Všechny výsledky

Okresní přebor starší žáci 7+1

Rozpis a výsledky

Vyberte kolo
Vyberte družstvo
Vyberte místo

4. kolo

Sobota 24. 8. 2019 14:00
Sokol Vikýřovice - SOKOL ŠTÍTY

Rozhodčí: Langhammer Luděk.

Sobota 24. 8. 2019 14:30
Sokol Lesnice - Sokol Velké Losiny

Rozhodčí: Krobot Ladislav.

Neděle 25. 8. 2019 10:00
TJ Libina - SULKO Zábřeh "B"

Rozhodčí: Šula Oldřich.

Neděle 25. 8. 2019 12:00
FC Dubicko - Sokol Leština

Rozhodčí: Rulíšek Vladislav.

Středa 4. 9. 2019 17:00
Sokol Nový Malín - TJ Postřelmov Poznámka: Hřiště: Není, Původní termín: 24.08.2019 14:15

5. kolo

Sobota 31. 8. 2019 10:00
SULKO Zábřeh "B" - FC Dubicko Poznámka: , Původní termín: 01.09.2019 10:00
Sobota 31. 8. 2019 10:00
Sokol Velké Losiny - Sokol Vikýřovice
Sobota 31. 8. 2019 15:00
TJ Postřelmov - Sokol Lesnice
Neděle 1. 9. 2019 10:30
SOKOL ŠTÍTY - TJ Libina
Neděle 1. 9. 2019 14:00
Sokol Leština - Baník Staré Město

6. kolo

Sobota 7. 9. 2019 10:00
TJ Libina - Sokol Velké Losiny
Sobota 7. 9. 2019 13:30
Baník Staré Město - SULKO Zábřeh "B"
Sobota 7. 9. 2019 13:45
Sokol Nový Malín - Sokol Leština
Sobota 7. 9. 2019 14:00
Sokol Lesnice - Sokol Vikýřovice
Neděle 8. 9. 2019 12:00
FC Dubicko - SOKOL ŠTÍTY

7. kolo

Sobota 14. 9. 2019 14:00
Sokol Vikýřovice - TJ Libina
Neděle 15. 9. 2019 10:00
SULKO Zábřeh "B" - Sokol Nový Malín
Neděle 15. 9. 2019 10:30
SOKOL ŠTÍTY - Baník Staré Město
Neděle 15. 9. 2019 13:00
Sokol Velké Losiny - FC Dubicko
Neděle 15. 9. 2019 14:00
Sokol Leština - TJ Postřelmov

8. kolo

Sobota 21. 9. 2019 11:00
TJ Postřelmov - SULKO Zábřeh "B"
Sobota 21. 9. 2019 13:00
Baník Staré Město - Sokol Velké Losiny
Sobota 21. 9. 2019 13:15
Sokol Nový Malín - SOKOL ŠTÍTY
Sobota 21. 9. 2019 13:30
Sokol Lesnice - TJ Libina
Neděle 22. 9. 2019 12:00
FC Dubicko - Sokol Vikýřovice

9. kolo

Sobota 28. 9. 2019 14:00
Sokol Vikýřovice - Baník Staré Město
Neděle 29. 9. 2019 10:30
SOKOL ŠTÍTY - TJ Postřelmov
Neděle 29. 9. 2019 12:30
Sokol Velké Losiny - Sokol Nový Malín
Neděle 29. 9. 2019 13:30
Sokol Leština - Sokol Lesnice
Neděle 29. 9. 2019 14:00
TJ Libina - FC Dubicko

10. kolo

Sobota 5. 10. 2019 12:30
Baník Staré Město - TJ Libina
Sobota 5. 10. 2019 12:45
Sokol Nový Malín - Sokol Vikýřovice
Sobota 5. 10. 2019 13:00
TJ Postřelmov - Sokol Velké Losiny
Sobota 5. 10. 2019 13:00
Sokol Lesnice - FC Dubicko
Neděle 6. 10. 2019 13:00
Sokol Leština - SULKO Zábřeh "B"

11. kolo

Neděle 13. 10. 2019 10:00
SULKO Zábřeh "B" - Sokol Lesnice
Neděle 13. 10. 2019 10:00
Sokol Vikýřovice - TJ Postřelmov
Neděle 13. 10. 2019 10:30
SOKOL ŠTÍTY - Sokol Leština
Neděle 13. 10. 2019 12:00
TJ Libina - Sokol Nový Malín
Neděle 13. 10. 2019 12:00
FC Dubicko - Baník Staré Město

1. kolo

Sobota 19. 10. 2019 12:00
Baník Staré Město - Sokol Lesnice
Sobota 19. 10. 2019 12:15
Sokol Nový Malín - FC Dubicko
Neděle 20. 10. 2019 10:00
SULKO Zábřeh "B" - SOKOL ŠTÍTY
Neděle 20. 10. 2019 12:30
TJ Postřelmov - TJ Libina
Neděle 20. 10. 2019 12:30
Sokol Leština - Sokol Velké Losiny

2. kolo

Sobota 26. 10. 2019 11:00
Baník Staré Město - Sokol Nový Malín
Sobota 26. 10. 2019 12:30
Sokol Vikýřovice - Sokol Leština
Neděle 27. 10. 2019 10:00
Sokol Velké Losiny - SULKO Zábřeh "B"
Neděle 27. 10. 2019 12:00
FC Dubicko - TJ Postřelmov
Neděle 27. 10. 2019 12:30
Sokol Lesnice - SOKOL ŠTÍTY

3. kolo

Sobota 2. 11. 2019 11:00
TJ Postřelmov - Baník Staré Město
Sobota 2. 11. 2019 11:45
Sokol Nový Malín - Sokol Lesnice
Neděle 3. 11. 2019 10:00
SULKO Zábřeh "B" - Sokol Vikýřovice
Neděle 3. 11. 2019 10:30
SOKOL ŠTÍTY - Sokol Velké Losiny
Neděle 3. 11. 2019 12:00
Sokol Leština - TJ Libina

15. kolo

Neděle 5. 4. 2020
Sokol Velké Losiny - Sokol Lesnice
Neděle 5. 4. 2020
TJ Postřelmov - Sokol Nový Malín
Neděle 5. 4. 2020
SULKO Zábřeh "B" - TJ Libina
Neděle 5. 4. 2020 10:30
SOKOL ŠTÍTY - Sokol Vikýřovice
Neděle 5. 4. 2020 13:30
Sokol Leština - FC Dubicko

16. kolo

Sobota 11. 4. 2020 13:30
Sokol Lesnice - TJ Postřelmov
Sobota 11. 4. 2020 14:00
Sokol Vikýřovice - Sokol Velké Losiny
Neděle 12. 4. 2020
Baník Staré Město - Sokol Leština
Neděle 12. 4. 2020
TJ Libina - SOKOL ŠTÍTY
Neděle 12. 4. 2020 12:00
FC Dubicko - SULKO Zábřeh "B"

17. kolo

Sobota 18. 4. 2020 14:00
Sokol Vikýřovice - Sokol Lesnice
Neděle 19. 4. 2020
Sokol Velké Losiny - TJ Libina
Neděle 19. 4. 2020 10:00
SULKO Zábřeh "B" - Baník Staré Město
Neděle 19. 4. 2020 10:30
SOKOL ŠTÍTY - FC Dubicko
Neděle 19. 4. 2020 14:00
Sokol Leština - Sokol Nový Malín

18. kolo

Neděle 26. 4. 2020
TJ Postřelmov - Sokol Leština
Neděle 26. 4. 2020
Sokol Nový Malín - SULKO Zábřeh "B"
Neděle 26. 4. 2020
Baník Staré Město - SOKOL ŠTÍTY
Neděle 26. 4. 2020
TJ Libina - Sokol Vikýřovice
Neděle 26. 4. 2020 12:00
FC Dubicko - Sokol Velké Losiny

19. kolo

Sobota 2. 5. 2020 14:00
Sokol Vikýřovice - FC Dubicko
Neděle 3. 5. 2020
Sokol Velké Losiny - Baník Staré Město
Neděle 3. 5. 2020
SULKO Zábřeh "B" - TJ Postřelmov
Neděle 3. 5. 2020
TJ Libina - Sokol Lesnice
Neděle 3. 5. 2020 10:30
SOKOL ŠTÍTY - Sokol Nový Malín

20. kolo

Sobota 9. 5. 2020
Baník Staré Město - Sokol Vikýřovice
Sobota 9. 5. 2020 14:30
Sokol Lesnice - Sokol Leština
Neděle 10. 5. 2020
TJ Postřelmov - SOKOL ŠTÍTY
Neděle 10. 5. 2020
Sokol Nový Malín - Sokol Velké Losiny
Neděle 10. 5. 2020 12:00
FC Dubicko - TJ Libina

21. kolo

Sobota 16. 5. 2020 14:00
Sokol Vikýřovice - Sokol Nový Malín
Neděle 17. 5. 2020
Sokol Velké Losiny - TJ Postřelmov
Neděle 17. 5. 2020
SULKO Zábřeh "B" - Sokol Leština
Neděle 17. 5. 2020
TJ Libina - Baník Staré Město
Neděle 17. 5. 2020 12:00
FC Dubicko - Sokol Lesnice

22. kolo

Sobota 23. 5. 2020
Baník Staré Město - FC Dubicko
Sobota 23. 5. 2020 15:00
Sokol Lesnice - SULKO Zábřeh "B"
Neděle 24. 5. 2020
TJ Postřelmov - Sokol Vikýřovice
Neděle 24. 5. 2020
Sokol Nový Malín - TJ Libina
Neděle 24. 5. 2020 15:00
Sokol Leština - SOKOL ŠTÍTY

12. kolo

Sobota 30. 5. 2020 15:00
Sokol Lesnice - Baník Staré Město
Neděle 31. 5. 2020
TJ Libina - TJ Postřelmov
Neděle 31. 5. 2020
Sokol Velké Losiny - Sokol Leština
Neděle 31. 5. 2020 10:30
SOKOL ŠTÍTY - SULKO Zábřeh "B"
Neděle 31. 5. 2020 12:00
FC Dubicko - Sokol Nový Malín

13. kolo

Neděle 7. 6. 2020
SULKO Zábřeh "B" - Sokol Velké Losiny
Neděle 7. 6. 2020
TJ Postřelmov - FC Dubicko
Neděle 7. 6. 2020
Sokol Nový Malín - Baník Staré Město
Neděle 7. 6. 2020 10:30
SOKOL ŠTÍTY - Sokol Lesnice
Neděle 7. 6. 2020 15:00
Sokol Leština - Sokol Vikýřovice

14. kolo

Sobota 13. 6. 2020 14:00
Sokol Vikýřovice - SULKO Zábřeh "B"
Sobota 13. 6. 2020 15:00
Sokol Lesnice - Sokol Nový Malín
Neděle 14. 6. 2020
Baník Staré Město - TJ Postřelmov
Neděle 14. 6. 2020
TJ Libina - Sokol Leština
Neděle 14. 6. 2020
Sokol Velké Losiny - SOKOL ŠTÍTY

Export do kalendáře

Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN