Všechny výsledky

Okresní přebor mladší přípravka skupina "A"

Rozpis a výsledky

Vyberte kolo
Vyberte družstvo
Vyberte místo

4. kolo

Sobota 25. 8. 2018 09:00
Vikýřovice. - Šumperk "C" 12:3 (4:2)

Rozhodčí: Šula Oldřich.

Sobota 25. 8. 2018 10:45
Nový Malín - Obědné 5:8 (3:5)

Rozhodčí: Kubíček Stanislav.

Neděle 26. 8. 2018 12:00
Bludov. - Staré Město 6:7 (1:3)

Rozhodčí: Horáček Miroslav.

Neděle 26. 8. 2018 14:30
Velké Losiny - Šumperk "B" 1:24 (1:13)

Rozhodčí: Profous Petr.

5. kolo

Sobota 1. 9. 2018 13:00
Staré Město - Horní Pomoraví. 10:9 (6:7)

Rozhodčí: Žák Ludvík.

Neděle 2. 9. 2018 10:00
Šumperk "B" - Bludov. 27:1 (14:0)

Rozhodčí: Šula Oldřich.

Neděle 2. 9. 2018 10:00
Šumperk "C" - Velké Losiny 12:8 (4:6)

Rozhodčí: Slončík Ladislav.

Čtvrtek 20. 9. 2018 16:30
Obědné - Vikýřovice. 17:5 (11:1)

Rozhodčí: Šula Oldřich.

6. kolo

Sobota 8. 9. 2018 10:15
Nový Malín - Vikýřovice. 10:3 (8:0)

Rozhodčí: Blaťák Adam.

Neděle 9. 9. 2018 12:30
Bludov. - Šumperk "C" 8:6 (2:3)

Rozhodčí: Jílek Pavel.

Neděle 9. 9. 2018 14:00
Velké Losiny - Obědné 6:16 (0:10)

Rozhodčí: Profous Petr.

Úterý 18. 9. 2018 17:00
Horní Pomoraví. - Šumperk "B" 3:23 (0:10)

Rozhodčí: Langhammer Luděk.

7. kolo

Sobota 15. 9. 2018 09:00
Vikýřovice. - Velké Losiny 10:3 (5:2)

Rozhodčí: Langhammer Luděk.

Sobota 15. 9. 2018 10:00
Obědné - Bludov. 7:5 (5:4)

Rozhodčí: Navrátil Miroslav.

Sobota 15. 9. 2018 13:30
Staré Město - Nový Malín 0:14 (0:7)

Rozhodčí: Profous Petr.

Neděle 16. 9. 2018 10:00
Šumperk "C" - Horní Pomoraví. 11:6 (6:4)

Rozhodčí: Provazník Jan.

8. kolo

Sobota 22. 9. 2018 09:45
Nový Malín - Velké Losiny 26:4 (17:1)

Rozhodčí: Šula Oldřich.

Sobota 22. 9. 2018 10:00
Staré Město - Šumperk "B" 6:16 (2:6)

Rozhodčí: Jílek Pavel.

Sobota 22. 9. 2018 12:30
Horní Pomoraví. - Obědné 2:26 (1:18)

Rozhodčí: Hetmánek Rudolf.

Neděle 23. 9. 2018 12:00
Bludov. - Vikýřovice. 8:1 (7:1)

Rozhodčí: Blaťák Adam.

9. kolo

Sobota 29. 9. 2018 09:00
Vikýřovice. - Horní Pomoraví. 10:9 (6:5)

Rozhodčí: Provazník Jan.

Neděle 30. 9. 2018 11:30
Šumperk "B" - Nový Malín 5:12 (2:8)

Rozhodčí: Horáček Miroslav.

Neděle 30. 9. 2018 13:30
Velké Losiny - Bludov. 4:15 (0:7)

Rozhodčí: Habermann Lubomír.

Úterý 2. 10. 2018 16:30
Šumperk "C" - Staré Město 5:9 (3:6)

Rozhodčí: Horáček Miroslav.

1. kolo

Sobota 6. 10. 2018 10:00
Bludov. - Nový Malín 2:9 (2:5)

Rozhodčí: Sládek Michal.

Sobota 6. 10. 2018 10:00
Horní Pomoraví. - Velké Losiny 9:10 (5:4) Pen: 2:3

Rozhodčí: Jílek Pavel.

Sobota 6. 10. 2018 11:00
Staré Město - Obědné 2:23 (1:13)

Rozhodčí: Slončík Ladislav.

Neděle 7. 10. 2018 10:00
Šumperk "B" - Šumperk "C" 32:2 (17:1)

Rozhodčí: Hetmánek Rudolf.

2. kolo

Sobota 13. 10. 2018 09:00
Vikýřovice. - Staré Město 9:3 (5:2)

Rozhodčí: Žák Ludvík.

Sobota 13. 10. 2018 09:15
Nový Malín - Šumperk "C" 21:2 (9:1)

Rozhodčí: Provazník Jan.

Sobota 13. 10. 2018 10:00
Obědné - Šumperk "B" 8:7 (4:3)

Rozhodčí: Šula Oldřich.

Sobota 13. 10. 2018 11:45
Bludov. - Horní Pomoraví. 7:3 (4:1)

Rozhodčí: Horáček Miroslav.

3. kolo

Sobota 20. 10. 2018 09:30
Horní Pomoraví. - Nový Malín 0:22 (0:9)

Rozhodčí: Anton Ivo.

Sobota 20. 10. 2018 12:30
Staré Město - Velké Losiny 14:9 (6:3)

Rozhodčí: Janků Milan.

Neděle 21. 10. 2018 09:30
Šumperk "C" - Obědné 6:18 (3:10)

Rozhodčí: Hetmánek Rudolf.

Neděle 21. 10. 2018 11:30
Šumperk "B" - Vikýřovice. 20:4 (11:1)

Rozhodčí: Janků Milan.

13. kolo

Sobota 6. 4. 2019 10:00
Obědné - Nový Malín 9:5 (5:2)

Rozhodčí: Žák Ludvík.

Sobota 6. 4. 2019 10:00
Šumperk "C" - Vikýřovice. 12:5 (6:3)

Rozhodčí: Šula Oldřich.

Sobota 6. 4. 2019 11:30
Šumperk "B" - Velké Losiny 39:0 (20:0)

Rozhodčí: Šula Oldřich.

Sobota 6. 4. 2019 13:30
Staré Město - Bludov. 4:11 (2:6)

Rozhodčí: Slončík Ladislav.

14. kolo

Sobota 13. 4. 2019 09:00
Vikýřovice. - Obědné 4:11 (3:6)

Rozhodčí: Slončík Ladislav.

Sobota 13. 4. 2019 11:30
Horní Pomoraví. - Staré Město 0:3 (K)

Rozhodčí: Anton Ivo.

Neděle 14. 4. 2019 14:00
Bludov. - Šumperk "B" 7:14 (3:7)

Rozhodčí: Šula Oldřich.

Středa 24. 4. 2019 17:00
Velké Losiny - Šumperk "C"

Rozhodčí: Slončík Ladislav.

15. kolo

Středa 17. 4. 2019 17:00
Šumperk "C" - Bludov. 14:9 (5:5)

Rozhodčí: Profous Petr.

Sobota 20. 4. 2019 09:00
Vikýřovice. - Nový Malín 1:17 (1:9)

Rozhodčí: Horáček Miroslav.

Sobota 20. 4. 2019 10:00
Obědné - Velké Losiny 18:4 (2:1)

Rozhodčí: Václavík Štěpán.

Sobota 20. 4. 2019 11:30
Šumperk "B" - Horní Pomoraví. 20:4 (10:4)

Rozhodčí: Slončík Ladislav.

16. kolo

Sobota 27. 4. 2019 10:15
Nový Malín - Staré Město

Rozhodčí: Provazník Jan.

Sobota 27. 4. 2019 10:15
Bludov. - Obědné

Rozhodčí: Rulíšek Vladislav.

Sobota 27. 4. 2019 12:00
Horní Pomoraví. - Šumperk "C" Poznámka: , Původní termín: 27.04.2019 00:00

Rozhodčí: Hetmánek Rudolf.

Neděle 28. 4. 2019 13:30
Velké Losiny - Vikýřovice.

Rozhodčí: Hetmánek Rudolf.

17. kolo

Sobota 4. 5. 2019 09:00
Vikýřovice. - Bludov.
Sobota 4. 5. 2019 10:00
Obědné - Horní Pomoraví.
Neděle 5. 5. 2019 14:00
Velké Losiny - Nový Malín
Středa 8. 5. 2019 11:00
Šumperk "B" - Staré Město

18. kolo

Sobota 11. 5. 2019 10:00
Staré Město - Šumperk "C"
Sobota 11. 5. 2019 10:45
Nový Malín - Šumperk "B"
Sobota 11. 5. 2019 12:30
Horní Pomoraví. - Vikýřovice. Poznámka: , Původní termín: 11.05.2019 00:00
Neděle 12. 5. 2019 15:00
Bludov. - Velké Losiny

10. kolo

Sobota 18. 5. 2019 10:00
Obědné - Staré Město
Neděle 19. 5. 2019 09:30
Nový Malín - Bludov.
Neděle 19. 5. 2019 14:30
Velké Losiny - Horní Pomoraví.
Středa 22. 5. 2019 14:00
Šumperk "C" - Šumperk "B"

11. kolo

Sobota 25. 5. 2019 10:00
Šumperk "C" - Nový Malín
Sobota 25. 5. 2019 11:30
Šumperk "B" - Obědné
Sobota 25. 5. 2019 13:00
Horní Pomoraví. - Bludov. Poznámka: , Původní termín: 25.05.2019 00:00
Sobota 25. 5. 2019 15:00
Staré Město - Vikýřovice.

12. kolo

Sobota 1. 6. 2019 09:00
Vikýřovice. - Šumperk "B"
Sobota 1. 6. 2019 10:00
Obědné - Šumperk "C"
Sobota 1. 6. 2019 11:15
Nový Malín - Horní Pomoraví.
Neděle 2. 6. 2019 11:00
Velké Losiny - Staré Město

Export do kalendáře

Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN