Všechny výsledky

SPORTCOM Svedek OP starší přípravka skupina A

Rozpis a výsledky

Vyberte kolo
Vyberte družstvo
Vyberte místo

5. kolo

Neděle 1. 9. 2019 10:00
FK Šumperk "C" - Baník Staré Město "B" 34:1 (15:1)

Rozhodčí: Žák Ludvík.

Neděle 1. 9. 2019 10:00
Sokol Lesnice "A" - Sokol Velké Losiny 8:2 (2:2)

Rozhodčí: Kubíček Stanislav.

Neděle 1. 9. 2019 12:00
Sokol Sudkov - Sokol Vikýřovice "A" 2:7 (0:4)

Rozhodčí: Slončík Ladislav.

Neděle 1. 9. 2019 12:30
FK MOHELNICE "B" - Baník Staré Město "A" 14:3 (7:2)

Rozhodčí: Růžička Miloš.

Úterý 10. 9. 2019 17:00
SK PETROV - SOBOTÍN - SK Bludov 18:2 (8:2)

Rozhodčí: Hetmánek Rudolf.

6. kolo

Sobota 7. 9. 2019 09:30
Baník Staré Město "A" - SK PETROV - SOBOTÍN 6:18 (5:10)

Rozhodčí: Slončík Ladislav.

Sobota 7. 9. 2019 10:15
SK Bludov - Sokol Sudkov 5:10 (3:6)

Rozhodčí: Vejrosta Jakub.

Sobota 7. 9. 2019 11:30
Baník Staré Město "B" - Sokol Vikýřovice "A" 1:25 (0:12)

Rozhodčí: Slončík Ladislav.

Neděle 8. 9. 2019 12:45
Sokol Velké Losiny - FK MOHELNICE "B" 13:11 (6:7)

Rozhodčí: Janků Milan.

Středa 11. 9. 2019 17:00
FK Šumperk "C" - Sokol Lesnice "A" 6:16 (2:8)

Rozhodčí: Hetmánek Rudolf.

7. kolo

Sobota 14. 9. 2019 10:00
Sokol Vikýřovice "A" - SK Bludov 9:8 (4:3)

Rozhodčí: Slončík Ladislav.

Sobota 14. 9. 2019 10:30
SK PETROV - SOBOTÍN - Sokol Velké Losiny 10:4 (2:2)

Rozhodčí: Kubíček Stanislav.

Neděle 15. 9. 2019 10:00
Sokol Lesnice "A" - Baník Staré Město "B" 36:0 (14:0)

Rozhodčí: Provazník Jan.

Neděle 15. 9. 2019 12:30
FK MOHELNICE "B" - FK Šumperk "C" 15:5 (7:1)

Rozhodčí: Navrátil Miroslav.

Neděle 15. 9. 2019 13:00
Sokol Sudkov - Baník Staré Město "A" 3:5 (2:3)

Rozhodčí: Šula Oldřich.

8. kolo

Sobota 21. 9. 2019 09:00
Baník Staré Město "B" - SK Bludov 1:19 (1:8)

Rozhodčí: Jílek Pavel.

Sobota 21. 9. 2019 10:00
FK Šumperk "C" - SK PETROV - SOBOTÍN 2:29 (1:14)

Rozhodčí: Profous Petr.

Sobota 21. 9. 2019 11:00
Baník Staré Město "A" - Sokol Vikýřovice "A" 8:4 (4:2)

Rozhodčí: Jílek Pavel.

Sobota 21. 9. 2019 12:45
Sokol Velké Losiny - Sokol Sudkov 6:4 (4:1)

Rozhodčí: Straka Michal.

Neděle 22. 9. 2019 11:00
Sokol Lesnice "A" - FK MOHELNICE "B" 5:9 (3:3)

Rozhodčí: Horáček Miroslav.

9. kolo

Sobota 28. 9. 2019 10:00
Sokol Vikýřovice "A" - Sokol Velké Losiny 2:5 (1:2)

Rozhodčí: Provazník Jan.

Sobota 28. 9. 2019 10:30
FK MOHELNICE "B" - Baník Staré Město "B" 24:4 (12:2)

Rozhodčí: Kuba Josef.

Sobota 28. 9. 2019 12:30
SK Bludov - Baník Staré Město "A" 2:18 (0:7)

Rozhodčí: Kubíček Stanislav.

Úterý 1. 10. 2019 16:00
Sokol Sudkov - FK Šumperk "C" 6:3 (3:2)

Rozhodčí: Horáček Miroslav.

Čtvrtek 3. 10. 2019 17:00
SK PETROV - SOBOTÍN - Sokol Lesnice "A" 14:2 (7:2)

Rozhodčí: Hetmánek Rudolf.

1. kolo

Neděle 6. 10. 2019 10:00
Sokol Vikýřovice "A" - FK Šumperk "C" 11:4 (4:2)

Rozhodčí: Kubíček Stanislav.

Neděle 6. 10. 2019 10:30
Sokol Lesnice "A" - Sokol Sudkov 6:2 (1:0)

Rozhodčí: Horáček Miroslav.

Neděle 6. 10. 2019 12:30
FK MOHELNICE "B" - SK PETROV - SOBOTÍN 4:2 (0:0)

Rozhodčí: Navrátil Miroslav.

Úterý 8. 10. 2019 16:00
Baník Staré Město "A" - Baník Staré Město "B" 16:3 (12:0)

Rozhodčí: Rulíšek Vladislav.

Pátek 11. 10. 2019 16:30
Sokol Velké Losiny - SK Bludov 17:2 (6:1)

Rozhodčí: Šula Oldřich.

2. kolo

Sobota 12. 10. 2019 09:00
Baník Staré Město "A" - Sokol Velké Losiny 12:6 (5:4)

Rozhodčí: Jílek Pavel.

Sobota 12. 10. 2019 10:00
Sokol Vikýřovice "A" - Sokol Lesnice "A" 4:3 (4:2)

Rozhodčí: Šula Oldřich.

Sobota 12. 10. 2019 11:00
Baník Staré Město "B" - SK PETROV - SOBOTÍN 1:27 (0:14)

Rozhodčí: Jílek Pavel.

Sobota 12. 10. 2019 12:00
SK Bludov - FK Šumperk "C" 8:9 (3:4)

Rozhodčí: Sebök Ladislav.

Neděle 13. 10. 2019 12:00
Sokol Sudkov - FK MOHELNICE "B" 4:7 (0:5)

Rozhodčí: Hetmánek Rudolf.

3. kolo

Sobota 19. 10. 2019 09:00
FK MOHELNICE "B" - Sokol Vikýřovice "A" Poznámka: Mohelnice, UMTRA

Rozhodčí: Navrátil Miroslav.

Sobota 19. 10. 2019 10:30
SK PETROV - SOBOTÍN - Sokol Sudkov

Rozhodčí: Žák Ludvík.

Sobota 19. 10. 2019 12:45
Sokol Velké Losiny - Baník Staré Město "B"

Rozhodčí: Jílek Pavel.

Neděle 20. 10. 2019 10:00
FK Šumperk "C" - Baník Staré Město "A" Poznámka: ZŠ Sluneční

Rozhodčí: Slončík Ladislav.

Neděle 20. 10. 2019 10:00
Sokol Lesnice "A" - SK Bludov

Rozhodčí: Šula Oldřich.

4. kolo

Sobota 26. 10. 2019 09:00
Baník Staré Město "B" - Sokol Sudkov
Sobota 26. 10. 2019 09:30
SK Bludov - FK MOHELNICE "B"
Sobota 26. 10. 2019 10:00
Sokol Vikýřovice "A" - SK PETROV - SOBOTÍN
Neděle 27. 10. 2019 11:00
Baník Staré Město "A" - Sokol Lesnice "A"
Neděle 27. 10. 2019 12:45
Sokol Velké Losiny - FK Šumperk "C"

13. kolo

Sobota 4. 4. 2020 10:30
SK PETROV - SOBOTÍN - Sokol Vikýřovice "A"
Sobota 4. 4. 2020 13:00
Sokol Lesnice "A" - Baník Staré Město "A"
Neděle 5. 4. 2020
FK Šumperk "C" - Sokol Velké Losiny Poznámka: ZŠ Sluneční
Neděle 5. 4. 2020
FK MOHELNICE "B" - SK Bludov
Neděle 5. 4. 2020 12:00
Sokol Sudkov - Baník Staré Město "B"

14. kolo

Sobota 11. 4. 2020 10:00
Sokol Vikýřovice "A" - Sokol Sudkov
Neděle 12. 4. 2020
Baník Staré Město "B" - FK Šumperk "C"
Neděle 12. 4. 2020
Sokol Velké Losiny - Sokol Lesnice "A"
Neděle 12. 4. 2020
Baník Staré Město "A" - FK MOHELNICE "B"
Neděle 12. 4. 2020
SK Bludov - SK PETROV - SOBOTÍN

15. kolo

Sobota 18. 4. 2020 10:00
Sokol Vikýřovice "A" - Baník Staré Město "B"
Sobota 18. 4. 2020 10:30
SK PETROV - SOBOTÍN - Baník Staré Město "A"
Sobota 18. 4. 2020 12:00
Sokol Lesnice "A" - FK Šumperk "C"
Neděle 19. 4. 2020
FK MOHELNICE "B" - Sokol Velké Losiny
Neděle 19. 4. 2020 12:00
Sokol Sudkov - SK Bludov

16. kolo

Neděle 26. 4. 2020
Baník Staré Město "B" - Sokol Lesnice "A"
Neděle 26. 4. 2020
FK Šumperk "C" - FK MOHELNICE "B" Poznámka: ZŠ Sluneční
Neděle 26. 4. 2020
Sokol Velké Losiny - SK PETROV - SOBOTÍN
Neděle 26. 4. 2020
Baník Staré Město "A" - Sokol Sudkov
Neděle 26. 4. 2020
SK Bludov - Sokol Vikýřovice "A"

17. kolo

Sobota 2. 5. 2020 10:00
Sokol Vikýřovice "A" - Baník Staré Město "A"
Sobota 2. 5. 2020 10:30
SK PETROV - SOBOTÍN - FK Šumperk "C"
Neděle 3. 5. 2020
FK MOHELNICE "B" - Sokol Lesnice "A"
Neděle 3. 5. 2020
SK Bludov - Baník Staré Město "B"
Neděle 3. 5. 2020 12:00
Sokol Sudkov - Sokol Velké Losiny

18. kolo

Sobota 9. 5. 2020
Sokol Lesnice "A" - SK PETROV - SOBOTÍN
Neděle 10. 5. 2020
FK Šumperk "C" - Sokol Sudkov Poznámka: ZŠ Sluneční
Neděle 10. 5. 2020
Sokol Velké Losiny - Sokol Vikýřovice "A"
Neděle 10. 5. 2020
Baník Staré Město "A" - SK Bludov
Neděle 10. 5. 2020
Baník Staré Město "B" - FK MOHELNICE "B"

10. kolo

Sobota 16. 5. 2020 10:00
FK Šumperk "C" - Sokol Vikýřovice "A"
Sobota 16. 5. 2020 10:30
SK PETROV - SOBOTÍN - FK MOHELNICE "B"
Neděle 17. 5. 2020
Baník Staré Město "B" - Baník Staré Město "A"
Neděle 17. 5. 2020
SK Bludov - Sokol Velké Losiny
Neděle 17. 5. 2020 12:00
Sokol Sudkov - Sokol Lesnice "A"

11. kolo

Sobota 23. 5. 2020 10:30
SK PETROV - SOBOTÍN - Baník Staré Město "B"
Sobota 23. 5. 2020 13:00
Sokol Lesnice "A" - Sokol Vikýřovice "A"
Neděle 24. 5. 2020
FK Šumperk "C" - SK Bludov Poznámka: ZŠ Sluneční
Neděle 24. 5. 2020
Sokol Velké Losiny - Baník Staré Město "A"
Neděle 24. 5. 2020
FK MOHELNICE "B" - Sokol Sudkov

12. kolo

Sobota 30. 5. 2020 10:00
Sokol Vikýřovice "A" - FK MOHELNICE "B"
Neděle 31. 5. 2020
Baník Staré Město "B" - Sokol Velké Losiny
Neděle 31. 5. 2020
Baník Staré Město "A" - FK Šumperk "C"
Neděle 31. 5. 2020
SK Bludov - Sokol Lesnice "A"
Neděle 31. 5. 2020 12:00
Sokol Sudkov - SK PETROV - SOBOTÍN

Export do kalendáře

Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN