Všechny výsledky

2K CONSULTING - OP starší přípravka skupina "B"

Rozpis a výsledky

Vyberte kolo
všechna kola všechna kola456789123131415161718101112
Vyberte družstvo
všechna družstva všechna družstvaMoravičanySULKO ZábřehLoštice ROVENSKOLesniceŠTÍTYMaletínSudkov Nový MalínMOHELNICE
Vyberte místo
doma i venku doma i venkuDomaVenku

4. kolo

Neděle 26. 8. 2018 10:00
SULKO Zábřeh - Loštice 8:5 (3:2)

Rozhodčí: Rulíšek Vladislav.

Neděle 26. 8. 2018 10:30
Nový Malín - Lesnice 19:0 (9:0)

Rozhodčí: Slončík Ladislav.

Neděle 26. 8. 2018 12:00
Sudkov - ŠTÍTY 12:6 (6:2)

Rozhodčí: Šula Oldřich.

Středa 29. 8. 2018 16:00
MOHELNICE - Maletín 9:1 (3:0)

Rozhodčí: Navrátil Miroslav.

Čtvrtek 30. 8. 2018 17:00
Moravičany - ROVENSKO 7:10 (3:5)

Rozhodčí: Navrátil Miroslav.

5. kolo

Sobota 1. 9. 2018 08:30
Lesnice - Moravičany 6:5 (4:2) Pen: 3:2

Rozhodčí: Horáček Miroslav.

Sobota 1. 9. 2018 10:00
ROVENSKO - SULKO Zábřeh 11:3 (6:2)

Rozhodčí: Navrátil Miroslav.

Sobota 1. 9. 2018 11:00
Loštice - MOHELNICE 4:10 (2:7)

Rozhodčí: Kuba Josef.

Sobota 1. 9. 2018 11:15
ŠTÍTY - Nový Malín 2:13 (2:4)

Rozhodčí: Doležal Lukáš.

Pondělí 3. 9. 2018 17:00
Maletín - Sudkov 0:16 (0:7)

Rozhodčí: Milek Martin.

6. kolo

Neděle 9. 9. 2018 09:30
MOHELNICE - Sudkov 3:6 (2:1)

Rozhodčí: Rulíšek Vladislav.

Neděle 9. 9. 2018 10:00
Moravičany - ŠTÍTY 4:10 (1:5)

Rozhodčí: Horáček Miroslav.

Neděle 9. 9. 2018 10:00
SULKO Zábřeh - Lesnice 5:7 (2:3)

Rozhodčí: Knap Dušan.

Neděle 9. 9. 2018 10:15
Nový Malín - Maletín 37:0 (16:0)

Rozhodčí: Langhammer Luděk.

Pátek 28. 9. 2018 12:00
Loštice - ROVENSKO 1:11 (0:8)

Rozhodčí: Slončík Ladislav.

7. kolo

Sobota 15. 9. 2018 10:00
ROVENSKO - MOHELNICE 7:6 (2:3) Pen: 4:3

Rozhodčí: Kovalec Viktor.

Sobota 15. 9. 2018 10:15
ŠTÍTY - SULKO Zábřeh 14:6 (8:2)

Rozhodčí: Janků Milan.

Sobota 15. 9. 2018 11:45
Lesnice - Loštice 6:8 (4:3)

Rozhodčí: Horáček Miroslav.

Neděle 16. 9. 2018 10:00
Maletín - Moravičany 2:5 (1:1)

Rozhodčí: Navrátil Miroslav.

Neděle 16. 9. 2018 12:00
Sudkov - Nový Malín 3:9 (1:3)

Rozhodčí: Horáček Miroslav.

8. kolo

Sobota 22. 9. 2018 11:00
Loštice - ŠTÍTY 7:5 (4:4)

Rozhodčí: Tomášek Jiří.

Neděle 23. 9. 2018 09:30
MOHELNICE - Nový Malín 1:16 (0:10)

Rozhodčí: Navrátil Miroslav.

Neděle 23. 9. 2018 10:00
Moravičany - Sudkov 3:16 (1:9)

Rozhodčí: Kuba Josef.

Neděle 23. 9. 2018 10:00
SULKO Zábřeh - Maletín 3:2 (1:1) Pen: 3:2

Rozhodčí: Rulíšek Vladislav.

Neděle 23. 9. 2018 10:30
ROVENSKO - Lesnice 8:4 (4:3)

Rozhodčí: Beran Jiří.

9. kolo

Sobota 29. 9. 2018 10:15
ŠTÍTY - ROVENSKO 12:6 (6:3)

Rozhodčí: Langhammer Luděk.

Sobota 29. 9. 2018 11:15
Lesnice - MOHELNICE 0:13 (0:4)

Rozhodčí: Horáček Miroslav.

Neděle 30. 9. 2018 12:00
Sudkov - SULKO Zábřeh 6:2 (2:0)

Rozhodčí: Žák Ludvík.

Neděle 30. 9. 2018 14:15
Nový Malín - Moravičany 17:2 (7:2)

Rozhodčí: Rulíšek Vladislav.

Pondělí 1. 10. 2018 16:30
Maletín - Loštice 5:4 (2:2)

Rozhodčí: Navrátil Miroslav.

1. kolo

Sobota 6. 10. 2018 11:15
Lesnice - ŠTÍTY 8:15 (2:7)

Rozhodčí: Blaťák Adam.

Neděle 7. 10. 2018 10:00
Moravičany - MOHELNICE 4:10 (3:6)

Rozhodčí: Navrátil Miroslav.

Neděle 7. 10. 2018 10:00
SULKO Zábřeh - Nový Malín 0:26 (0:16)

Rozhodčí: Štěpán Matěj.

Neděle 7. 10. 2018 10:30
Loštice - Sudkov 1:11 (0:4)

Rozhodčí: Anton Ivo.

Středa 10. 10. 2018 17:00
ROVENSKO - Maletín 10:4 (3:2)

Rozhodčí: Horáček Miroslav.

2. kolo

Neděle 14. 10. 2018 09:30
MOHELNICE - ŠTÍTY 5:15 (3:7)

Rozhodčí: Janků Milan.

Neděle 14. 10. 2018 10:00
Maletín - Lesnice 4:6 (3:3)

Rozhodčí: Slončík Ladislav.

Neděle 14. 10. 2018 10:00
Moravičany - SULKO Zábřeh 5:4 (2:2)

Rozhodčí: Navrátil Miroslav.

Neděle 14. 10. 2018 10:30
Nový Malín - Loštice 14:1 (5:0)

Rozhodčí: Jílek Pavel.

Neděle 14. 10. 2018 12:00
Sudkov - ROVENSKO 12:5 (5:1)

Rozhodčí: Horáček Miroslav.

3. kolo

Sobota 20. 10. 2018 09:00
ROVENSKO - Nový Malín 1:13 (0:5)

Rozhodčí: Beran Jiří.

Sobota 20. 10. 2018 10:30
Loštice - Moravičany 5:6 (3:4)

Rozhodčí: Navrátil Miroslav.

Sobota 20. 10. 2018 11:45
Lesnice - Sudkov 5:10 (2:4)

Rozhodčí: Blaťák Adam.

Neděle 21. 10. 2018 10:00
SULKO Zábřeh - MOHELNICE 3:2 (1:1) Pen: 3:2

Rozhodčí: Rulíšek Vladislav.

Středa 24. 10. 2018 16:30
ŠTÍTY - Maletín 13:9 (8:3)

Rozhodčí: Hetmánek Rudolf.

13. kolo

Sobota 6. 4. 2019 10:15
ŠTÍTY - Sudkov
Sobota 6. 4. 2019 10:45
Lesnice - Nový Malín
Neděle 7. 4. 2019 10:00
Maletín - MOHELNICE
Neděle 7. 4. 2019 10:30
ROVENSKO - Moravičany
Neděle 7. 4. 2019 13:00
Loštice - SULKO Zábřeh

14. kolo

Neděle 14. 4. 2019
MOHELNICE - Loštice Poznámka: UMTRA
Neděle 14. 4. 2019
Nový Malín - ŠTÍTY
Neděle 14. 4. 2019 10:00
SULKO Zábřeh - ROVENSKO
Neděle 14. 4. 2019 10:00
Moravičany - Lesnice
Neděle 14. 4. 2019 12:00
Sudkov - Maletín

15. kolo

Sobota 20. 4. 2019 10:15
ŠTÍTY - Moravičany
Sobota 20. 4. 2019 12:15
Lesnice - SULKO Zábřeh
Neděle 21. 4. 2019 10:00
Maletín - Nový Malín
Neděle 21. 4. 2019 10:30
ROVENSKO - Loštice
Neděle 21. 4. 2019 12:00
Sudkov - MOHELNICE

16. kolo

Neděle 28. 4. 2019
Nový Malín - Sudkov
Neděle 28. 4. 2019 09:30
MOHELNICE - ROVENSKO Poznámka: UMTRA
Neděle 28. 4. 2019 10:00
SULKO Zábřeh - ŠTÍTY
Neděle 28. 4. 2019 10:00
Moravičany - Maletín
Neděle 28. 4. 2019 13:30
Loštice - Lesnice

17. kolo

Sobota 4. 5. 2019 10:15
ŠTÍTY - Loštice
Sobota 4. 5. 2019 12:45
Lesnice - ROVENSKO
Neděle 5. 5. 2019
Nový Malín - MOHELNICE
Neděle 5. 5. 2019 10:00
Maletín - SULKO Zábřeh
Neděle 5. 5. 2019 12:00
Sudkov - Moravičany

18. kolo

Neděle 12. 5. 2019
MOHELNICE - Lesnice Poznámka: UMTRA
Neděle 12. 5. 2019 10:00
SULKO Zábřeh - Sudkov
Neděle 12. 5. 2019 10:00
Moravičany - Nový Malín
Neděle 12. 5. 2019 10:30
ROVENSKO - ŠTÍTY
Neděle 12. 5. 2019 14:00
Loštice - Maletín

10. kolo

Sobota 18. 5. 2019 10:15
ŠTÍTY - Lesnice
Neděle 19. 5. 2019
MOHELNICE - Moravičany Poznámka: UMTRA
Neděle 19. 5. 2019
Nový Malín - SULKO Zábřeh
Neděle 19. 5. 2019 10:00
Maletín - ROVENSKO
Neděle 19. 5. 2019 12:00
Sudkov - Loštice

11. kolo

Sobota 25. 5. 2019 10:15
ŠTÍTY - MOHELNICE
Sobota 25. 5. 2019 13:15
Lesnice - Maletín
Neděle 26. 5. 2019 10:00
SULKO Zábřeh - Moravičany
Neděle 26. 5. 2019 10:30
ROVENSKO - Sudkov
Neděle 26. 5. 2019 14:30
Loštice - Nový Malín

12. kolo

Sobota 1. 6. 2019
Nový Malín - ROVENSKO
Neděle 2. 6. 2019
MOHELNICE - SULKO Zábřeh Poznámka: UMTRA
Neděle 2. 6. 2019 10:00
Moravičany - Loštice
Neděle 2. 6. 2019 10:00
Maletín - ŠTÍTY
Neděle 2. 6. 2019 12:00
Sudkov - Lesnice

Export do kalendáře

Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN