Všechny výsledky

MONTEG - OP mladší žáci skupina "B"

Rozpis a výsledky

Vyberte kolo
Vyberte družstvo
Vyberte místo

4. kolo

Sobota 25. 8. 2018 10:00
Sudkov - Libina 3:4 (3:2)

Rozhodčí: Horáček Miroslav.

Sobota 25. 8. 2018 14:00
Zvole - BANÍK Kamenná 8:5 (3:0)

Rozhodčí: Sládek Michal.

Neděle 26. 8. 2018 10:00
Dubicko. - Lesnice 5:2 (4:1)

Rozhodčí: Janků Milan.

Neděle 26. 8. 2018 10:00
ROVENSKO - ŠTÍTY 0:12 (0:4)

Rozhodčí: Horáček Miroslav.

Středa 12. 9. 2018 17:00
Leština - Postřelmov 0:5 (0:4)

Rozhodčí: Horáček Miroslav.

5. kolo

Sobota 1. 9. 2018 13:00
BANÍK Kamenná - Leština 1:10 (1:2)

Rozhodčí: Hetmánek Rudolf.

Neděle 2. 9. 2018 09:00
ŠTÍTY - Zvole 18:0 (12:0)

Rozhodčí: Doležal Lukáš.

Neděle 2. 9. 2018 11:00
Postřelmov - Sudkov 0:3 (0:2)

Rozhodčí: Anton Ivo.

Neděle 2. 9. 2018 11:45
Lesnice - ROVENSKO 1:5 (1:2)

Rozhodčí: Jílek Pavel.

Sobota 27. 10. 2018 10:30
Libina - Dubicko. 3:0 (2:0)

Rozhodčí: Hetmánek Rudolf.

6. kolo

Sobota 8. 9. 2018 10:00
Sudkov - Dubicko. 6:1 (3:0)

Rozhodčí: Langhammer Luděk.

Sobota 8. 9. 2018 11:00
Postřelmov - BANÍK Kamenná 14:0 (8:0)

Rozhodčí: Vysloužil Antonín.

Sobota 8. 9. 2018 11:30
Zvole - Lesnice 2:7 (2:2)

Rozhodčí: Langhammer Luděk.

Sobota 8. 9. 2018 13:30
ROVENSKO - Libina 1:6 (1:2)

Rozhodčí: Šula Oldřich.

Neděle 9. 9. 2018 10:00
Leština - ŠTÍTY 1:9 (0:4)

Rozhodčí: Blaťák Adam.

7. kolo

Pátek 14. 9. 2018 17:00
ŠTÍTY - Postřelmov 5:0 (2:0)

Rozhodčí: Langhammer Luděk.

Sobota 15. 9. 2018 12:00
Libina - Zvole 8:2 (2:1)

Rozhodčí: Šula Oldřich.

Sobota 15. 9. 2018 12:30
BANÍK Kamenná - Sudkov 1:8 (0:6)

Rozhodčí: Navrátil Miroslav.

Neděle 16. 9. 2018 10:00
Dubicko. - ROVENSKO 4:1 (4:0)

Rozhodčí: Kuba Josef.

Neděle 16. 9. 2018 13:15
Lesnice - Leština 1:7 (0:4)

Rozhodčí: Krobot Ladislav.

8. kolo

Sobota 22. 9. 2018 10:45
Zvole - Dubicko. 2:7 (1:2)

Rozhodčí: Kuba Josef.

Sobota 22. 9. 2018 12:30
BANÍK Kamenná - ŠTÍTY 0:14 (0:8)

Rozhodčí: Navrátil Miroslav.

Neděle 23. 9. 2018 10:00
Leština - Libina 3:2 (2:1)

Rozhodčí: Slončík Ladislav.

Úterý 25. 9. 2018 17:00
Sudkov - ROVENSKO 6:5 (2:4) Pen: 4:2

Rozhodčí: Blaťák Adam.

Čtvrtek 27. 9. 2018 17:00
Postřelmov - Lesnice 3:2 (2:0)

Rozhodčí: Blaťák Adam.

9. kolo

Sobota 29. 9. 2018 12:00
Libina - Postřelmov 2:4 (2:2)

Rozhodčí: Blaťák Adam.

Neděle 30. 9. 2018 10:00
Dubicko. - Leština 0:1 (0:0) Pen: 4:5

Rozhodčí: Provazník Jan.

Neděle 30. 9. 2018 10:30
ROVENSKO - Zvole 15:2 (10:2)

Rozhodčí: Slončík Ladislav.

Neděle 30. 9. 2018 10:45
Lesnice - BANÍK Kamenná 11:1 (3:1)

Rozhodčí: Šula Oldřich.

Úterý 2. 10. 2018 16:30
ŠTÍTY - Sudkov 7:0 (2:0)

Rozhodčí: Langhammer Luděk.

1. kolo

Sobota 6. 10. 2018 10:15
Postřelmov - Dubicko. 1:0 (0:0)

Rozhodčí: Vysloužil Antonín.

Sobota 6. 10. 2018 10:15
Zvole - Sudkov 0:10 (0:2)

Rozhodčí: Žák Ludvík.

Sobota 6. 10. 2018 14:00
BANÍK Kamenná - Libina 0:9 (0:4)

Rozhodčí: Šula Oldřich.

Neděle 7. 10. 2018 10:00
Leština - ROVENSKO 13:1 (7:0)

Rozhodčí: Vysloužil Antonín.

Čtvrtek 11. 10. 2018 17:00
ŠTÍTY - Lesnice 10:0 (5:0)

Rozhodčí: Rulíšek Vladislav.

2. kolo

Sobota 13. 10. 2018 09:00
Sudkov - Lesnice 4:1 (1:0)

Rozhodčí: Profous Petr.

Sobota 13. 10. 2018 12:00
Libina - ŠTÍTY 1:4 (0:2)

Rozhodčí: Krobot Ladislav.

Sobota 13. 10. 2018 12:30
ROVENSKO - Postřelmov 7:6 (6:2)

Rozhodčí: Jílek Pavel.

Neděle 14. 10. 2018 10:00
Zvole - Leština 1:12 (0:7)

Rozhodčí: Žák Ludvík.

Neděle 14. 10. 2018 10:00
Dubicko. - BANÍK Kamenná 11:1 (5:0)

Rozhodčí: Rulíšek Vladislav.

3. kolo

Čtvrtek 18. 10. 2018 16:00
BANÍK Kamenná - ROVENSKO 1:7 (1:1)

Rozhodčí: Navrátil Miroslav.

Pátek 19. 10. 2018 16:30
Postřelmov - Zvole 4:1 (1:0)

Rozhodčí: Slončík Ladislav.

Neděle 21. 10. 2018 09:00
ŠTÍTY - Dubicko. 8:1 (3:1)

Rozhodčí: Beran Jiří.

Neděle 21. 10. 2018 10:00
Leština - Sudkov 6:3 (1:1)

Rozhodčí: Langhammer Luděk.

Neděle 21. 10. 2018 10:15
Lesnice - Libina 0:4 (0:2)

Rozhodčí: Blaťák Adam.

13. kolo

Středa 3. 4. 2019 16:30
Postřelmov - Leština 0:2 (0:1)

Rozhodčí: Blaťák Adam.

Sobota 6. 4. 2019 12:30
BANÍK Kamenná - Zvole 1:3 (0:2)

Rozhodčí: Kuba Josef.

Neděle 7. 4. 2019 11:15
Lesnice - Dubicko. 0:3 (0:1)

Rozhodčí: Šula Oldřich.

Neděle 7. 4. 2019 12:00
Libina - Sudkov 3:2 (0:1)

Rozhodčí: Anton Ivo.

Úterý 9. 4. 2019 17:00
ŠTÍTY - ROVENSKO 19:0 (9:0)

Rozhodčí: Langhammer Luděk.

14. kolo

Sobota 13. 4. 2019 10:00
Leština - BANÍK Kamenná 15:2 (6:1)

Rozhodčí: Šula Oldřich.

Sobota 13. 4. 2019 13:00
ROVENSKO - Lesnice 1:0 (0:0)

Rozhodčí: Horáček Miroslav.

Sobota 13. 4. 2019 13:15
Zvole - ŠTÍTY 0:25 (0:15)

Rozhodčí: Habermann Lubomír.

Neděle 14. 4. 2019 10:00
Dubicko. - Libina 0:1 (0:0) Pen: 1:3

Rozhodčí: Rulíšek Vladislav.

Pondělí 15. 4. 2019 16:30
Sudkov - Postřelmov 2:1 (1:1) Pen: 3:0

Rozhodčí: Ondráček Jakub.

15. kolo

Sobota 20. 4. 2019 14:00
BANÍK Kamenná - Postřelmov 0:5 (0:3)

Rozhodčí: Navrátil Miroslav.

Neděle 21. 4. 2019 09:00
ŠTÍTY - Leština 4:2 (2:0)

Rozhodčí: Langhammer Luděk.

Neděle 21. 4. 2019 09:45
Lesnice - Zvole 10:2 (6:0)

Rozhodčí: Rulíšek Vladislav.

Neděle 21. 4. 2019 10:00
Dubicko. - Sudkov 0:2 (0:2)

Rozhodčí: Provazník Jan.

Středa 24. 4. 2019 16:30
Libina - ROVENSKO 6:4 (4:3)

Rozhodčí: Šula Oldřich.

16. kolo

Sobota 27. 4. 2019 10:00
Leština - Lesnice 9:0 (4:0)

Rozhodčí: Václavík Štěpán.

Sobota 27. 4. 2019 11:00
Postřelmov - ŠTÍTY 1:8 (1:3)

Rozhodčí: Slončík Ladislav.

Sobota 27. 4. 2019 11:30
Zvole - Libina 1:12 (0:7)

Rozhodčí: Březina Stanislav.

Neděle 28. 4. 2019 14:00
ROVENSKO - Dubicko. 1:5 (0:3)

Rozhodčí: Doležal Lukáš.

Čtvrtek 2. 5. 2019 17:00
Sudkov - BANÍK Kamenná 13:1 (6:1)

Rozhodčí: Horáček Miroslav.

17. kolo

Neděle 5. 5. 2019 09:00
ŠTÍTY - BANÍK Kamenná 21:0 (12:0)

Rozhodčí: Doležal Tomáš.

Neděle 5. 5. 2019 10:00
ROVENSKO - Sudkov 1:5 (0:3)

Rozhodčí: Doležal Lukáš.

Neděle 5. 5. 2019 10:00
Dubicko. - Zvole 13:2 (6:1)

Rozhodčí: Březina Stanislav.

Neděle 5. 5. 2019 12:00
Libina - Leština 2:1 (0:0)

Rozhodčí: Šula Oldřich.

Neděle 5. 5. 2019 12:15
Lesnice - Postřelmov 1:6 (0:1)

Rozhodčí: Profous Petr.

18. kolo

Sobota 11. 5. 2019 10:00
Sudkov - ŠTÍTY 3:6 (1:3)

Rozhodčí: Horáček Miroslav.

Sobota 11. 5. 2019 10:00
Leština - Dubicko. 5:1 (3:0)

Rozhodčí: Hetmánek Rudolf.

Sobota 11. 5. 2019 11:00
Postřelmov - Libina 0:4 (0:3)

Rozhodčí: Provazník Jan.

Sobota 11. 5. 2019 12:00
Zvole - ROVENSKO 1:10 (0:6)

Rozhodčí: Čampišová Natálie.

Sobota 11. 5. 2019 13:30
BANÍK Kamenná - Lesnice 2:9 (0:3)

Rozhodčí: Šula Oldřich.

10. kolo

Středa 15. 5. 2019 17:00
ROVENSKO - Leština 0:4 (0:3)

Rozhodčí: Blaťák Adam.

Sobota 18. 5. 2019 10:00
Sudkov - Zvole 13:0 (9:0)

Rozhodčí: Langhammer Luděk.

Sobota 18. 5. 2019 12:00
Libina - BANÍK Kamenná 16:0 (8:0)

Rozhodčí: Profous Petr.

Neděle 19. 5. 2019 10:00
Dubicko. - Postřelmov 0:1 (0:0) Pen: 0:3

Rozhodčí: Blaťák Adam.

Neděle 19. 5. 2019 12:45
Lesnice - ŠTÍTY 0:8 (0:4)

Rozhodčí: Profous Petr.

11. kolo

Sobota 25. 5. 2019 10:00
Leština - Zvole 8:1 (3:1)

Rozhodčí: Šula Oldřich.

Sobota 25. 5. 2019 11:00
Postřelmov - ROVENSKO 5:1 (2:1)

Rozhodčí: Zbožínek Lukáš.

Sobota 25. 5. 2019 11:45
Lesnice - Sudkov 0:7 (0:3)

Rozhodčí: Vejrosta Jakub.

Sobota 25. 5. 2019 14:00
BANÍK Kamenná - Dubicko. 0:11 (0:7)

Rozhodčí: Kovalec Viktor.

Čtvrtek 30. 5. 2019 17:00
ŠTÍTY - Libina 4:1 (2:1)

Rozhodčí: Kubíček Stanislav.

12. kolo

Sobota 1. 6. 2019 10:00
Sudkov - Leština 3:0 (2:0)

Rozhodčí: Horáček Miroslav.

Sobota 1. 6. 2019 12:00
Libina - Lesnice 7:0 (3:0)

Rozhodčí: Šula Oldřich.

Sobota 1. 6. 2019 12:30
Zvole - Postřelmov 0:15 (0:7)

Rozhodčí: Kubíček Stanislav.

Neděle 2. 6. 2019 10:00
Dubicko. - ŠTÍTY 1:7 (0:3)

Rozhodčí: Janků Milan.

Neděle 2. 6. 2019 15:00
ROVENSKO - BANÍK Kamenná 12:2 (7:1)

Rozhodčí: Profous Petr.

Export do kalendáře

Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN