Všechny výsledky

SPORTCOM Svedek - OP straší přípravka skupina "A"

Rozpis a výsledky

Vyberte kolo
všechna kola všechna kola456789123131415161718101112
Vyberte družstvo
všechna družstva všechna družstvaBludov.Horní PomoravíPostřelmovVelké Losiny Staré Město HrabišínLibinaPETROV-SOBOTÍNVikýřoviceNový Malín
Vyberte místo
doma i venku doma i venkuDomaVenku

4. kolo

Sobota 25. 8. 2018 10:00
Vikýřovice - Staré Město 5:3 (3:2)

Rozhodčí: Šula Oldřich.

Sobota 25. 8. 2018 11:00
Bludov. - Velké Losiny 10:7 (3:2)

Rozhodčí: Jílek Pavel.

Sobota 25. 8. 2018 12:15
Nový Malín - Libina 8:2 (4:2)

Rozhodčí: Kubíček Stanislav.

Středa 5. 9. 2018 17:00
Horní Pomoraví - Postřelmov 24:2 (10:0)

Rozhodčí: Jílek Pavel.

Středa 12. 9. 2018 17:00
PETROV-SOBOTÍN - Hrabišín 11:10 (6:7)

Rozhodčí: Hetmánek Rudolf.

5. kolo

Sobota 1. 9. 2018 14:00
Hrabišín - Vikýřovice 3:2 (1:1) Pen: 4:3

Rozhodčí: Navrátil Miroslav.

Sobota 1. 9. 2018 15:00
Staré Město - Bludov. 3:9 (0:3)

Rozhodčí: Žák Ludvík.

Neděle 2. 9. 2018 09:30
Postřelmov - Nový Malín 0:20 (0:8)

Rozhodčí: Žák Ludvík.

Úterý 4. 9. 2018 16:30
Velké Losiny - Horní Pomoraví 10:6 (5:3)

Rozhodčí: Jílek Pavel.

Úterý 18. 9. 2018 17:15
Libina - PETROV-SOBOTÍN 13:8 (6:3)

Rozhodčí: Slončík Ladislav.

6. kolo

Sobota 8. 9. 2018 09:30
Postřelmov - Velké Losiny 4:14 (1:5)

Rozhodčí: Rulíšek Vladislav.

Sobota 8. 9. 2018 10:00
Vikýřovice - Libina 3:17 (0:11)

Rozhodčí: Vejrosta Jakub.

Sobota 8. 9. 2018 11:45
Bludov. - Hrabišín 11:8 (4:5)

Rozhodčí: Hetmánek Rudolf.

Sobota 8. 9. 2018 11:45
Nový Malín - PETROV-SOBOTÍN 18:2 (10:0)

Rozhodčí: Blaťák Adam.

Úterý 18. 9. 2018 16:00
Horní Pomoraví - Staré Město 17:9 (8:2)

Rozhodčí: Langhammer Luděk.

7. kolo

Sobota 15. 9. 2018 09:30
Staré Město - Postřelmov 13:4 (9:1)

Rozhodčí: Jílek Pavel.

Sobota 15. 9. 2018 10:00
Libina - Bludov. 6:5 (3:4) Pen: 5:4

Rozhodčí: Šula Oldřich.

Sobota 15. 9. 2018 13:30
PETROV-SOBOTÍN - Vikýřovice 9:5 (3:3)

Rozhodčí: Vejrosta Jakub.

Neděle 16. 9. 2018 10:00
Velké Losiny - Nový Malín 7:3 (3:3)

Rozhodčí: Anton Ivo.

Středa 26. 9. 2018 16:30
Hrabišín - Horní Pomoraví 13:7 (8:4)

Rozhodčí: Šula Oldřich.

8. kolo

Pátek 21. 9. 2018 17:00
Velké Losiny - Staré Město 16:3 (5:0)

Rozhodčí: Slončík Ladislav.

Sobota 22. 9. 2018 09:30
Postřelmov - Hrabišín 6:11 (0:7)

Rozhodčí: Anton Ivo.

Sobota 22. 9. 2018 11:15
Nový Malín - Vikýřovice 8:0 (3:0)

Rozhodčí: Šula Oldřich.

Sobota 22. 9. 2018 11:15
Bludov. - PETROV-SOBOTÍN 12:5 (6:1)

Rozhodčí: Kovalec Viktor.

Čtvrtek 4. 10. 2018 17:00
Horní Pomoraví - Libina 5:20 (2:10)

Rozhodčí: Hetmánek Rudolf.

9. kolo

Sobota 29. 9. 2018 10:00
Libina - Postřelmov 16:4 (10:2)

Rozhodčí: Blaťák Adam.

Sobota 29. 9. 2018 11:15
Staré Město - Nový Malín 4:12 (2:8)

Rozhodčí: Jílek Pavel.

Sobota 29. 9. 2018 13:30
Hrabišín - Velké Losiny 2:11 (0:6)

Rozhodčí: Zbožínek Lukáš.

Čtvrtek 4. 10. 2018 16:30
Vikýřovice - Bludov. 2:9 (2:4)

Rozhodčí: Slončík Ladislav.

Sobota 10. 11. 2018 12:30
PETROV-SOBOTÍN - Horní Pomoraví Poznámka: , Původní termín: 29.09.2018 11:30, Původní termín: 03.10.2018 17:00

1. kolo

Sobota 6. 10. 2018 11:30
Bludov. - Nový Malín 2:1 (0:1) Pen: 5:4

Rozhodčí: Sládek Michal.

Sobota 6. 10. 2018 11:30
Horní Pomoraví - Vikýřovice 4:15 (4:9)

Rozhodčí: Jílek Pavel.

Sobota 6. 10. 2018 13:00
Staré Město - Hrabišín 4:13 (2:3)

Rozhodčí: Slončík Ladislav.

Neděle 7. 10. 2018 14:30
Velké Losiny - Libina 4:10 (2:5)

Rozhodčí: Šmíd Jaroslav.

Středa 10. 10. 2018 17:00
Postřelmov - PETROV-SOBOTÍN 5:14 (3:6)

Rozhodčí: Rulíšek Vladislav.

2. kolo

Sobota 13. 10. 2018 10:45
Nový Malín - Hrabišín 22:5 (11:4)

Rozhodčí: Provazník Jan.

Sobota 13. 10. 2018 11:30
PETROV-SOBOTÍN - Velké Losiny 6:11 (3:6)

Rozhodčí: Rulíšek Vladislav.

Neděle 14. 10. 2018 10:00
Libina - Staré Město 16:4 (9:1)

Rozhodčí: Profous Petr.

Úterý 16. 10. 2018 16:30
Vikýřovice - Postřelmov 2:3 (0:1) Pen: 2:3

Rozhodčí: Slončík Ladislav.

Neděle 28. 10. 2018 13:00
Bludov. - Horní Pomoraví Poznámka: , Původní termín: 13.10.2018 11:30

Rozhodčí: Šula Oldřich.

3. kolo

Sobota 20. 10. 2018 09:00
Staré Město - PETROV-SOBOTÍN 8:2 (2:2)

Rozhodčí: Jílek Pavel.

Sobota 20. 10. 2018 11:00
Horní Pomoraví - Nový Malín 4:16 (1:11)

Rozhodčí: Anton Ivo.

Sobota 20. 10. 2018 12:30
Hrabišín - Libina 8:21 (5:8)

Rozhodčí: Slončík Ladislav.

Neděle 21. 10. 2018 10:00
Postřelmov - Bludov. 0:12 (0:4)

Rozhodčí: Navrátil Miroslav.

Neděle 21. 10. 2018 14:30
Velké Losiny - Vikýřovice 10:7 (6:4)

Rozhodčí: Kubíček Stanislav.

13. kolo

Sobota 6. 4. 2019
Hrabišín - PETROV-SOBOTÍN
Sobota 6. 4. 2019
Staré Město - Vikýřovice
Sobota 6. 4. 2019
Velké Losiny - Bludov.
Sobota 6. 4. 2019
Postřelmov - Horní Pomoraví
Sobota 6. 4. 2019 10:00
Libina - Nový Malín

14. kolo

Sobota 13. 4. 2019
Nový Malín - Postřelmov
Sobota 13. 4. 2019
Horní Pomoraví - Velké Losiny
Sobota 13. 4. 2019
Bludov. - Staré Město
Sobota 13. 4. 2019 10:00
Vikýřovice - Hrabišín
Sobota 13. 4. 2019 13:30
PETROV-SOBOTÍN - Libina

15. kolo

Sobota 20. 4. 2019
Hrabišín - Bludov.
Sobota 20. 4. 2019
Staré Město - Horní Pomoraví
Sobota 20. 4. 2019
Velké Losiny - Postřelmov
Sobota 20. 4. 2019 10:00
Libina - Vikýřovice
Sobota 20. 4. 2019 13:30
PETROV-SOBOTÍN - Nový Malín

16. kolo

Sobota 27. 4. 2019
Nový Malín - Velké Losiny
Sobota 27. 4. 2019
Postřelmov - Staré Město
Sobota 27. 4. 2019
Horní Pomoraví - Hrabišín
Sobota 27. 4. 2019
Bludov. - Libina
Sobota 27. 4. 2019 10:00
Vikýřovice - PETROV-SOBOTÍN

17. kolo

Sobota 4. 5. 2019
Hrabišín - Postřelmov
Sobota 4. 5. 2019
Staré Město - Velké Losiny
Sobota 4. 5. 2019 10:00
Libina - Horní Pomoraví
Sobota 4. 5. 2019 10:00
Vikýřovice - Nový Malín
Sobota 4. 5. 2019 13:30
PETROV-SOBOTÍN - Bludov.

18. kolo

Sobota 11. 5. 2019
Nový Malín - Staré Město
Sobota 11. 5. 2019
Velké Losiny - Hrabišín
Sobota 11. 5. 2019
Postřelmov - Libina
Sobota 11. 5. 2019
Horní Pomoraví - PETROV-SOBOTÍN
Sobota 11. 5. 2019
Bludov. - Vikýřovice

10. kolo

Sobota 18. 5. 2019
Nový Malín - Bludov.
Sobota 18. 5. 2019
Hrabišín - Staré Město
Sobota 18. 5. 2019 10:00
Vikýřovice - Horní Pomoraví
Sobota 18. 5. 2019 10:00
Libina - Velké Losiny
Sobota 18. 5. 2019 13:30
PETROV-SOBOTÍN - Postřelmov

11. kolo

Sobota 25. 5. 2019
Hrabišín - Nový Malín
Sobota 25. 5. 2019
Staré Město - Libina
Sobota 25. 5. 2019
Velké Losiny - PETROV-SOBOTÍN
Sobota 25. 5. 2019
Postřelmov - Vikýřovice
Sobota 25. 5. 2019
Horní Pomoraví - Bludov.

12. kolo

Sobota 1. 6. 2019
Nový Malín - Horní Pomoraví
Sobota 1. 6. 2019
Bludov. - Postřelmov
Sobota 1. 6. 2019 10:00
Vikýřovice - Velké Losiny
Sobota 1. 6. 2019 10:00
Libina - Hrabišín
Sobota 1. 6. 2019 13:30
PETROV-SOBOTÍN - Staré Město

Export do kalendáře

Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN