Všechny výsledky

2K CONSULTING OP starší přípravka skupina B

Rozpis a výsledky

Vyberte kolo
Vyberte družstvo
Vyberte místo

4. kolo

Sobota 24. 8. 2019 10:00
SK Zvole - Tatran Moravičany

Rozhodčí: Blaťák Adam.

Neděle 25. 8. 2019 10:00
TJ Maletín - FK MOHELNICE "A".

Rozhodčí: Hetmánek Rudolf.

Neděle 25. 8. 2019 12:30
SK Loštice - SOKOL ŠTÍTY

Rozhodčí: Navrátil Miroslav.

Čtvrtek 5. 9. 2019 17:00
Sokol Vikýřovice "B" - FC ROVENSKO Poznámka: / , Původní termín: 24.08.2019 11:15
Středa 18. 9. 2019 17:00
TJ Postřelmov - Sokol Lesnice "B" Poznámka: Hřiště: Není, Původní termín: 24.08.2019 11:00

3. kolo

Středa 28. 8. 2019 16:30
SK Zvole - TJ Libina, z.s.
Středa 28. 8. 2019 16:30
Sokol Lesnice "B" - TJ Maletín
Středa 28. 8. 2019 16:30
FK MOHELNICE "A". - SK Loštice Poznámka: Mohelnice, UMTRA
Středa 28. 8. 2019 16:30
SOKOL ŠTÍTY - Sokol Vikýřovice "B"
Středa 11. 9. 2019 17:00
Tatran Moravičany - TJ Postřelmov Poznámka: Hřiště: Není, Původní termín: 28.08.2019 16:30

5. kolo

Sobota 31. 8. 2019 09:00
FK MOHELNICE "A". - TJ Postřelmov Poznámka: Mohelnice, UMTRA
Sobota 31. 8. 2019 10:15
SOKOL ŠTÍTY - TJ Maletín
Neděle 1. 9. 2019 10:00
Tatran Moravičany - TJ Libina, z.s.
Neděle 1. 9. 2019 10:00
Sokol Lesnice "B" - SK Zvole
Neděle 1. 9. 2019 11:00
FC ROVENSKO - SK Loštice

6. kolo

Sobota 7. 9. 2019 11:00
TJ Postřelmov - SOKOL ŠTÍTY
Sobota 7. 9. 2019 11:30
SK Zvole - FK MOHELNICE "A".
Neděle 8. 9. 2019 10:00
Tatran Moravičany - Sokol Lesnice "B"
Neděle 8. 9. 2019 10:00
TJ Libina, z.s. - Sokol Vikýřovice "B"
Neděle 8. 9. 2019 10:00
TJ Maletín - FC ROVENSKO

7. kolo

Sobota 14. 9. 2019 09:00
FK MOHELNICE "A". - Tatran Moravičany Poznámka: Mohelnice, UMTRA
Sobota 14. 9. 2019 10:15
SOKOL ŠTÍTY - SK Zvole
Sobota 14. 9. 2019 11:15
Sokol Vikýřovice "B" - SK Loštice
Neděle 15. 9. 2019 10:00
Sokol Lesnice "B" - TJ Libina, z.s.
Neděle 15. 9. 2019 11:00
FC ROVENSKO - TJ Postřelmov

8. kolo

Sobota 21. 9. 2019 11:00
SK Zvole - FC ROVENSKO
Sobota 21. 9. 2019 11:30
TJ Libina, z.s. - SK Loštice
Neděle 22. 9. 2019 10:00
TJ Maletín - Sokol Vikýřovice "B"
Neděle 22. 9. 2019 10:00
Tatran Moravičany - SOKOL ŠTÍTY
Neděle 22. 9. 2019 11:00
Sokol Lesnice "B" - FK MOHELNICE "A".

9. kolo

Sobota 28. 9. 2019 09:00
FK MOHELNICE "A". - TJ Libina, z.s. Poznámka: Mohelnice, UMTRA
Sobota 28. 9. 2019 10:15
SOKOL ŠTÍTY - Sokol Lesnice "B"
Sobota 28. 9. 2019 11:15
Sokol Vikýřovice "B" - TJ Postřelmov
Neděle 29. 9. 2019 11:00
FC ROVENSKO - Tatran Moravičany
Neděle 29. 9. 2019 11:30
SK Loštice - TJ Maletín

10. kolo

Sobota 5. 10. 2019 09:00
FK MOHELNICE "A". - SOKOL ŠTÍTY Poznámka: Mohelnice, UMTRA
Sobota 5. 10. 2019 10:45
SK Zvole - Sokol Vikýřovice "B"
Sobota 5. 10. 2019 11:00
TJ Postřelmov - SK Loštice
Sobota 5. 10. 2019 11:30
TJ Libina, z.s. - TJ Maletín
Neděle 6. 10. 2019 10:30
Sokol Lesnice "B" - FC ROVENSKO

11. kolo

Sobota 12. 10. 2019 10:15
SOKOL ŠTÍTY - TJ Libina, z.s.
Sobota 12. 10. 2019 11:15
Sokol Vikýřovice "B" - Tatran Moravičany
Neděle 13. 10. 2019 09:00
SK Loštice - SK Zvole
Neděle 13. 10. 2019 10:00
TJ Maletín - TJ Postřelmov
Neděle 13. 10. 2019 11:00
FC ROVENSKO - FK MOHELNICE "A".

1. kolo

Sobota 19. 10. 2019 10:15
SOKOL ŠTÍTY - FC ROVENSKO
Neděle 20. 10. 2019 10:00
TJ Postřelmov - TJ Libina, z.s.
Neděle 20. 10. 2019 10:00
SK Zvole - TJ Maletín
Neděle 20. 10. 2019 10:00
Tatran Moravičany - SK Loštice
Neděle 20. 10. 2019 10:00
Sokol Lesnice "B" - Sokol Vikýřovice "B"

2. kolo

Sobota 26. 10. 2019 10:00
TJ Libina, z.s. - FC ROVENSKO
Sobota 26. 10. 2019 11:00
TJ Postřelmov - SK Zvole
Sobota 26. 10. 2019 11:15
Sokol Vikýřovice "B" - FK MOHELNICE "A".
Sobota 26. 10. 2019 12:00
SK Loštice - Sokol Lesnice "B"
Neděle 27. 10. 2019 10:00
TJ Maletín - Tatran Moravičany

14. kolo

Sobota 28. 3. 2020
TJ Postřelmov - Tatran Moravičany
Sobota 28. 3. 2020 11:15
Sokol Vikýřovice "B" - SOKOL ŠTÍTY
Neděle 29. 3. 2020
TJ Libina, z.s. - SK Zvole
Neděle 29. 3. 2020
SK Loštice - FK MOHELNICE "A".
Neděle 29. 3. 2020 10:00
TJ Maletín - Sokol Lesnice "B"

15. kolo

Sobota 4. 4. 2020 10:15
SOKOL ŠTÍTY - SK Loštice
Neděle 5. 4. 2020
FK MOHELNICE "A". - TJ Maletín
Neděle 5. 4. 2020 10:00
Tatran Moravičany - SK Zvole
Neděle 5. 4. 2020 11:00
FC ROVENSKO - Sokol Vikýřovice "B"
Neděle 5. 4. 2020 11:30
Sokol Lesnice "B" - TJ Postřelmov

16. kolo

Sobota 11. 4. 2020
TJ Postřelmov - FK MOHELNICE "A".
Sobota 11. 4. 2020 11:30
SK Zvole - Sokol Lesnice "B"
Neděle 12. 4. 2020
SK Loštice - FC ROVENSKO
Neděle 12. 4. 2020
TJ Libina, z.s. - Tatran Moravičany
Neděle 12. 4. 2020 10:00
TJ Maletín - SOKOL ŠTÍTY

17. kolo

Sobota 18. 4. 2020 10:15
SOKOL ŠTÍTY - TJ Postřelmov
Sobota 18. 4. 2020 11:15
Sokol Vikýřovice "B" - TJ Libina, z.s.
Neděle 19. 4. 2020
FK MOHELNICE "A". - SK Zvole
Neděle 19. 4. 2020 11:00
Sokol Lesnice "B" - Tatran Moravičany
Neděle 19. 4. 2020 11:00
FC ROVENSKO - TJ Maletín

18. kolo

Sobota 25. 4. 2020
TJ Postřelmov - FC ROVENSKO
Sobota 25. 4. 2020 11:30
SK Zvole - SOKOL ŠTÍTY
Neděle 26. 4. 2020
SK Loštice - Sokol Vikýřovice "B"
Neděle 26. 4. 2020
TJ Libina, z.s. - Sokol Lesnice "B"
Neděle 26. 4. 2020 10:00
Tatran Moravičany - FK MOHELNICE "A".

13. kolo

Čtvrtek 30. 4. 2020 16:30
FC ROVENSKO - TJ Libina, z.s.
Čtvrtek 30. 4. 2020 16:30
FK MOHELNICE "A". - Sokol Vikýřovice "B"
Čtvrtek 30. 4. 2020 16:30
Sokol Lesnice "B" - SK Loštice
Čtvrtek 30. 4. 2020 16:30
Tatran Moravičany - TJ Maletín
Čtvrtek 30. 4. 2020 16:30
SK Zvole - TJ Postřelmov

19. kolo

Sobota 2. 5. 2020 10:15
SOKOL ŠTÍTY - Tatran Moravičany
Sobota 2. 5. 2020 11:15
Sokol Vikýřovice "B" - TJ Maletín
Neděle 3. 5. 2020
FK MOHELNICE "A". - Sokol Lesnice "B"
Neděle 3. 5. 2020
SK Loštice - TJ Libina, z.s.
Neděle 3. 5. 2020 11:00
FC ROVENSKO - SK Zvole

20. kolo

Sobota 9. 5. 2020
TJ Postřelmov - Sokol Vikýřovice "B"
Neděle 10. 5. 2020
TJ Libina, z.s. - FK MOHELNICE "A".
Neděle 10. 5. 2020 10:00
TJ Maletín - SK Loštice
Neděle 10. 5. 2020 10:00
Tatran Moravičany - FC ROVENSKO
Neděle 10. 5. 2020 12:00
Sokol Lesnice "B" - SOKOL ŠTÍTY

21. kolo

Sobota 16. 5. 2020
SK Loštice - TJ Postřelmov
Sobota 16. 5. 2020 10:00
TJ Maletín - TJ Libina, z.s.
Sobota 16. 5. 2020 10:15
SOKOL ŠTÍTY - FK MOHELNICE "A".
Sobota 16. 5. 2020 11:00
FC ROVENSKO - Sokol Lesnice "B"
Sobota 16. 5. 2020 11:15
Sokol Vikýřovice "B" - SK Zvole

22. kolo

Sobota 23. 5. 2020
TJ Postřelmov - TJ Maletín
Sobota 23. 5. 2020 12:30
SK Zvole - SK Loštice
Neděle 24. 5. 2020
TJ Libina, z.s. - SOKOL ŠTÍTY
Neděle 24. 5. 2020 10:00
Tatran Moravičany - Sokol Vikýřovice "B"
Neděle 31. 5. 2020
FK MOHELNICE "A". - FC ROVENSKO

12. kolo

Sobota 6. 6. 2020 11:15
Sokol Vikýřovice "B" - Sokol Lesnice "B"
Neděle 7. 6. 2020
SK Loštice - Tatran Moravičany
Neděle 7. 6. 2020
TJ Libina, z.s. - TJ Postřelmov
Neděle 7. 6. 2020 10:00
TJ Maletín - SK Zvole
Neděle 7. 6. 2020 11:00
FC ROVENSKO - SOKOL ŠTÍTY

Export do kalendáře

Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN