Všechny výsledky

SPORTCOM Svedek OP starší přípravka skupina A

Rozpis a výsledky

Vyberte kolo
Vyberte družstvo
Vyberte místo

5. kolo

Sobota 31. 8. 2019 10:30
SK PETROV - SOBOTÍN - SK Bludov
Neděle 1. 9. 2019 10:00
FK Šumperk "C" - Baník Staré Město "B" Poznámka: ZŠ Sluneční
Neděle 1. 9. 2019 10:00
Sokol Lesnice "A" - Sokol Velké Losiny
Neděle 1. 9. 2019 12:00
Sokol Sudkov - Sokol Vikýřovice "A"
Neděle 1. 9. 2019 12:30
FK MOHELNICE "B" - Baník Staré Město "A" Poznámka: Mohelnice, UMTRA

6. kolo

Sobota 7. 9. 2019 09:30
Baník Staré Město "A" - SK PETROV - SOBOTÍN
Sobota 7. 9. 2019 10:15
SK Bludov - Sokol Sudkov
Sobota 7. 9. 2019 11:30
Baník Staré Město "B" - Sokol Vikýřovice "A"
Neděle 8. 9. 2019 10:00
FK Šumperk "C" - Sokol Lesnice "A" Poznámka: ZŠ Sluneční
Neděle 8. 9. 2019 12:45
Sokol Velké Losiny - FK MOHELNICE "B"

7. kolo

Sobota 14. 9. 2019 10:00
Sokol Vikýřovice "A" - SK Bludov
Sobota 14. 9. 2019 10:30
SK PETROV - SOBOTÍN - Sokol Velké Losiny
Neděle 15. 9. 2019 10:00
Sokol Lesnice "A" - Baník Staré Město "B"
Neděle 15. 9. 2019 12:00
Sokol Sudkov - Baník Staré Město "A"
Neděle 15. 9. 2019 12:30
FK MOHELNICE "B" - FK Šumperk "C" Poznámka: Mohelnice, UMTRA

8. kolo

Sobota 21. 9. 2019 09:00
Baník Staré Město "B" - SK Bludov
Sobota 21. 9. 2019 10:00
FK Šumperk "C" - SK PETROV - SOBOTÍN Poznámka: ZŠ Sluneční
Sobota 21. 9. 2019 11:00
Baník Staré Město "A" - Sokol Vikýřovice "A"
Sobota 21. 9. 2019 12:45
Sokol Velké Losiny - Sokol Sudkov
Neděle 22. 9. 2019 11:00
Sokol Lesnice "A" - FK MOHELNICE "B"

9. kolo

Sobota 28. 9. 2019 10:00
Sokol Vikýřovice "A" - Sokol Velké Losiny
Sobota 28. 9. 2019 10:30
FK MOHELNICE "B" - Baník Staré Město "B" Poznámka: Mohelnice, UMTRA
Sobota 28. 9. 2019 10:30
SK PETROV - SOBOTÍN - Sokol Lesnice "A"
Sobota 28. 9. 2019 12:30
SK Bludov - Baník Staré Město "A"
Neděle 29. 9. 2019 12:00
Sokol Sudkov - FK Šumperk "C"

1. kolo

Neděle 6. 10. 2019 10:00
FK Šumperk "C" - Sokol Vikýřovice "A" Poznámka: ZŠ Sluneční
Neděle 6. 10. 2019 10:30
Sokol Lesnice "A" - Sokol Sudkov
Neděle 6. 10. 2019 12:30
FK MOHELNICE "B" - SK PETROV - SOBOTÍN Poznámka: Mohelnice, UMTRA
Neděle 6. 10. 2019 12:45
Sokol Velké Losiny - SK Bludov
Úterý 8. 10. 2019 16:00
Baník Staré Město "A" - Baník Staré Město "B"

2. kolo

Sobota 12. 10. 2019 09:00
Baník Staré Město "A" - Sokol Velké Losiny
Sobota 12. 10. 2019 10:00
Sokol Vikýřovice "A" - Sokol Lesnice "A"
Sobota 12. 10. 2019 11:00
Baník Staré Město "B" - SK PETROV - SOBOTÍN
Sobota 12. 10. 2019 12:00
SK Bludov - FK Šumperk "C"
Neděle 13. 10. 2019 12:00
Sokol Sudkov - FK MOHELNICE "B"

3. kolo

Sobota 19. 10. 2019 09:00
FK MOHELNICE "B" - Sokol Vikýřovice "A" Poznámka: Mohelnice, UMTRA
Sobota 19. 10. 2019 10:30
SK PETROV - SOBOTÍN - Sokol Sudkov
Sobota 19. 10. 2019 12:45
Sokol Velké Losiny - Baník Staré Město "B"
Neděle 20. 10. 2019 10:00
FK Šumperk "C" - Baník Staré Město "A" Poznámka: ZŠ Sluneční
Neděle 20. 10. 2019 10:00
Sokol Lesnice "A" - SK Bludov

4. kolo

Sobota 26. 10. 2019 09:00
Baník Staré Město "B" - Sokol Sudkov
Sobota 26. 10. 2019 09:30
SK Bludov - FK MOHELNICE "B"
Sobota 26. 10. 2019 10:00
Sokol Vikýřovice "A" - SK PETROV - SOBOTÍN
Neděle 27. 10. 2019 11:00
Baník Staré Město "A" - Sokol Lesnice "A"
Neděle 27. 10. 2019 12:45
Sokol Velké Losiny - FK Šumperk "C"

13. kolo

Sobota 4. 4. 2020 10:30
SK PETROV - SOBOTÍN - Sokol Vikýřovice "A"
Sobota 4. 4. 2020 13:00
Sokol Lesnice "A" - Baník Staré Město "A"
Neděle 5. 4. 2020
FK Šumperk "C" - Sokol Velké Losiny Poznámka: ZŠ Sluneční
Neděle 5. 4. 2020
FK MOHELNICE "B" - SK Bludov
Neděle 5. 4. 2020 12:00
Sokol Sudkov - Baník Staré Město "B"

14. kolo

Sobota 11. 4. 2020 10:00
Sokol Vikýřovice "A" - Sokol Sudkov
Neděle 12. 4. 2020
Baník Staré Město "B" - FK Šumperk "C"
Neděle 12. 4. 2020
Sokol Velké Losiny - Sokol Lesnice "A"
Neděle 12. 4. 2020
Baník Staré Město "A" - FK MOHELNICE "B"
Neděle 12. 4. 2020
SK Bludov - SK PETROV - SOBOTÍN

15. kolo

Sobota 18. 4. 2020 10:00
Sokol Vikýřovice "A" - Baník Staré Město "B"
Sobota 18. 4. 2020 10:30
SK PETROV - SOBOTÍN - Baník Staré Město "A"
Sobota 18. 4. 2020 12:00
Sokol Lesnice "A" - FK Šumperk "C"
Neděle 19. 4. 2020
FK MOHELNICE "B" - Sokol Velké Losiny
Neděle 19. 4. 2020 12:00
Sokol Sudkov - SK Bludov

16. kolo

Neděle 26. 4. 2020
Baník Staré Město "B" - Sokol Lesnice "A"
Neděle 26. 4. 2020
FK Šumperk "C" - FK MOHELNICE "B" Poznámka: ZŠ Sluneční
Neděle 26. 4. 2020
Sokol Velké Losiny - SK PETROV - SOBOTÍN
Neděle 26. 4. 2020
Baník Staré Město "A" - Sokol Sudkov
Neděle 26. 4. 2020
SK Bludov - Sokol Vikýřovice "A"

17. kolo

Sobota 2. 5. 2020 10:00
Sokol Vikýřovice "A" - Baník Staré Město "A"
Sobota 2. 5. 2020 10:30
SK PETROV - SOBOTÍN - FK Šumperk "C"
Neděle 3. 5. 2020
FK MOHELNICE "B" - Sokol Lesnice "A"
Neděle 3. 5. 2020
SK Bludov - Baník Staré Město "B"
Neděle 3. 5. 2020 12:00
Sokol Sudkov - Sokol Velké Losiny

18. kolo

Sobota 9. 5. 2020
Sokol Lesnice "A" - SK PETROV - SOBOTÍN
Neděle 10. 5. 2020
FK Šumperk "C" - Sokol Sudkov Poznámka: ZŠ Sluneční
Neděle 10. 5. 2020
Sokol Velké Losiny - Sokol Vikýřovice "A"
Neděle 10. 5. 2020
Baník Staré Město "A" - SK Bludov
Neděle 10. 5. 2020
Baník Staré Město "B" - FK MOHELNICE "B"

10. kolo

Sobota 16. 5. 2020 10:00
Sokol Vikýřovice "A" - FK Šumperk "C"
Sobota 16. 5. 2020 10:30
SK PETROV - SOBOTÍN - FK MOHELNICE "B"
Neděle 17. 5. 2020
Baník Staré Město "B" - Baník Staré Město "A"
Neděle 17. 5. 2020
SK Bludov - Sokol Velké Losiny
Neděle 17. 5. 2020 12:00
Sokol Sudkov - Sokol Lesnice "A"

11. kolo

Sobota 23. 5. 2020 10:30
SK PETROV - SOBOTÍN - Baník Staré Město "B"
Sobota 23. 5. 2020 13:00
Sokol Lesnice "A" - Sokol Vikýřovice "A"
Neděle 24. 5. 2020
FK Šumperk "C" - SK Bludov Poznámka: ZŠ Sluneční
Neděle 24. 5. 2020
Sokol Velké Losiny - Baník Staré Město "A"
Neděle 24. 5. 2020
FK MOHELNICE "B" - Sokol Sudkov

12. kolo

Sobota 30. 5. 2020 10:00
Sokol Vikýřovice "A" - FK MOHELNICE "B"
Neděle 31. 5. 2020
Baník Staré Město "B" - Sokol Velké Losiny
Neděle 31. 5. 2020
Baník Staré Město "A" - FK Šumperk "C"
Neděle 31. 5. 2020
SK Bludov - Sokol Lesnice "A"
Neděle 31. 5. 2020 12:00
Sokol Sudkov - SK PETROV - SOBOTÍN

Export do kalendáře

Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN