Všechny výsledky

Nemocnice Šumperk OP starší žáci 7+1

Rozpis a výsledky

Vyberte kolo
Vyberte družstvo
Vyberte místo

4. kolo

Sobota 29. 8. 2020 12:00
Baník Staré Město - FK Ruda 13:1 (2:0)

Rozhodčí: Rulíšek Vladislav.

Sobota 29. 8. 2020 14:00
FK Hanušovice - FC Dubicko 3:0 (0:0)

Rozhodčí: Profous Petr.

Sobota 29. 8. 2020 14:30
SK Bludov - SD Loučná - V. Losiny 1:3 (0:1)

Rozhodčí: Horáček Miroslav.

Pondělí 31. 8. 2020 17:00
FC ROVENSKO - Sokol Sudkov z.s. 1:6 (0:4)

Rozhodčí: Horáček Miroslav.

Úterý 1. 9. 2020 17:00
Sokol Vikýřovice - SOKOL ŠTÍTY 2:4 (1:2)

Rozhodčí: Hetmánek Rudolf.

5. kolo

Sobota 5. 9. 2020 10:00
Sokol Sudkov z.s. - FK Hanušovice 0:8 (0:4)

Rozhodčí: Chodura Tomáš.

Neděle 6. 9. 2020 10:30
SOKOL ŠTÍTY - FC ROVENSKO 19:0 (8:0)

Rozhodčí: Janků Milan.

Neděle 6. 9. 2020 12:00
FC Dubicko - Baník Staré Město 3:9 (0:4)

Rozhodčí: Vít Vojtěch.

Neděle 6. 9. 2020 13:30
SD Loučná - V. Losiny - Sokol Vikýřovice 1:2 (0:0) Pen: 3:4

Rozhodčí: Langhammer Luděk.

Neděle 6. 9. 2020 13:30
Sokol Leština - SK Bludov 7:2 (1:2)

Rozhodčí: Zbožínek Lukáš.

3. kolo

Středa 9. 9. 2020 16:30
Sokol Leština - Baník Staré Město 4:6 (2:4)

Rozhodčí: Hetmánek Rudolf.

Středa 9. 9. 2020 16:30
FK Ruda - FK Hanušovice 6:0 (3:0)

Rozhodčí: Janků Milan.

Středa 9. 9. 2020 17:00
Sokol Sudkov z.s. - Sokol Vikýřovice 2:9 (2:3)

Rozhodčí: Rulíšek Vladislav.

Středa 9. 9. 2020 17:00
SOKOL ŠTÍTY - SD Loučná - V. Losiny 2:0 (1:0)

Rozhodčí: Langhammer Luděk.

Středa 28. 10. 2020 11:00
FC Dubicko - FC ROVENSKO Poznámka: , Původní termín: 28.09.2020 12:00

Rozhodčí: Haberland David.

6. kolo

Sobota 12. 9. 2020 13:30
FK Hanušovice - SOKOL ŠTÍTY 5:2 (2:2)

Rozhodčí: Ondráček Jakub.

Sobota 12. 9. 2020 14:00
SK Bludov - Sokol Vikýřovice 0:3 (0:2)

Rozhodčí: Jílek Pavel.

Sobota 12. 9. 2020 14:30
Baník Staré Město - Sokol Sudkov z.s. 11:2 (3:1)

Rozhodčí: Rulíšek Vladislav.

Neděle 13. 9. 2020 13:30
Sokol Leština - FK Ruda 1:7 (1:3)

Rozhodčí: Švancarová Jaroslava.

Neděle 13. 9. 2020 15:30
FC ROVENSKO - SD Loučná - V. Losiny 0:14 (0:2)

Rozhodčí: Langhammer Luděk.

7. kolo

Sobota 19. 9. 2020 13:00
Sokol Vikýřovice - FC ROVENSKO 14:0 (8:0)

Rozhodčí: Sebök Ladislav.

Sobota 19. 9. 2020 13:30
SD Loučná - V. Losiny - FK Hanušovice 3:1 (2:0)

Rozhodčí: Krobot Ladislav.

Neděle 20. 9. 2020 10:30
SOKOL ŠTÍTY - Baník Staré Město 0:3 (0:3)

Rozhodčí: Langhammer Luděk.

Neděle 20. 9. 2020 12:00
FC Dubicko - Sokol Leština 3:4 (2:1) Pen: 4:5

Rozhodčí: Žák Ludvík.

Neděle 20. 9. 2020 12:30
FK Ruda - SK Bludov 11:0 (3:0)

Rozhodčí: Rulíšek Vladislav.

8. kolo

Sobota 26. 9. 2020 13:00
FK Hanušovice - Sokol Vikýřovice 0:4 (0:1)

Rozhodčí: Kuba Josef.

Neděle 27. 9. 2020 12:30
FK Ruda - FC Dubicko 7:1 (3:1)

Rozhodčí: Werner Jakub.

Středa 30. 9. 2020 17:00
SK Bludov - FC ROVENSKO 3:0 (1:0)

Rozhodčí: Krejčí David.

Úterý 6. 10. 2020 16:00
Baník Staré Město - SD Loučná - V. Losiny 2:3 (1:0) Pen: 2:4

Rozhodčí: Rulíšek Vladislav.

Úterý 6. 10. 2020 16:30
Sokol Leština - Sokol Sudkov z.s. 9:1 (4:0)

Rozhodčí: Hetmánek Rudolf.

9. kolo

Sobota 3. 10. 2020 10:00
Sokol Sudkov z.s. - FK Ruda 1:9 (0:5)

Rozhodčí: Kulil Tomáš.

Sobota 3. 10. 2020 13:00
Sokol Vikýřovice - Baník Staré Město 1:2 (1:0)

Rozhodčí: Kovalec Viktor.

Sobota 3. 10. 2020 13:00
FC ROVENSKO - FK Hanušovice 0:5 (0:2)

Rozhodčí: Horáček Miroslav.

Neděle 4. 10. 2020 10:30
Sokol Leština - SOKOL ŠTÍTY 0:4 (0:3)

Rozhodčí: Hetmánek Rudolf.

Neděle 4. 10. 2020 12:00
FC Dubicko - SK Bludov 7:2 (5:0)

Rozhodčí: Šula Oldřich.

10. kolo

Sobota 10. 10. 2020 12:30
Baník Staré Město - FC ROVENSKO 17:0 (6:0)

Rozhodčí: Šula Oldřich.

Sobota 10. 10. 2020 13:00
SK Bludov - FK Hanušovice 0:3 (0:1)

Rozhodčí: Kubíček Stanislav.

Neděle 11. 10. 2020 12:00
FK Ruda - SOKOL ŠTÍTY 2:3 (1:0)

Rozhodčí: Slončík Ladislav.

Neděle 11. 10. 2020 12:00
FC Dubicko - Sokol Sudkov z.s. 6:1 (4:1)

Rozhodčí: Hetmánek Rudolf.

Neděle 11. 10. 2020 12:30
Sokol Leština - SD Loučná - V. Losiny 2:6 (1:2)

Rozhodčí: Langhammer Luděk.

11. kolo

Sobota 17. 10. 2020 10:00
Sokol Sudkov z.s. - SK Bludov
Sobota 17. 10. 2020 12:00
Sokol Vikýřovice - Sokol Leština
Sobota 17. 10. 2020 12:30
FK Hanušovice - Baník Staré Město
Sobota 17. 10. 2020 12:30
SD Loučná - V. Losiny - FK Ruda Poznámka: Loučná nad Desnou
Neděle 18. 10. 2020 10:30
SOKOL ŠTÍTY - FC Dubicko

1. kolo

Sobota 24. 10. 2020 10:00
Sokol Sudkov z.s. - SOKOL ŠTÍTY
Sobota 24. 10. 2020 12:00
Baník Staré Město - SK Bludov
Neděle 25. 10. 2020 12:00
Sokol Leština - FC ROVENSKO
Neděle 25. 10. 2020 12:00
FK Ruda - Sokol Vikýřovice
Neděle 25. 10. 2020 12:00
FC Dubicko - SD Loučná - V. Losiny

2. kolo

Sobota 31. 10. 2020 09:30
SK Bludov - SOKOL ŠTÍTY
Sobota 31. 10. 2020 12:00
SD Loučná - V. Losiny - Sokol Sudkov z.s.
Sobota 31. 10. 2020 12:00
FC ROVENSKO - FK Ruda
Sobota 31. 10. 2020 12:30
FK Hanušovice - Sokol Leština
Neděle 1. 11. 2020 11:00
Sokol Vikýřovice - FC Dubicko

12. kolo

Sobota 20. 3. 2021 12:00
Sokol Vikýřovice - FK Ruda
Neděle 21. 3. 2021 23:00
SD Loučná - V. Losiny - FC Dubicko
Neděle 21. 3. 2021 23:00
SOKOL ŠTÍTY - Sokol Sudkov z.s.
Neděle 21. 3. 2021 23:00
SK Bludov - Baník Staré Město
Neděle 21. 3. 2021 23:00
FC ROVENSKO - Sokol Leština

13. kolo

Neděle 28. 3. 2021 23:00
SOKOL ŠTÍTY - SK Bludov
Neděle 28. 3. 2021 23:00
Sokol Sudkov z.s. - SD Loučná - V. Losiny
Neděle 28. 3. 2021 23:00
FC Dubicko - Sokol Vikýřovice
Neděle 28. 3. 2021 23:00
FK Ruda - FC ROVENSKO
Neděle 28. 3. 2021 23:00
Sokol Leština - FK Hanušovice

14. kolo

Sobota 3. 4. 2021 13:00
Sokol Vikýřovice - Sokol Sudkov z.s.
Sobota 3. 4. 2021 13:00
FK Hanušovice - FK Ruda
Neděle 4. 4. 2021 23:30
FC ROVENSKO - FC Dubicko
Neděle 4. 4. 2021 23:30
SD Loučná - V. Losiny - SOKOL ŠTÍTY
Neděle 4. 4. 2021 23:30
Baník Staré Město - Sokol Leština

15. kolo

Neděle 11. 4. 2021 23:30
SD Loučná - V. Losiny - SK Bludov
Neděle 11. 4. 2021 23:30
SOKOL ŠTÍTY - Sokol Vikýřovice
Neděle 11. 4. 2021 23:30
Sokol Sudkov z.s. - FC ROVENSKO
Neděle 11. 4. 2021 23:30
FC Dubicko - FK Hanušovice
Neděle 11. 4. 2021 23:30
FK Ruda - Baník Staré Město

16. kolo

Sobota 17. 4. 2021 13:00
Sokol Vikýřovice - SD Loučná - V. Losiny
Sobota 17. 4. 2021 13:30
FK Hanušovice - Sokol Sudkov z.s.
Neděle 18. 4. 2021
FC ROVENSKO - SOKOL ŠTÍTY
Neděle 18. 4. 2021
SK Bludov - Sokol Leština
Neděle 18. 4. 2021
Baník Staré Město - FC Dubicko

17. kolo

Sobota 24. 4. 2021 13:00
Sokol Vikýřovice - SK Bludov
Neděle 25. 4. 2021
SD Loučná - V. Losiny - FC ROVENSKO
Neděle 25. 4. 2021
SOKOL ŠTÍTY - FK Hanušovice
Neděle 25. 4. 2021
Sokol Sudkov z.s. - Baník Staré Město
Neděle 25. 4. 2021
FK Ruda - Sokol Leština

18. kolo

Sobota 1. 5. 2021 14:00
FK Hanušovice - SD Loučná - V. Losiny
Neděle 2. 5. 2021 00:30
FC ROVENSKO - Sokol Vikýřovice
Neděle 2. 5. 2021 00:30
SK Bludov - FK Ruda
Neděle 2. 5. 2021 00:30
Sokol Leština - FC Dubicko
Neděle 2. 5. 2021 00:30
Baník Staré Město - SOKOL ŠTÍTY

19. kolo

Sobota 8. 5. 2021 13:00
Sokol Vikýřovice - FK Hanušovice
Neděle 9. 5. 2021 00:30
SD Loučná - V. Losiny - Baník Staré Město
Neděle 9. 5. 2021 00:30
Sokol Sudkov z.s. - Sokol Leština
Neděle 9. 5. 2021 00:30
FC Dubicko - FK Ruda
Neděle 9. 5. 2021 00:30
FC ROVENSKO - SK Bludov

20. kolo

Sobota 15. 5. 2021 14:00
FK Hanušovice - FC ROVENSKO
Neděle 16. 5. 2021 01:00
SK Bludov - FC Dubicko
Neděle 16. 5. 2021 01:00
FK Ruda - Sokol Sudkov z.s.
Neděle 16. 5. 2021 01:00
SOKOL ŠTÍTY - Sokol Leština
Neděle 16. 5. 2021 01:00
Baník Staré Město - Sokol Vikýřovice

21. kolo

Sobota 22. 5. 2021 14:30
FK Hanušovice - SK Bludov
Neděle 23. 5. 2021 01:00
FC ROVENSKO - Baník Staré Město
Neděle 23. 5. 2021 01:00
SD Loučná - V. Losiny - Sokol Leština
Neděle 23. 5. 2021 01:00
SOKOL ŠTÍTY - FK Ruda
Neděle 23. 5. 2021 01:00
Sokol Sudkov z.s. - FC Dubicko

22. kolo

Neděle 30. 5. 2021 01:00
SK Bludov - Sokol Sudkov z.s.
Neděle 30. 5. 2021 01:00
FC Dubicko - SOKOL ŠTÍTY
Neděle 30. 5. 2021 01:00
FK Ruda - SD Loučná - V. Losiny
Neděle 30. 5. 2021 01:00
Sokol Leština - Sokol Vikýřovice
Neděle 30. 5. 2021 01:00
Baník Staré Město - FK Hanušovice

Export do kalendáře

Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN