Všechny výsledky

SPORTCOM Svedek - OP straší přípravka skupina "A"

Rozpis a výsledky

Vyberte kolo
Vyberte družstvo
Vyberte místo

4. kolo

Sobota 25. 8. 2018 10:00
Vikýřovice - Staré Město 5:3 (3:2)

Rozhodčí: Šula Oldřich.

Sobota 25. 8. 2018 11:00
Bludov. - Velké Losiny 10:7 (3:2)

Rozhodčí: Jílek Pavel.

Sobota 25. 8. 2018 12:15
Nový Malín "B" - Libina 8:2 (4:2)

Rozhodčí: Kubíček Stanislav.

Středa 5. 9. 2018 17:00
Horní Pomoraví - Postřelmov 24:2 (10:0)

Rozhodčí: Jílek Pavel.

Středa 12. 9. 2018 17:00
PETROV-SOBOTÍN - Hrabišín 11:10 (6:7)

Rozhodčí: Hetmánek Rudolf.

5. kolo

Sobota 1. 9. 2018 14:00
Hrabišín - Vikýřovice 3:2 (1:1) Pen: 4:3

Rozhodčí: Navrátil Miroslav.

Sobota 1. 9. 2018 15:00
Staré Město - Bludov. 3:9 (0:3)

Rozhodčí: Žák Ludvík.

Neděle 2. 9. 2018 09:30
Postřelmov - Nový Malín "B" 0:20 (0:8)

Rozhodčí: Žák Ludvík.

Úterý 4. 9. 2018 16:30
Velké Losiny - Horní Pomoraví 10:6 (5:3)

Rozhodčí: Jílek Pavel.

Úterý 18. 9. 2018 17:15
Libina - PETROV-SOBOTÍN 13:8 (6:3)

Rozhodčí: Slončík Ladislav.

6. kolo

Sobota 8. 9. 2018 09:30
Postřelmov - Velké Losiny 4:14 (1:5)

Rozhodčí: Rulíšek Vladislav.

Sobota 8. 9. 2018 10:00
Vikýřovice - Libina 3:17 (0:11)

Rozhodčí: Vejrosta Jakub.

Sobota 8. 9. 2018 11:45
Bludov. - Hrabišín 11:8 (4:5)

Rozhodčí: Hetmánek Rudolf.

Sobota 8. 9. 2018 11:45
Nový Malín "B" - PETROV-SOBOTÍN 18:2 (10:0)

Rozhodčí: Blaťák Adam.

Úterý 18. 9. 2018 16:00
Horní Pomoraví - Staré Město 17:9 (8:2)

Rozhodčí: Langhammer Luděk.

7. kolo

Sobota 15. 9. 2018 09:30
Staré Město - Postřelmov 13:4 (9:1)

Rozhodčí: Jílek Pavel.

Sobota 15. 9. 2018 10:00
Libina - Bludov. 6:5 (3:4) Pen: 5:4

Rozhodčí: Šula Oldřich.

Sobota 15. 9. 2018 13:30
PETROV-SOBOTÍN - Vikýřovice 9:5 (3:3)

Rozhodčí: Vejrosta Jakub.

Neděle 16. 9. 2018 10:00
Velké Losiny - Nový Malín "B" 7:3 (3:3)

Rozhodčí: Anton Ivo.

Středa 26. 9. 2018 16:30
Hrabišín - Horní Pomoraví 13:7 (8:4)

Rozhodčí: Šula Oldřich.

8. kolo

Pátek 21. 9. 2018 17:00
Velké Losiny - Staré Město 16:3 (5:0)

Rozhodčí: Slončík Ladislav.

Sobota 22. 9. 2018 09:30
Postřelmov - Hrabišín 6:11 (0:7)

Rozhodčí: Anton Ivo.

Sobota 22. 9. 2018 11:15
Nový Malín "B" - Vikýřovice 8:0 (3:0)

Rozhodčí: Šula Oldřich.

Sobota 22. 9. 2018 11:15
Bludov. - PETROV-SOBOTÍN 12:5 (6:1)

Rozhodčí: Kovalec Viktor.

Čtvrtek 4. 10. 2018 17:00
Horní Pomoraví - Libina 5:20 (2:10)

Rozhodčí: Hetmánek Rudolf.

9. kolo

Sobota 29. 9. 2018 10:00
Libina - Postřelmov 16:4 (10:2)

Rozhodčí: Blaťák Adam.

Sobota 29. 9. 2018 11:15
Staré Město - Nový Malín "B" 4:12 (2:8)

Rozhodčí: Jílek Pavel.

Sobota 29. 9. 2018 13:30
Hrabišín - Velké Losiny 2:11 (0:6)

Rozhodčí: Zbožínek Lukáš.

Čtvrtek 4. 10. 2018 16:30
Vikýřovice - Bludov. 2:9 (2:4)

Rozhodčí: Slončík Ladislav.

Středa 24. 4. 2019 16:30
PETROV-SOBOTÍN - Horní Pomoraví Poznámka: , Původní termín: 29.09.2018 11:30, Původní termín: 03.10.2018 17:00, Původní termín: 10.11.2018 12:30, Původní termín: 10.11.2018 11:00

Rozhodčí: Hetmánek Rudolf.

1. kolo

Sobota 6. 10. 2018 11:30
Bludov. - Nový Malín "B" 2:1 (0:1) Pen: 5:4

Rozhodčí: Sládek Michal.

Sobota 6. 10. 2018 11:30
Horní Pomoraví - Vikýřovice 4:15 (4:9)

Rozhodčí: Jílek Pavel.

Sobota 6. 10. 2018 13:00
Staré Město - Hrabišín 4:13 (2:3)

Rozhodčí: Slončík Ladislav.

Neděle 7. 10. 2018 14:30
Velké Losiny - Libina 4:10 (2:5)

Rozhodčí: Šmíd Jaroslav.

Středa 10. 10. 2018 17:00
Postřelmov - PETROV-SOBOTÍN 5:14 (3:6)

Rozhodčí: Rulíšek Vladislav.

2. kolo

Sobota 13. 10. 2018 10:45
Nový Malín "B" - Hrabišín 22:5 (11:4)

Rozhodčí: Provazník Jan.

Sobota 13. 10. 2018 11:30
PETROV-SOBOTÍN - Velké Losiny 6:11 (3:6)

Rozhodčí: Rulíšek Vladislav.

Neděle 14. 10. 2018 10:00
Libina - Staré Město 16:4 (9:1)

Rozhodčí: Profous Petr.

Úterý 16. 10. 2018 16:30
Vikýřovice - Postřelmov 2:3 (0:1) Pen: 2:3

Rozhodčí: Slončík Ladislav.

Neděle 28. 10. 2018 13:00
Bludov. - Horní Pomoraví 20:0 (8:0)

Rozhodčí: Šula Oldřich.

3. kolo

Sobota 20. 10. 2018 09:00
Staré Město - PETROV-SOBOTÍN 8:2 (2:2)

Rozhodčí: Jílek Pavel.

Sobota 20. 10. 2018 11:00
Horní Pomoraví - Nový Malín "B" 4:16 (1:11)

Rozhodčí: Anton Ivo.

Sobota 20. 10. 2018 12:30
Hrabišín - Libina 8:21 (5:8)

Rozhodčí: Slončík Ladislav.

Neděle 21. 10. 2018 10:00
Postřelmov - Bludov. 0:12 (0:4)

Rozhodčí: Navrátil Miroslav.

Neděle 21. 10. 2018 14:30
Velké Losiny - Vikýřovice 10:7 (6:4)

Rozhodčí: Kubíček Stanislav.

13. kolo

Sobota 6. 4. 2019 10:00
Libina - Nový Malín "B" 1:3 (1:1)

Rozhodčí: Hetmánek Rudolf.

Sobota 6. 4. 2019 13:15
Hrabišín - PETROV-SOBOTÍN 1:14 (0:8)

Rozhodčí: Kubíček Stanislav.

Neděle 7. 4. 2019 10:30
Staré Město - Vikýřovice 3:4 (1:4)

Rozhodčí: Zbožínek Lukáš.

Pátek 12. 4. 2019 16:30
Postřelmov - Horní Pomoraví 6:8 (3:4)

Rozhodčí: Hetmánek Rudolf.

Středa 1. 5. 2019 10:00
Velké Losiny - Bludov.

Rozhodčí: Profous Petr.

14. kolo

Sobota 13. 4. 2019 09:45
Bludov. - Staré Město 10:2 (3:0)

Rozhodčí: Profous Petr.

Sobota 13. 4. 2019 10:00
Vikýřovice - Hrabišín 1:2 (0:1)

Rozhodčí: Slončík Ladislav.

Sobota 13. 4. 2019 11:15
Nový Malín "B" - Postřelmov 14:1 (6:1)

Rozhodčí: Žák Ludvík.

Sobota 13. 4. 2019 13:30
PETROV-SOBOTÍN - Libina 2:13 (1:6)

Rozhodčí: Šula Oldřich.

Čtvrtek 18. 4. 2019 16:30
Horní Pomoraví - Velké Losiny 9:15 (6:7)

Rozhodčí: Rulíšek Vladislav.

15. kolo

Sobota 20. 4. 2019 10:00
Libina - Vikýřovice 15:2 (5:1)

Rozhodčí: Březina Stanislav.

Neděle 21. 4. 2019 13:00
Velké Losiny - Postřelmov

Rozhodčí: Šula Oldřich.

Neděle 21. 4. 2019 14:30
Hrabišín - Bludov. Poznámka: Brníčko

Rozhodčí: Zbožínek Lukáš.

Čtvrtek 25. 4. 2019 16:30
Staré Město - Horní Pomoraví Poznámka: , Původní termín: 20.04.2019 11:45

Rozhodčí: Rulíšek Vladislav.

Úterý 30. 4. 2019 16:45
PETROV-SOBOTÍN - Nový Malín "B" Poznámka: , Původní termín: 20.04.2019 12:30

Rozhodčí: Blaťák Adam.

16. kolo

Sobota 27. 4. 2019 09:30
Postřelmov - Staré Město

Rozhodčí: Vejrosta Jakub.

Sobota 27. 4. 2019 10:00
Vikýřovice - PETROV-SOBOTÍN

Rozhodčí: Anton Ivo.

Sobota 27. 4. 2019 11:45
Nový Malín "B" - Velké Losiny

Rozhodčí: Provazník Jan.

Sobota 27. 4. 2019 12:00
Bludov. - Libina

Rozhodčí: Rulíšek Vladislav.

Čtvrtek 2. 5. 2019 16:30
Horní Pomoraví - Hrabišín

Rozhodčí: Rulíšek Vladislav.

17. kolo

Sobota 4. 5. 2019 10:00
Vikýřovice - Nový Malín "B"
Sobota 4. 5. 2019 10:00
Libina - Horní Pomoraví
Sobota 4. 5. 2019 12:15
Staré Město - Velké Losiny
Sobota 4. 5. 2019 13:00
PETROV-SOBOTÍN - Bludov.
Neděle 5. 5. 2019 14:30
Hrabišín - Postřelmov Poznámka: Brníčko

18. kolo

Sobota 11. 5. 2019 09:30
Postřelmov - Libina
Sobota 11. 5. 2019 10:45
Bludov. - Vikýřovice
Sobota 11. 5. 2019 12:15
Nový Malín "B" - Staré Město
Neděle 12. 5. 2019 12:30
Velké Losiny - Hrabišín
Čtvrtek 16. 5. 2019 17:00
Horní Pomoraví - PETROV-SOBOTÍN Poznámka: , Původní termín: 11.05.2019 00:00

10. kolo

Úterý 14. 5. 2019 16:30
PETROV-SOBOTÍN - Postřelmov
Sobota 18. 5. 2019 10:00
Libina - Velké Losiny
Neděle 19. 5. 2019 11:00
Nový Malín "B" - Bludov.
Neděle 19. 5. 2019 14:30
Hrabišín - Staré Město Poznámka: Brníčko
Čtvrtek 23. 5. 2019 17:00
Vikýřovice - Horní Pomoraví Poznámka: , Původní termín: 18.05.2019 10:00

11. kolo

Sobota 25. 5. 2019 09:30
Postřelmov - Vikýřovice
Sobota 25. 5. 2019 12:00
Velké Losiny - PETROV-SOBOTÍN
Sobota 25. 5. 2019 13:00
Staré Město - Libina
Neděle 26. 5. 2019 14:45
Hrabišín - Nový Malín "B"
Čtvrtek 30. 5. 2019 17:00
Horní Pomoraví - Bludov. Poznámka: , Původní termín: 25.05.2019 00:00

12. kolo

Sobota 1. 6. 2019 10:00
Vikýřovice - Velké Losiny
Sobota 1. 6. 2019 10:00
Libina - Hrabišín
Sobota 1. 6. 2019 11:15
Bludov. - Postřelmov
Sobota 1. 6. 2019 13:30
PETROV-SOBOTÍN - Staré Město
Čtvrtek 6. 6. 2019 17:00
Nový Malín "B" - Horní Pomoraví Poznámka: , Původní termín: 01.06.2019 12:45

Export do kalendáře

Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN