Všechny výsledky

KEDUL ŠUMPERK - OP mladší žáci skupina "A"

Rozpis a výsledky

Vyberte kolo
všechna kola všechna kola456789123131214151617181011
Vyberte družstvo
všechna družstva všechna družstvaBludovHorní PomoravíBratrušovRapotínStaré MěstoRudaVikýřoviceLoučnáNový Malín
Vyberte místo
doma i venku doma i venkuDomaVenku

4. kolo

Sobota 25. 8. 2018 11:30
Vikýřovice - Ruda 1:10 (0:5)

Rozhodčí: Slončík Ladislav.

Sobota 25. 8. 2018 14:30
Loučná - Staré Město 4:5 (2:2) Pen: 2:4

Rozhodčí: Zbožínek Lukáš.

Neděle 26. 8. 2018 14:00
Bludov - Rapotín 14:0 (3:0)

Rozhodčí: Horáček Miroslav.

Čtvrtek 20. 9. 2018 16:30
Horní Pomoraví - Bratrušov 13:2 (7:1)

Rozhodčí: Rulíšek Vladislav.

5. kolo

Sobota 1. 9. 2018 13:00
Rapotín - Horní Pomoraví 3:2 (3:1)

Rozhodčí: Rulíšek Vladislav.

Sobota 1. 9. 2018 14:15
Bratrušov - Nový Malín 0:23 (0:11)

Rozhodčí: Kubíček Stanislav.

Sobota 1. 9. 2018 17:00
Staré Město - Bludov 0:2 (0:1)

Rozhodčí: Žák Ludvík.

Neděle 2. 9. 2018 11:45
Ruda - Loučná 5:4 (4:3)

Rozhodčí: Blaťák Adam.

6. kolo

Sobota 8. 9. 2018 14:00
Horní Pomoraví - Staré Město 4:10 (0:7)

Rozhodčí: Janků Milan.

Sobota 8. 9. 2018 14:15
Bratrušov - Rapotín 2:1 (0:0)

Rozhodčí: Slončík Ladislav.

Neděle 9. 9. 2018 12:00
Nový Malín - Vikýřovice 15:0 (5:0)

Rozhodčí: Langhammer Luděk.

Neděle 9. 9. 2018 14:15
Bludov - Ruda 2:3 (2:1) Pen: 1:2

Rozhodčí: Jílek Pavel.

7. kolo

Sobota 15. 9. 2018 11:30
Staré Město - Bratrušov 16:1 (11:0)

Rozhodčí: Jílek Pavel.

Sobota 15. 9. 2018 11:30
Vikýřovice - Loučná 1:10 (0:5)

Rozhodčí: Langhammer Luděk.

Sobota 15. 9. 2018 13:00
Rapotín - Nový Malín 0:13 (0:7)

Rozhodčí: Holík Milan.

Neděle 16. 9. 2018 11:00
Ruda - Horní Pomoraví 16:0 (8:0)

Rozhodčí: Milek Martin.

8. kolo

Sobota 22. 9. 2018 10:00
Rapotín - Staré Město 6:3 (3:1)

Rozhodčí: Profous Petr.

Sobota 22. 9. 2018 13:15
Bratrušov - Ruda 0:12 (0:2)

Rozhodčí: Profous Petr.

Neděle 23. 9. 2018 13:45
Bludov - Vikýřovice 6:0 (3:0)

Rozhodčí: Blaťák Adam.

Čtvrtek 11. 10. 2018 16:30
Nový Malín - Loučná 6:3 (1:1)

Rozhodčí: Jílek Pavel.

9. kolo

Sobota 29. 9. 2018 11:30
Vikýřovice - Horní Pomoraví 1:21 (1:12)

Rozhodčí: Provazník Jan.

Úterý 2. 10. 2018 16:30
Loučná - Bludov 1:2 (1:2)

Rozhodčí: Hetmánek Rudolf.

Čtvrtek 4. 10. 2018 17:00
Staré Město - Nový Malín 0:5 (0:3)

Rozhodčí: Jílek Pavel.

Sobota 20. 10. 2018 14:00
Ruda - Rapotín 15:1 (8:0)

Rozhodčí: Langhammer Luděk.

1. kolo

Sobota 6. 10. 2018 13:00
Bludov - Nový Malín 2:4 (1:3)

Rozhodčí: Horáček Miroslav.

Sobota 6. 10. 2018 13:00
Horní Pomoraví - Loučná 2:15 (0:6)

Rozhodčí: Rulíšek Vladislav.

Sobota 6. 10. 2018 13:15
Bratrušov - Vikýřovice 3:9 (1:4)

Rozhodčí: Anton Ivo.

Sobota 6. 10. 2018 15:00
Staré Město - Ruda 2:1 (1:0) Pen: 3:2

Rozhodčí: Slončík Ladislav.

2. kolo

Sobota 13. 10. 2018 11:30
Vikýřovice - Rapotín 4:3 (1:1)

Rozhodčí: Žák Ludvík.

Sobota 13. 10. 2018 13:15
Bludov - Horní Pomoraví 7:0 (1:0)

Rozhodčí: Horáček Miroslav.

Neděle 14. 10. 2018 12:15
Nový Malín - Ruda 4:1 (1:1)

Rozhodčí: Jílek Pavel.

Neděle 14. 10. 2018 12:30
Loučná - Bratrušov 15:0 (7:0)

Rozhodčí: Langhammer Luděk.

3. kolo

Sobota 20. 10. 2018 10:45
Staré Město - Vikýřovice 10:2 (6:2)

Rozhodčí: Jílek Pavel.

Sobota 20. 10. 2018 12:30
Horní Pomoraví - Nový Malín 5:12 (2:5)

Rozhodčí: Holík Milan.

Sobota 20. 10. 2018 13:15
Bratrušov - Bludov 2:3 (1:1) Pen: 3:4

Rozhodčí: Profous Petr.

Neděle 21. 10. 2018 10:00
Rapotín - Loučná 2:10 (2:6)

Rozhodčí: Slončík Ladislav.

13. kolo

Sobota 6. 4. 2019
Ruda - Vikýřovice
Sobota 6. 4. 2019
Staré Město - Loučná
Sobota 6. 4. 2019 10:00
Rapotín - Bludov
Sobota 6. 4. 2019 15:15
Bratrušov - Horní Pomoraví

12. kolo

Sobota 6. 4. 2019
Nový Malín - Horní Pomoraví
Sobota 1. 6. 2019
Bludov - Bratrušov
Sobota 1. 6. 2019 11:30
Vikýřovice - Staré Město
Sobota 1. 6. 2019 15:00
Loučná - Rapotín

14. kolo

Sobota 13. 4. 2019
Nový Malín - Bratrušov
Sobota 13. 4. 2019
Horní Pomoraví - Rapotín
Sobota 13. 4. 2019
Bludov - Staré Město
Sobota 13. 4. 2019 13:30
Loučná - Ruda

15. kolo

Sobota 20. 4. 2019
Ruda - Bludov
Sobota 20. 4. 2019
Staré Město - Horní Pomoraví
Sobota 20. 4. 2019 10:00
Rapotín - Bratrušov
Sobota 20. 4. 2019 11:30
Vikýřovice - Nový Malín

16. kolo

Sobota 27. 4. 2019
Nový Malín - Rapotín
Sobota 27. 4. 2019
Horní Pomoraví - Ruda
Sobota 27. 4. 2019 14:00
Loučná - Vikýřovice
Sobota 27. 4. 2019 14:15
Bratrušov - Staré Město

17. kolo

Sobota 4. 5. 2019
Ruda - Bratrušov
Sobota 4. 5. 2019
Staré Město - Rapotín
Sobota 4. 5. 2019 11:30
Vikýřovice - Bludov
Sobota 4. 5. 2019 14:30
Loučná - Nový Malín

18. kolo

Sobota 11. 5. 2019
Horní Pomoraví - Vikýřovice
Sobota 11. 5. 2019
Bludov - Loučná
Sobota 11. 5. 2019
Nový Malín - Staré Město
Sobota 11. 5. 2019 10:00
Rapotín - Ruda

10. kolo

Sobota 18. 5. 2019
Ruda - Staré Město
Sobota 18. 5. 2019
Nový Malín - Bludov
Sobota 18. 5. 2019 11:30
Vikýřovice - Bratrušov
Sobota 18. 5. 2019 15:00
Loučná - Horní Pomoraví

11. kolo

Sobota 25. 5. 2019
Horní Pomoraví - Bludov
Sobota 25. 5. 2019
Ruda - Nový Malín
Sobota 25. 5. 2019 10:00
Rapotín - Vikýřovice
Sobota 25. 5. 2019 15:15
Bratrušov - Loučná

Export do kalendáře

Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN