Všechny výsledky

VK Charvát OP mladší žáci skupina A

Rozpis a výsledky

Vyberte kolo
Vyberte družstvo
Vyberte místo

4. kolo

Sobota 24. 8. 2019 12:30
Sokol Vikýřovice - FK Hanušovice 2:11 (1:4)

Rozhodčí: Langhammer Luděk.

Středa 28. 8. 2019 17:00
SK Bludov - SD Loučná - V. Losiny 8:1 (3:0)

Rozhodčí: Horáček Miroslav.

Úterý 17. 9. 2019 17:30
TJ Libina - Sokol Nový Malín "B" 4:3 (2:0)

Rozhodčí: Šula Oldřich.

5. kolo

Sobota 31. 8. 2019 14:00
SD Loučná - V. Losiny - Sokol Vikýřovice 6:5 (2:2) Pen: 3:0

Rozhodčí: Šula Oldřich.

Neděle 1. 9. 2019 10:00
Sokol Nový Malín "B" - SK Bludov 3:0 (1:0)

Rozhodčí: Profous Petr.

Čtvrtek 19. 9. 2019 16:30
FK Hanušovice - Jiskra Rapotín 16:0 (8:0)

Rozhodčí: Hetmánek Rudolf.

6. kolo

Sobota 7. 9. 2019 12:00
SK Bludov - Sokol Vikýřovice 7:2 (4:1)

Rozhodčí: Vejrosta Jakub.

Neděle 8. 9. 2019 10:00
Jiskra Rapotín - SD Loučná - V. Losiny 0:16 (0:10)

Rozhodčí: Žák Ludvík.

Středa 11. 9. 2019 17:30
TJ Libina - FK Hanušovice 2:1 (0:0)

Rozhodčí: Šula Oldřich.

7. kolo

Sobota 14. 9. 2019 12:30
Sokol Vikýřovice - Jiskra Rapotín 1:3 (0:2)

Rozhodčí: Slončík Ladislav.

Sobota 14. 9. 2019 13:30
FK Hanušovice - Sokol Nový Malín "B" 2:3 (1:1) Pen: 2:3

Rozhodčí: Langhammer Luděk.

Čtvrtek 19. 9. 2019 17:00
SD Loučná - V. Losiny - TJ Libina 2:3 (0:1)

Rozhodčí: Jílek Pavel.

1. kolo

Sobota 21. 9. 2019 09:30
TJ Libina - Sokol Vikýřovice 7:3 (2:3)

Rozhodčí: Žák Ludvík.

Neděle 22. 9. 2019 10:00
Jiskra Rapotín - SK Bludov 0:15 (0:7)

Rozhodčí: Žák Ludvík.

Neděle 22. 9. 2019 12:00
Sokol Nový Malín "B" - SD Loučná - V. Losiny 6:4 (4:2)

Rozhodčí: Ondráček Jakub.

2. kolo

Sobota 28. 9. 2019 12:30
Sokol Vikýřovice - Sokol Nový Malín "B" 2:7 (0:3)

Rozhodčí: Hetmánek Rudolf.

Úterý 1. 10. 2019 16:30
Jiskra Rapotín - TJ Libina 1:15 (0:6)

Rozhodčí: Hetmánek Rudolf.

Úterý 15. 10. 2019 16:00
SK Bludov - FK Hanušovice 3:2 (1:1)

Rozhodčí: Jílek Pavel.

3. kolo

Sobota 5. 10. 2019 09:30
TJ Libina - SK Bludov 0:3 (0:2)

Rozhodčí: Kupka Antonín.

Sobota 5. 10. 2019 12:30
FK Hanušovice - SD Loučná - V. Losiny 1:6 (1:1)

Rozhodčí: Krobot Ladislav.

Neděle 6. 10. 2019 12:00
Sokol Nový Malín "B" - Jiskra Rapotín 19:4 (9:2)

Rozhodčí: Krejčí David.

10. kolo

Čtvrtek 10. 10. 2019 16:30
Jiskra Rapotín - Sokol Nový Malín "B" 5:12 (2:5)

Rozhodčí: Rulíšek Vladislav.

Sobota 26. 10. 2019 10:45
SK Bludov - TJ Libina 5:1 (3:1)

Rozhodčí: Jílek Pavel.

Sobota 26. 10. 2019 12:30
SD Loučná - V. Losiny - FK Hanušovice 2:7 (1:3)

Rozhodčí: Langhammer Luděk.

8. kolo

Sobota 12. 10. 2019 13:45
SK Bludov - Jiskra Rapotín 8:1 (3:0)

Rozhodčí: Sebök Ladislav.

Neděle 13. 10. 2019 11:00
SD Loučná - V. Losiny - Sokol Nový Malín "B" 4:3 (1:2) Pen: 4:3

Rozhodčí: Slončík Ladislav.

Čtvrtek 17. 10. 2019 16:30
Sokol Vikýřovice - TJ Libina 3:4 (1:3) Pen: 1:3

Rozhodčí: Profous Petr.

9. kolo

Sobota 19. 10. 2019 10:00
TJ Libina - Jiskra Rapotín 11:1 (6:0)

Rozhodčí: Hetmánek Rudolf.

Sobota 19. 10. 2019 12:00
FK Hanušovice - SK Bludov 1:2 (1:1)

Rozhodčí: Krejčí David.

Neděle 20. 10. 2019 13:00
Sokol Nový Malín "B" - Sokol Vikýřovice 7:1 (3:1)

Rozhodčí: Sebök Ladislav.

20. kolo

Sobota 28. 3. 2020
SK Bludov - Sokol Vikýřovice
Sobota 28. 3. 2020
Jiskra Rapotín - SD Loučná - V. Losiny
Sobota 28. 3. 2020
TJ Libina - FK Hanušovice

11. kolo

Sobota 4. 4. 2020
SD Loučná - V. Losiny - SK Bludov
Sobota 4. 4. 2020
FK Hanušovice - Sokol Vikýřovice
Sobota 4. 4. 2020
Sokol Nový Malín "B" - TJ Libina

12. kolo

Sobota 11. 4. 2020
Jiskra Rapotín - FK Hanušovice
Sobota 11. 4. 2020 00:30
SK Bludov - Sokol Nový Malín "B"
Sobota 11. 4. 2020 12:30
Sokol Vikýřovice - SD Loučná - V. Losiny

13. kolo

Sobota 18. 4. 2020
SD Loučná - V. Losiny - Jiskra Rapotín
Sobota 18. 4. 2020
FK Hanušovice - TJ Libina
Sobota 18. 4. 2020 12:30
Sokol Vikýřovice - SK Bludov

14. kolo

Sobota 25. 4. 2020
Sokol Nový Malín "B" - FK Hanušovice
Sobota 25. 4. 2020
TJ Libina - SD Loučná - V. Losiny
Sobota 25. 4. 2020
Jiskra Rapotín - Sokol Vikýřovice

21. kolo

Sobota 2. 5. 2020
FK Hanušovice - Sokol Nový Malín "B"
Sobota 2. 5. 2020
SD Loučná - V. Losiny - TJ Libina
Sobota 2. 5. 2020
Sokol Vikýřovice - Jiskra Rapotín

19. kolo

Čtvrtek 7. 5. 2020
Sokol Nový Malín "B" - SK Bludov
Čtvrtek 7. 5. 2020
FK Hanušovice - Jiskra Rapotín
Čtvrtek 7. 5. 2020
SD Loučná - V. Losiny - Sokol Vikýřovice

15. kolo

Sobota 9. 5. 2020
Jiskra Rapotín - SK Bludov
Sobota 9. 5. 2020
TJ Libina - Sokol Vikýřovice
Sobota 9. 5. 2020
Sokol Nový Malín "B" - SD Loučná - V. Losiny

16. kolo

Sobota 16. 5. 2020
SK Bludov - FK Hanušovice
Sobota 16. 5. 2020
Jiskra Rapotín - TJ Libina
Sobota 16. 5. 2020 12:30
Sokol Vikýřovice - Sokol Nový Malín "B"

17. kolo

Sobota 23. 5. 2020
TJ Libina - SK Bludov
Sobota 23. 5. 2020
Sokol Nový Malín "B" - Jiskra Rapotín
Sobota 23. 5. 2020
FK Hanušovice - SD Loučná - V. Losiny

18. kolo

Sobota 30. 5. 2020
SK Bludov - SD Loučná - V. Losiny
Sobota 30. 5. 2020
TJ Libina - Sokol Nový Malín "B"
Sobota 30. 5. 2020 12:30
Sokol Vikýřovice - FK Hanušovice

Export do kalendáře

Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN