Všechny výsledky

2K CONSULTING OP starší přípravka skupina B

Rozpis a výsledky

Vyberte kolo
Vyberte družstvo
Vyberte místo

4. kolo

Sobota 24. 8. 2019 10:00
SK Zvole - Tatran Moravičany 1:16 (1:10)

Rozhodčí: Rulíšek Vladislav.

Neděle 25. 8. 2019 10:00
TJ Maletín - FK MOHELNICE "A". 3:18 (2:5)

Rozhodčí: Hetmánek Rudolf.

Neděle 25. 8. 2019 12:30
SK Loštice - SOKOL ŠTÍTY 9:14 (3:6)

Rozhodčí: Navrátil Miroslav.

Čtvrtek 5. 9. 2019 17:00
Sokol Vikýřovice "B" - FC ROVENSKO 4:8 (1:2)

Rozhodčí: Profous Petr.

Středa 25. 9. 2019 17:00
TJ Postřelmov - Sokol Lesnice "B" 6:10 (3:1)

Rozhodčí: Profous Petr.

3. kolo

Středa 28. 8. 2019 16:30
SOKOL ŠTÍTY - Sokol Vikýřovice "B" 14:5 (3:1)

Rozhodčí: Janků Milan.

Středa 28. 8. 2019 16:30
SK Zvole - TJ Libina, z.s. 1:17 (0:6)

Rozhodčí: Rulíšek Vladislav.

Středa 28. 8. 2019 16:30
Sokol Lesnice "B" - TJ Maletín 5:14 (3:9)

Rozhodčí: Šula Oldřich.

Čtvrtek 29. 8. 2019 16:30
FK MOHELNICE "A". - SK Loštice 12:3 (6:1)

Rozhodčí: Navrátil Miroslav.

Středa 11. 9. 2019 17:00
Tatran Moravičany - TJ Postřelmov 6:3 (4:1)

Rozhodčí: Navrátil Miroslav.

5. kolo

Sobota 31. 8. 2019 09:00
FK MOHELNICE "A". - TJ Postřelmov 4:3 (1:2) Pen: 4:3

Rozhodčí: Růžička Miloš.

Sobota 31. 8. 2019 10:15
SOKOL ŠTÍTY - TJ Maletín 13:10 (2:5)

Rozhodčí: Janků Milan.

Neděle 1. 9. 2019 10:00
Tatran Moravičany - TJ Libina, z.s. 2:14 (0:6)

Rozhodčí: Jílek Pavel.

Neděle 1. 9. 2019 11:00
FC ROVENSKO - SK Loštice 4:0 (4:0)

Rozhodčí: Horáček Miroslav.

Neděle 1. 9. 2019 11:30
Sokol Lesnice "B" - SK Zvole 8:4 (5:1)

Rozhodčí: Šula Oldřich.

6. kolo

Sobota 7. 9. 2019 11:30
SK Zvole - FK MOHELNICE "A". 4:6 (3:3)

Rozhodčí: Rulíšek Vladislav.

Neděle 8. 9. 2019 10:00
Tatran Moravičany - Sokol Lesnice "B" 5:10 (3:5)

Rozhodčí: Kuba Josef.

Neděle 8. 9. 2019 10:00
TJ Libina, z.s. - Sokol Vikýřovice "B" 13:3 (10:0)

Rozhodčí: Šula Oldřich.

Neděle 8. 9. 2019 14:30
TJ Postřelmov - SOKOL ŠTÍTY 3:8 (2:1)

Rozhodčí: Doležal Lukáš.

Středa 11. 9. 2019 17:00
TJ Maletín - FC ROVENSKO 3:4 (2:3)

Rozhodčí: Slončík Ladislav.

7. kolo

Sobota 14. 9. 2019 09:00
FK MOHELNICE "A". - Tatran Moravičany 4:6 (0:4)

Rozhodčí: Růžička Miloš.

Sobota 14. 9. 2019 10:15
SOKOL ŠTÍTY - SK Zvole 8:5 (5:1)

Rozhodčí: Doležal Tomáš.

Sobota 14. 9. 2019 11:15
Sokol Vikýřovice "B" - SK Loštice 4:6 (3:2)

Rozhodčí: Slončík Ladislav.

Neděle 15. 9. 2019 11:00
FC ROVENSKO - TJ Postřelmov 5:4 (3:2)

Rozhodčí: Slončík Ladislav.

Neděle 15. 9. 2019 11:30
Sokol Lesnice "B" - TJ Libina, z.s. 5:20 (2:11)

Rozhodčí: Provazník Jan.

8. kolo

Sobota 21. 9. 2019 11:00
SK Zvole - FC ROVENSKO 3:7 (2:5)

Rozhodčí: Rulíšek Vladislav.

Sobota 21. 9. 2019 11:30
TJ Libina, z.s. - SK Loštice 17:2 (7:1)

Rozhodčí: Žák Ludvík.

Neděle 22. 9. 2019 09:30
Sokol Lesnice "B" - FK MOHELNICE "A". 10:6 (6:2)

Rozhodčí: Horáček Miroslav.

Neděle 22. 9. 2019 10:00
Tatran Moravičany - SOKOL ŠTÍTY 6:7 (3:4)

Rozhodčí: Růžička Miloš.

Čtvrtek 26. 9. 2019 16:30
TJ Maletín - Sokol Vikýřovice "B" 9:8 (4:2) Pen: 4:2

Rozhodčí: Navrátil Miroslav.

9. kolo

Sobota 28. 9. 2019 09:00
FK MOHELNICE "A". - TJ Libina, z.s. 7:5 (5:4)

Rozhodčí: Kuba Josef.

Sobota 28. 9. 2019 10:15
SOKOL ŠTÍTY - Sokol Lesnice "B" 12:13 (9:5) Pen: 3:4

Rozhodčí: Janků Milan.

Sobota 28. 9. 2019 11:15
Sokol Vikýřovice "B" - TJ Postřelmov 4:6 (2:3)

Rozhodčí: Provazník Jan.

Neděle 29. 9. 2019 11:00
FC ROVENSKO - Tatran Moravičany 13:3 (6:1)

Rozhodčí: Krejčí David.

Neděle 29. 9. 2019 11:30
SK Loštice - TJ Maletín 21:1 (12:0)

Rozhodčí: Ondráček Jakub.

10. kolo

Sobota 5. 10. 2019 09:00
FK MOHELNICE "A". - SOKOL ŠTÍTY 17:6 (13:3)

Rozhodčí: Krejčí David.

Sobota 5. 10. 2019 10:45
SK Zvole - Sokol Vikýřovice "B" 7:9 (6:2)

Rozhodčí: Vít Vojtěch.

Sobota 5. 10. 2019 11:00
TJ Libina, z.s. - TJ Maletín 21:1 (9:0)

Rozhodčí: Kupka Antonín.

Neděle 6. 10. 2019 09:00
Sokol Lesnice "B" - FC ROVENSKO 6:7 (3:5)

Rozhodčí: Horáček Miroslav.

Neděle 6. 10. 2019 11:00
TJ Postřelmov - SK Loštice 10:3 (4:1)

Rozhodčí: Slončík Ladislav.

11. kolo

Sobota 12. 10. 2019 11:15
Sokol Vikýřovice "B" - Tatran Moravičany 8:6 (5:2)

Rozhodčí: Šula Oldřich.

Neděle 13. 10. 2019 09:00
SK Loštice - SK Zvole 7:3 (2:2)

Rozhodčí: Krejčí David.

Neděle 13. 10. 2019 11:00
FC ROVENSKO - FK MOHELNICE "A". 8:6 (4:1)

Rozhodčí: Horáček Miroslav.

Neděle 13. 10. 2019 13:00
SOKOL ŠTÍTY - TJ Libina, z.s. 6:9 (1:6)

Rozhodčí: Vít Vojtěch.

Pátek 18. 10. 2019 16:00
TJ Maletín - TJ Postřelmov 5:8 (3:3)

Rozhodčí: Navrátil Miroslav.

1. kolo

Sobota 19. 10. 2019 10:15
SOKOL ŠTÍTY - FC ROVENSKO 11:5 (3:4)

Rozhodčí: Beran Jiří.

Neděle 20. 10. 2019 10:00
SK Zvole - TJ Maletín 2:3 (0:0) Pen: 3:4

Rozhodčí: Kupka Antonín.

Neděle 20. 10. 2019 10:00
Tatran Moravičany - SK Loštice 1:3 (0:2)

Rozhodčí: Navrátil Miroslav.

Čtvrtek 24. 10. 2019 16:30
Sokol Lesnice "B" - Sokol Vikýřovice "B" 7:4 (1:2)

Rozhodčí: Hetmánek Rudolf.

Pátek 1. 5. 2020 16:00
TJ Postřelmov - TJ Libina, z.s. Poznámka: Hřiště: Není, Původní termín: 20.10.2019 10:00 Hřiště: Není, Původní termín: 03.11.2019 12:00

Rozhodčí: Navrátil Miroslav.

2. kolo

Středa 23. 10. 2019 16:30
TJ Libina, z.s. - FC ROVENSKO 14:2 (8:1)

Rozhodčí: Hetmánek Rudolf.

Sobota 26. 10. 2019 11:00
TJ Postřelmov - SK Zvole 8:7 (2:2)

Rozhodčí: Provazník Jan.

Sobota 26. 10. 2019 11:15
Sokol Vikýřovice "B" - FK MOHELNICE "A". 4:8 (1:3)

Rozhodčí: Vít Vojtěch.

Sobota 26. 10. 2019 12:00
SK Loštice - Sokol Lesnice "B" 2:7 (2:3)

Rozhodčí: Ondráček Jakub.

Neděle 27. 10. 2019 10:00
TJ Maletín - Tatran Moravičany 6:10 (3:2)

Rozhodčí: Navrátil Miroslav.

14. kolo

Sobota 28. 3. 2020
TJ Postřelmov - Tatran Moravičany
Sobota 28. 3. 2020 11:15
Sokol Vikýřovice "B" - SOKOL ŠTÍTY
Neděle 29. 3. 2020
TJ Libina, z.s. - SK Zvole
Neděle 29. 3. 2020
SK Loštice - FK MOHELNICE "A".
Neděle 29. 3. 2020 10:00
TJ Maletín - Sokol Lesnice "B"

15. kolo

Sobota 4. 4. 2020 10:15
SOKOL ŠTÍTY - SK Loštice
Neděle 5. 4. 2020
FK MOHELNICE "A". - TJ Maletín
Neděle 5. 4. 2020 10:00
Tatran Moravičany - SK Zvole
Neděle 5. 4. 2020 11:00
FC ROVENSKO - Sokol Vikýřovice "B"
Neděle 5. 4. 2020 11:30
Sokol Lesnice "B" - TJ Postřelmov

16. kolo

Sobota 11. 4. 2020
TJ Postřelmov - FK MOHELNICE "A".
Sobota 11. 4. 2020 11:30
SK Zvole - Sokol Lesnice "B"
Neděle 12. 4. 2020
SK Loštice - FC ROVENSKO
Neděle 12. 4. 2020
TJ Libina, z.s. - Tatran Moravičany
Neděle 12. 4. 2020 10:00
TJ Maletín - SOKOL ŠTÍTY

17. kolo

Sobota 18. 4. 2020 10:15
SOKOL ŠTÍTY - TJ Postřelmov
Sobota 18. 4. 2020 11:15
Sokol Vikýřovice "B" - TJ Libina, z.s.
Neděle 19. 4. 2020
FK MOHELNICE "A". - SK Zvole
Neděle 19. 4. 2020 11:00
Sokol Lesnice "B" - Tatran Moravičany
Neděle 19. 4. 2020 11:00
FC ROVENSKO - TJ Maletín

18. kolo

Sobota 25. 4. 2020
TJ Postřelmov - FC ROVENSKO
Sobota 25. 4. 2020 11:30
SK Zvole - SOKOL ŠTÍTY
Neděle 26. 4. 2020
SK Loštice - Sokol Vikýřovice "B"
Neděle 26. 4. 2020
TJ Libina, z.s. - Sokol Lesnice "B"
Neděle 26. 4. 2020 10:00
Tatran Moravičany - FK MOHELNICE "A".

13. kolo

Čtvrtek 30. 4. 2020 16:30
FC ROVENSKO - TJ Libina, z.s.
Čtvrtek 30. 4. 2020 16:30
FK MOHELNICE "A". - Sokol Vikýřovice "B"
Čtvrtek 30. 4. 2020 16:30
Sokol Lesnice "B" - SK Loštice
Čtvrtek 30. 4. 2020 16:30
Tatran Moravičany - TJ Maletín
Čtvrtek 30. 4. 2020 16:30
SK Zvole - TJ Postřelmov

19. kolo

Sobota 2. 5. 2020 10:15
SOKOL ŠTÍTY - Tatran Moravičany
Sobota 2. 5. 2020 11:15
Sokol Vikýřovice "B" - TJ Maletín
Neděle 3. 5. 2020
SK Loštice - TJ Libina, z.s.
Neděle 3. 5. 2020
FK MOHELNICE "A". - Sokol Lesnice "B"
Neděle 3. 5. 2020 11:00
FC ROVENSKO - SK Zvole

20. kolo

Sobota 9. 5. 2020
TJ Postřelmov - Sokol Vikýřovice "B"
Neděle 10. 5. 2020
TJ Libina, z.s. - FK MOHELNICE "A".
Neděle 10. 5. 2020 10:00
TJ Maletín - SK Loštice
Neděle 10. 5. 2020 10:00
Tatran Moravičany - FC ROVENSKO
Neděle 10. 5. 2020 12:00
Sokol Lesnice "B" - SOKOL ŠTÍTY

21. kolo

Sobota 16. 5. 2020
SK Loštice - TJ Postřelmov
Sobota 16. 5. 2020 10:00
TJ Maletín - TJ Libina, z.s.
Sobota 16. 5. 2020 10:15
SOKOL ŠTÍTY - FK MOHELNICE "A".
Sobota 16. 5. 2020 11:00
FC ROVENSKO - Sokol Lesnice "B"
Sobota 16. 5. 2020 11:15
Sokol Vikýřovice "B" - SK Zvole

22. kolo

Sobota 23. 5. 2020
TJ Postřelmov - TJ Maletín
Sobota 23. 5. 2020 12:30
SK Zvole - SK Loštice
Neděle 24. 5. 2020
TJ Libina, z.s. - SOKOL ŠTÍTY
Neděle 24. 5. 2020 10:00
Tatran Moravičany - Sokol Vikýřovice "B"
Neděle 31. 5. 2020
FK MOHELNICE "A". - FC ROVENSKO

12. kolo

Sobota 6. 6. 2020 11:15
Sokol Vikýřovice "B" - Sokol Lesnice "B"
Neděle 7. 6. 2020
SK Loštice - Tatran Moravičany
Neděle 7. 6. 2020
TJ Libina, z.s. - TJ Postřelmov
Neděle 7. 6. 2020 10:00
TJ Maletín - SK Zvole
Neděle 7. 6. 2020 11:00
FC ROVENSKO - SOKOL ŠTÍTY

Export do kalendáře

Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN