Sudkov - SULKO Zábřeh
Neděle 19. 5. 2019 12:45
Lesnice - Šumperk "A"
Neděle 19. 5. 2019 13:00
Loštice - Postřelmov
Neděle 19. 5. 2019 13:00
ROVENSKO - ŠTÍTY

11. kolo

Sobota 25. 5. 2019 09:00
ŠTÍTY - Loštice
Neděle 26. 5. 2019
Postřelmov - Sudkov
Neděle 26. 5. 2019
Šumperk "A" - ROVENSKO
Neděle 26. 5. 2019 12:45
Lesnice - FK MOHELNICE z.s.

12. kolo

Neděle 2. 6. 2019
FK MOHELNICE z.s. - SULKO Zábřeh Poznámka: UMTRA
Neděle 2. 6. 2019 10:00
Sudkov - ŠTÍTY
Neděle 2. 6. 2019 13:00
Loštice - Šumperk "A"
Neděle 2. 6. 2019 13:00
ROVENSKO - Lesnice

Export do kalendáře

Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN