Všechny výsledky

OP dorostu

Rozpis a výsledky

Vyberte kolo
Vyberte družstvo
Vyberte místo

5. kolo

Sobota 28. 8. 2021 10:00
Jiskra Rapotín - SULKO Zábřeh "B"
Sobota 28. 8. 2021 13:30
TJ Libina - Baník Staré Město
Neděle 29. 8. 2021 13:30
SOKOL ŠTÍTY - Sokol Sudkov
Neděle 29. 8. 2021 13:45
SK Bludov - Sokol Lesnice
Neděle 29. 8. 2021 14:00
Sokol Leština - Sokol Nový Malín

6. kolo

Sobota 4. 9. 2021 09:00
Baník Staré Město - SOKOL ŠTÍTY
Sobota 4. 9. 2021 10:00
Jiskra Rapotín - SK Bludov
Sobota 4. 9. 2021 13:00
Sokol Sudkov - Sokol Leština
Sobota 4. 9. 2021 13:30
SULKO Zábřeh "B" - Sokol Nový Malín Poznámka: UMTRA Zábřeh
Neděle 5. 9. 2021 13:30
Sokol Lesnice - TJ Libina

7. kolo

Sobota 11. 9. 2021 10:00
Sokol Nový Malín - Sokol Sudkov
Sobota 11. 9. 2021 11:00
SK Bludov - SULKO Zábřeh "B"
Neděle 12. 9. 2021 13:00
TJ Libina - Jiskra Rapotín
Neděle 12. 9. 2021 13:30
SOKOL ŠTÍTY - Sokol Lesnice
Neděle 12. 9. 2021 13:30
Sokol Leština - Baník Staré Město

8. kolo

Sobota 18. 9. 2021 10:00
Baník Staré Město - Sokol Nový Malín
Sobota 18. 9. 2021 10:00
Jiskra Rapotín - SOKOL ŠTÍTY
Sobota 18. 9. 2021 13:15
SK Bludov - TJ Libina
Sobota 18. 9. 2021 13:30
SULKO Zábřeh "B" - Sokol Sudkov Poznámka: UMTRA Zábřeh
Neděle 19. 9. 2021 13:00
Sokol Lesnice - Sokol Leština

9. kolo

Sobota 25. 9. 2021 12:00
TJ Libina - SULKO Zábřeh "B"
Sobota 25. 9. 2021 12:30
Sokol Sudkov - Baník Staré Město
Neděle 26. 9. 2021 10:00
Sokol Nový Malín - Sokol Lesnice
Neděle 26. 9. 2021 13:00
Sokol Leština - Jiskra Rapotín
Neděle 26. 9. 2021 13:30
SOKOL ŠTÍTY - SK Bludov

1. kolo

Úterý 28. 9. 2021 10:00
Baník Staré Město - SULKO Zábřeh "B"
Úterý 28. 9. 2021 10:00
Jiskra Rapotín - Sokol Nový Malín
Úterý 28. 9. 2021 13:00
TJ Libina - SOKOL ŠTÍTY
Úterý 28. 9. 2021 14:00
SK Bludov - Sokol Leština
Úterý 28. 9. 2021 16:00
Sokol Lesnice - Sokol Sudkov

2. kolo

Sobota 2. 10. 2021 10:00
Baník Staré Město - Sokol Lesnice
Sobota 2. 10. 2021 12:00
Sokol Sudkov - Jiskra Rapotín
Sobota 2. 10. 2021 13:30
SULKO Zábřeh "B" - SOKOL ŠTÍTY Poznámka: UMTRA Zábřeh
Neděle 3. 10. 2021 10:00
Sokol Nový Malín - SK Bludov
Neděle 3. 10. 2021 12:30
Sokol Leština - TJ Libina

3. kolo

Sobota 9. 10. 2021 10:00
Jiskra Rapotín - Baník Staré Město
Sobota 9. 10. 2021 11:00
TJ Libina - Sokol Nový Malín
Sobota 9. 10. 2021 14:00
SK Bludov - Sokol Sudkov
Neděle 10. 10. 2021 13:30
SOKOL ŠTÍTY - Sokol Leština
Neděle 10. 10. 2021 14:00
Sokol Lesnice - SULKO Zábřeh "B"

4. kolo

Sobota 16. 10. 2021 09:30
Baník Staré Město - SK Bludov
Sobota 16. 10. 2021 11:30
Sokol Sudkov - TJ Libina
Sobota 16. 10. 2021 13:30
SULKO Zábřeh "B" - Sokol Leština Poznámka: UMTRA Zábřeh
Neděle 17. 10. 2021 10:00
Sokol Nový Malín - SOKOL ŠTÍTY
Neděle 17. 10. 2021 12:00
Sokol Lesnice - Jiskra Rapotín

10. kolo

Sobota 23. 10. 2021 10:00
Sokol Nový Malín - Jiskra Rapotín
Sobota 23. 10. 2021 11:30
Sokol Sudkov - Sokol Lesnice
Sobota 23. 10. 2021 12:30
SULKO Zábřeh "B" - Baník Staré Město Poznámka: UMTRA Zábřeh
Neděle 24. 10. 2021 12:00
Sokol Leština - SK Bludov
Neděle 24. 10. 2021 13:30
SOKOL ŠTÍTY - TJ Libina

11. kolo

Sobota 30. 10. 2021 10:00
SK Bludov - Sokol Nový Malín
Sobota 30. 10. 2021 10:00
Jiskra Rapotín - Sokol Sudkov
Neděle 31. 10. 2021 12:00
Sokol Lesnice - Baník Staré Město
Neděle 31. 10. 2021 13:30
SOKOL ŠTÍTY - SULKO Zábřeh "B"
Neděle 31. 10. 2021 14:30
TJ Libina - Sokol Leština

12. kolo

Sobota 2. 4. 2022 11:45
SULKO Zábřeh "B" - Sokol Lesnice
Sobota 2. 4. 2022 12:30
Sokol Sudkov - SK Bludov
Neděle 3. 4. 2022
Sokol Nový Malín - TJ Libina
Neděle 3. 4. 2022
Baník Staré Město - Jiskra Rapotín
Neděle 3. 4. 2022 13:00
Sokol Leština - SOKOL ŠTÍTY

13. kolo

Neděle 10. 4. 2022
TJ Libina - Sokol Sudkov
Neděle 10. 4. 2022
SK Bludov - Baník Staré Město
Neděle 10. 4. 2022
Jiskra Rapotín - Sokol Lesnice
Neděle 10. 4. 2022 13:00
Sokol Leština - SULKO Zábřeh "B"
Neděle 10. 4. 2022 13:30
SOKOL ŠTÍTY - Sokol Nový Malín

14. kolo

Sobota 16. 4. 2022 11:45
SULKO Zábřeh "B" - Jiskra Rapotín
Sobota 16. 4. 2022 13:00
Sokol Sudkov - SOKOL ŠTÍTY
Neděle 17. 4. 2022
Sokol Nový Malín - Sokol Leština
Neděle 17. 4. 2022
Baník Staré Město - TJ Libina
Neděle 17. 4. 2022 13:30
Sokol Lesnice - SK Bludov

15. kolo

Neděle 24. 4. 2022
Sokol Nový Malín - SULKO Zábřeh "B"
Neděle 24. 4. 2022
TJ Libina - Sokol Lesnice
Neděle 24. 4. 2022
SK Bludov - Jiskra Rapotín
Neděle 24. 4. 2022 13:30
Sokol Leština - Sokol Sudkov
Neděle 24. 4. 2022 13:30
SOKOL ŠTÍTY - Baník Staré Město

16. kolo

Sobota 30. 4. 2022 11:45
SULKO Zábřeh "B" - SK Bludov
Sobota 30. 4. 2022 13:30
Sokol Sudkov - Sokol Nový Malín
Neděle 1. 5. 2022
Jiskra Rapotín - TJ Libina
Neděle 1. 5. 2022
Baník Staré Město - Sokol Leština
Neděle 1. 5. 2022 14:00
Sokol Lesnice - SOKOL ŠTÍTY

17. kolo

Sobota 7. 5. 2022 13:30
Sokol Sudkov - SULKO Zábřeh "B"
Neděle 8. 5. 2022
Sokol Nový Malín - Baník Staré Město
Neděle 8. 5. 2022
TJ Libina - SK Bludov
Neděle 8. 5. 2022 13:30
SOKOL ŠTÍTY - Jiskra Rapotín
Neděle 8. 5. 2022 14:00
Sokol Leština - Sokol Lesnice

18. kolo

Sobota 14. 5. 2022 11:45
SULKO Zábřeh "B" - TJ Libina
Neděle 15. 5. 2022
SK Bludov - SOKOL ŠTÍTY
Neděle 15. 5. 2022
Jiskra Rapotín - Sokol Leština
Neděle 15. 5. 2022
Baník Staré Město - Sokol Sudkov
Neděle 15. 5. 2022 14:30
Sokol Lesnice - Sokol Nový Malín

Export do kalendáře

Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN