Všechny výsledky

Okresní přebor starší žáci 7+1

Rozpis a výsledky

Vyberte kolo
Vyberte družstvo
Vyberte místo

4. kolo

Sobota 24. 8. 2019 14:00
Sokol Vikýřovice - SOKOL ŠTÍTY 0:7 (0:3)

Rozhodčí: Langhammer Luděk.

Neděle 25. 8. 2019 10:00
TJ Libina - SULKO Zábřeh "B" 3:1 (0:0)

Rozhodčí: Šula Oldřich.

Neděle 25. 8. 2019 12:00
FC Dubicko - Sokol Leština 1:3 (0:1)

Rozhodčí: Rulíšek Vladislav.

Středa 4. 9. 2019 17:00
Sokol Nový Malín - TJ Postřelmov 5:0 (4:0)

Rozhodčí: Langhammer Luděk.

Středa 4. 9. 2019 17:00
Sokol Lesnice - Sokol Velké Losiny 2:3 (0:3)

Rozhodčí: Šula Oldřich.

5. kolo

Sobota 31. 8. 2019 10:00
SULKO Zábřeh "B" - FC Dubicko 11:1 (3:1)

Rozhodčí: Rulíšek Vladislav.

Sobota 31. 8. 2019 10:00
Sokol Velké Losiny - Sokol Vikýřovice 3:1 (2:0)

Rozhodčí: Hetmánek Rudolf.

Sobota 31. 8. 2019 15:00
TJ Postřelmov - Sokol Lesnice 0:3 (0:2)

Rozhodčí: Profous Petr.

Neděle 1. 9. 2019 10:30
SOKOL ŠTÍTY - TJ Libina 1:0 (0:0)

Rozhodčí: Janků Milan.

Neděle 1. 9. 2019 14:00
Sokol Leština - Baník Staré Město 11:1 (3:1)

Rozhodčí: Provazník Jan.

6. kolo

Sobota 7. 9. 2019 10:00
TJ Libina - Sokol Velké Losiny 0:8 (0:4)

Rozhodčí: Žák Ludvík.

Sobota 7. 9. 2019 13:30
Baník Staré Město - SULKO Zábřeh "B" 3:8 (2:4)

Rozhodčí: Doležal Lukáš.

Sobota 7. 9. 2019 13:45
Sokol Nový Malín - Sokol Leština 7:0 (2:0)

Rozhodčí: Navrátil Miroslav.

Sobota 7. 9. 2019 14:00
Sokol Lesnice - Sokol Vikýřovice 7:1 (2:0)

Rozhodčí: Blaťák Adam.

Neděle 8. 9. 2019 12:00
FC Dubicko - SOKOL ŠTÍTY 0:6 (0:2)

Rozhodčí: Navrátil Miroslav.

7. kolo

Sobota 14. 9. 2019 14:00
Sokol Vikýřovice - TJ Libina 2:1 (1:0) Pen: 3:1

Rozhodčí: Tomášek Jiří.

Neděle 15. 9. 2019 10:30
SOKOL ŠTÍTY - Baník Staré Město 9:0 (4:0)

Rozhodčí: Langhammer Luděk.

Neděle 15. 9. 2019 11:00
SULKO Zábřeh "B" - Sokol Nový Malín 4:5 (4:3)

Rozhodčí: Janků Milan.

Neděle 15. 9. 2019 13:00
Sokol Velké Losiny - FC Dubicko 6:0 (2:0)

Rozhodčí: Hetmánek Rudolf.

Neděle 15. 9. 2019 14:00
Sokol Leština - TJ Postřelmov 2:1 (1:1) Pen: 5:3

Rozhodčí: Langhammer Luděk.

8. kolo

Sobota 21. 9. 2019 13:00
Baník Staré Město - Sokol Velké Losiny 1:10 (0:7)

Rozhodčí: Šula Oldřich.

Sobota 21. 9. 2019 13:15
Sokol Nový Malín - SOKOL ŠTÍTY 2:5 (1:3)

Rozhodčí: Hetmánek Rudolf.

Sobota 21. 9. 2019 13:30
Sokol Lesnice - TJ Libina 2:1 (1:0) Pen: 4:2

Rozhodčí: Kondler Petr.

Neděle 22. 9. 2019 12:00
FC Dubicko - Sokol Vikýřovice 5:2 (3:1)

Rozhodčí: Kupka Antonín.

Pátek 27. 9. 2019 17:00
TJ Postřelmov - SULKO Zábřeh "B" 0:8 (0:4)

Rozhodčí: Profous Petr.

9. kolo

Sobota 28. 9. 2019 11:00
Sokol Leština - Sokol Lesnice 0:4 (0:2)

Rozhodčí: Žák Ludvík.

Sobota 28. 9. 2019 14:00
Sokol Vikýřovice - Baník Staré Město 1:4 (0:3)

Rozhodčí: Štěpán Matěj.

Neděle 29. 9. 2019 10:30
SOKOL ŠTÍTY - TJ Postřelmov 4:0 (1:0)

Rozhodčí: Šula Oldřich.

Neděle 29. 9. 2019 14:00
TJ Libina - FC Dubicko 5:0 (2:0)

Rozhodčí: Kupka Antonín.

Pondělí 28. 10. 2019 15:00
Sokol Velké Losiny - Sokol Nový Malín

Rozhodčí: Slončík Ladislav.

10. kolo

Pátek 4. 10. 2019 16:30
TJ Postřelmov - Sokol Velké Losiny 2:8 (0:4)

Rozhodčí: Krejčí David.

Sobota 5. 10. 2019 12:30
Baník Staré Město - TJ Libina 2:3 (1:1)

Rozhodčí: Slončík Ladislav.

Sobota 5. 10. 2019 12:45
Sokol Nový Malín - Sokol Vikýřovice 7:3 (5:0)

Rozhodčí: Šula Oldřich.

Sobota 5. 10. 2019 13:00
Sokol Lesnice - FC Dubicko 5:2 (2:1)

Rozhodčí: Kubíček Stanislav.

Neděle 6. 10. 2019 13:00
Sokol Leština - SULKO Zábřeh "B" 0:12 (0:6)

Rozhodčí: Kupka Antonín.

11. kolo

Neděle 13. 10. 2019 10:30
SOKOL ŠTÍTY - Sokol Leština 8:0 (3:0)

Rozhodčí: Vít Vojtěch.

Neděle 13. 10. 2019 12:00
TJ Libina - Sokol Nový Malín 1:2 (1:0) Pen: 6:7

Rozhodčí: Šula Oldřich.

Neděle 13. 10. 2019 12:00
FC Dubicko - Baník Staré Město 4:0 (4:0)

Rozhodčí: Ondráček Jakub.

Neděle 13. 10. 2019 13:00
SULKO Zábřeh "B" - Sokol Lesnice 3:5 (1:1) Pen: 3:4

Rozhodčí: Kupka Antonín.

Pátek 18. 10. 2019 16:00
Sokol Vikýřovice - TJ Postřelmov Poznámka: Hřiště: Není, Původní termín: 13.10.2019 10:00 Hřiště: Není, Původní termín: 16.10.2019 16:00

Rozhodčí: Hetmánek Rudolf.

1. kolo

Sobota 19. 10. 2019 12:00
Baník Staré Město - Sokol Lesnice

Rozhodčí: Slončík Ladislav.

Sobota 19. 10. 2019 12:15
Sokol Nový Malín - FC Dubicko
Neděle 20. 10. 2019 10:00
SULKO Zábřeh "B" - SOKOL ŠTÍTY

Rozhodčí: Horáček Miroslav.

Neděle 20. 10. 2019 12:30
TJ Postřelmov - TJ Libina

Rozhodčí: Profous Petr.

Neděle 20. 10. 2019 12:30
Sokol Leština - Sokol Velké Losiny

Rozhodčí: Jílek Pavel.

2. kolo

Sobota 26. 10. 2019 11:00
Baník Staré Město - Sokol Nový Malín
Sobota 26. 10. 2019 12:30
Sokol Vikýřovice - Sokol Leština
Neděle 27. 10. 2019 10:00
Sokol Velké Losiny - SULKO Zábřeh "B"
Neděle 27. 10. 2019 12:00
FC Dubicko - TJ Postřelmov
Neděle 27. 10. 2019 12:30
Sokol Lesnice - SOKOL ŠTÍTY

3. kolo

Sobota 2. 11. 2019 11:00
TJ Postřelmov - Baník Staré Město
Sobota 2. 11. 2019 11:45
Sokol Nový Malín - Sokol Lesnice
Neděle 3. 11. 2019 10:00
SULKO Zábřeh "B" - Sokol Vikýřovice
Neděle 3. 11. 2019 10:30
SOKOL ŠTÍTY - Sokol Velké Losiny
Neděle 3. 11. 2019 12:00
Sokol Leština - TJ Libina

15. kolo

Neděle 5. 4. 2020
Sokol Velké Losiny - Sokol Lesnice
Neděle 5. 4. 2020
SULKO Zábřeh "B" - TJ Libina
Neděle 5. 4. 2020
TJ Postřelmov - Sokol Nový Malín
Neděle 5. 4. 2020 10:30
SOKOL ŠTÍTY - Sokol Vikýřovice
Neděle 5. 4. 2020 13:30
Sokol Leština - FC Dubicko

16. kolo

Sobota 11. 4. 2020 13:30
Sokol Lesnice - TJ Postřelmov
Sobota 11. 4. 2020 14:00
Sokol Vikýřovice - Sokol Velké Losiny
Neděle 12. 4. 2020
Baník Staré Město - Sokol Leština
Neděle 12. 4. 2020
TJ Libina - SOKOL ŠTÍTY
Neděle 12. 4. 2020 12:00
FC Dubicko - SULKO Zábřeh "B"

17. kolo

Sobota 18. 4. 2020 14:00
Sokol Vikýřovice - Sokol Lesnice
Neděle 19. 4. 2020
Sokol Velké Losiny - TJ Libina
Neděle 19. 4. 2020 10:00
SULKO Zábřeh "B" - Baník Staré Město
Neděle 19. 4. 2020 10:30
SOKOL ŠTÍTY - FC Dubicko
Neděle 19. 4. 2020 14:00
Sokol Leština - Sokol Nový Malín

18. kolo

Neděle 26. 4. 2020
TJ Postřelmov - Sokol Leština
Neděle 26. 4. 2020
Sokol Nový Malín - SULKO Zábřeh "B"
Neděle 26. 4. 2020
Baník Staré Město - SOKOL ŠTÍTY
Neděle 26. 4. 2020
TJ Libina - Sokol Vikýřovice
Neděle 26. 4. 2020 12:00
FC Dubicko - Sokol Velké Losiny

19. kolo

Sobota 2. 5. 2020 14:00
Sokol Vikýřovice - FC Dubicko
Neděle 3. 5. 2020
Sokol Velké Losiny - Baník Staré Město
Neděle 3. 5. 2020
TJ Libina - Sokol Lesnice
Neděle 3. 5. 2020
SULKO Zábřeh "B" - TJ Postřelmov
Neděle 3. 5. 2020 10:30
SOKOL ŠTÍTY - Sokol Nový Malín

20. kolo

Sobota 9. 5. 2020
Baník Staré Město - Sokol Vikýřovice
Sobota 9. 5. 2020 14:30
Sokol Lesnice - Sokol Leština
Neděle 10. 5. 2020
TJ Postřelmov - SOKOL ŠTÍTY
Neděle 10. 5. 2020
Sokol Nový Malín - Sokol Velké Losiny
Neděle 10. 5. 2020 12:00
FC Dubicko - TJ Libina

21. kolo

Sobota 16. 5. 2020 14:00
Sokol Vikýřovice - Sokol Nový Malín
Neděle 17. 5. 2020
Sokol Velké Losiny - TJ Postřelmov
Neděle 17. 5. 2020
SULKO Zábřeh "B" - Sokol Leština
Neděle 17. 5. 2020
TJ Libina - Baník Staré Město
Neděle 17. 5. 2020 12:00
FC Dubicko - Sokol Lesnice

22. kolo

Sobota 23. 5. 2020
Baník Staré Město - FC Dubicko
Sobota 23. 5. 2020 15:00
Sokol Lesnice - SULKO Zábřeh "B"
Neděle 24. 5. 2020
TJ Postřelmov - Sokol Vikýřovice
Neděle 24. 5. 2020
Sokol Nový Malín - TJ Libina
Neděle 24. 5. 2020 15:00
Sokol Leština - SOKOL ŠTÍTY

12. kolo

Sobota 30. 5. 2020 15:00
Sokol Lesnice - Baník Staré Město
Neděle 31. 5. 2020
TJ Libina - TJ Postřelmov
Neděle 31. 5. 2020
Sokol Velké Losiny - Sokol Leština
Neděle 31. 5. 2020 10:30
SOKOL ŠTÍTY - SULKO Zábřeh "B"
Neděle 31. 5. 2020 12:00
FC Dubicko - Sokol Nový Malín

13. kolo

Neděle 7. 6. 2020
SULKO Zábřeh "B" - Sokol Velké Losiny
Neděle 7. 6. 2020
TJ Postřelmov - FC Dubicko
Neděle 7. 6. 2020
Sokol Nový Malín - Baník Staré Město
Neděle 7. 6. 2020 10:30
SOKOL ŠTÍTY - Sokol Lesnice
Neděle 7. 6. 2020 15:00
Sokol Leština - Sokol Vikýřovice

14. kolo

Sobota 13. 6. 2020 14:00
Sokol Vikýřovice - SULKO Zábřeh "B"
Sobota 13. 6. 2020 15:00
Sokol Lesnice - Sokol Nový Malín
Neděle 14. 6. 2020
Baník Staré Město - TJ Postřelmov
Neděle 14. 6. 2020
TJ Libina - Sokol Leština
Neděle 14. 6. 2020
Sokol Velké Losiny - SOKOL ŠTÍTY

Export do kalendáře

Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN