Všechny výsledky

Parapety Sadil OP dorost

Rozpis a výsledky

Vyberte kolo
Vyberte družstvo
Vyberte místo

2. kolo

Sobota 10. 8. 2019 12:00
Sokol Sudkov - Sokol Leština 2:1 (1:1) Pen: 4:2

Rozhodčí: Horáček Miroslav.

Sobota 10. 8. 2019 14:30
SK Řetězárna - SULKO Zábřeh "B" 4:3 (1:2) Pen: 4:2

Rozhodčí: Michálek Roman.

Sobota 10. 8. 2019 14:45
SK Bludov - SD Bohdíkov - Ruda 2:0 (2:0)

Rozhodčí: Kubíček Stanislav.

Neděle 11. 8. 2019 11:00
SK Zvole - Sokol Lesnice 2:3 (1:1) Pen: 3:4

Rozhodčí: Vejrosta Jakub.

Neděle 11. 8. 2019 13:30
SOKOL ŠTÍTY - FK Šumperk "B" 1:14 (0:5)

Rozhodčí: Langhammer Luděk.

Čtvrtek 5. 9. 2019 17:00
Sokol Nový Malín - Jiskra Rapotín "B" 9:2 (5:1)

Rozhodčí: Ondráček Jakub.

3. kolo

Sobota 17. 8. 2019 10:00
Jiskra Rapotín "B" - SK Řetězárna 0:6 (0:5)

Rozhodčí: Profous Petr.

Sobota 17. 8. 2019 12:30
SULKO Zábřeh "B" - SOKOL ŠTÍTY 3:2 (2:2)

Rozhodčí: Šula Oldřich.

Neděle 18. 8. 2019 14:00
SD Bohdíkov - Ruda - Sokol Lesnice 4:3 (2:2)

Rozhodčí: Kubíček Stanislav.

Pátek 30. 8. 2019 17:00
Sokol Leština - SK Bludov 0:5 (0:4)

Rozhodčí: Kubíček Stanislav.

Středa 11. 9. 2019 17:00
FK Šumperk "B" - Sokol Sudkov 11:0 (4:0)

Rozhodčí: Langhammer Luděk.

Sobota 9. 11. 2019 10:00
SK PETROV - SOBOTÍN - Sokol Nový Malín Poznámka: / , Původní termín: 18.08.2019 10:00

4. kolo

Sobota 24. 8. 2019 12:00
Sokol Sudkov - SULKO Zábřeh "B" 0:6 (0:4)

Rozhodčí: Navrátil Miroslav.

Sobota 24. 8. 2019 14:15
SK Bludov - FK Šumperk "B" 1:2 (0:0) Pen: 2:4

Rozhodčí: Ondráček Jakub.

Neděle 25. 8. 2019 10:00
SK PETROV - SOBOTÍN - SK Zvole 5:4 (3:3)

Rozhodčí: Žák Ludvík.

Neděle 25. 8. 2019 13:30
SOKOL ŠTÍTY - Jiskra Rapotín "B" 11:4 (6:3)

Rozhodčí: Langhammer Luděk.

Neděle 25. 8. 2019 14:00
Sokol Lesnice - Sokol Leština 0:2 (0:2)

Rozhodčí: Sebök Ladislav.

Neděle 25. 8. 2019 14:00
Sokol Nový Malín - SK Řetězárna 0:8 (0:3)

Rozhodčí: Žák Ludvík.

5. kolo

Sobota 31. 8. 2019 10:00
Jiskra Rapotín "B" - Sokol Sudkov 1:8 (K)

Rozhodčí: Vejrosta Jakub.

Sobota 31. 8. 2019 12:30
SULKO Zábřeh "B" - SK Bludov 3:2 (2:0)

Rozhodčí: Rulíšek Vladislav.

Sobota 31. 8. 2019 13:30
SK Řetězárna - SOKOL ŠTÍTY 3:2 (3:1)

Rozhodčí: Gilík Přemysl.

Sobota 31. 8. 2019 13:30
SK Zvole - Sokol Nový Malín 0:4 (0:3)

Rozhodčí: Navrátil Miroslav.

Sobota 31. 8. 2019 14:45
FK Šumperk "B" - Sokol Lesnice 11:0 (4:0)

Rozhodčí: Langhammer Luděk.

Neděle 1. 9. 2019 13:30
SD Bohdíkov - Ruda - SK PETROV - SOBOTÍN 2:3 (0:3)

Rozhodčí: Jílek Pavel.

7. kolo

Čtvrtek 5. 9. 2019 16:30
FK Šumperk "B" - SK PETROV - SOBOTÍN 3:2 (1:1)

Rozhodčí: Rulíšek Vladislav.

Sobota 14. 9. 2019 10:00
Jiskra Rapotín "B" - Sokol Lesnice 1:6 (1:2)

Rozhodčí: Profous Petr.

Sobota 14. 9. 2019 13:30
SK Řetězárna - SK Bludov 5:3 (2:0)

Rozhodčí: Gilík Přemysl.

Sobota 14. 9. 2019 13:30
Sokol Leština - SK Zvole 1:0 (1:0)

Rozhodčí: Sebök Ladislav.

Neděle 15. 9. 2019 13:30
SD Bohdíkov - Ruda - Sokol Nový Malín 1:2 (1:0) Pen: 2:3

Rozhodčí: Slončík Ladislav.

Sobota 5. 10. 2019 11:00
SOKOL ŠTÍTY - Sokol Sudkov 6:1 (2:0)

Rozhodčí: Doležal Lukáš.

6. kolo

Sobota 7. 9. 2019 12:00
Sokol Sudkov - SK Řetězárna 2:3 (1:0) Pen: 6:7

Rozhodčí: Langhammer Luděk.

Sobota 7. 9. 2019 13:30
SK Zvole - SD Bohdíkov - Ruda 1:2 (0:0)

Rozhodčí: Ondráček Jakub.

Neděle 8. 9. 2019 10:00
SK PETROV - SOBOTÍN - Sokol Leština 10:0 (7:0)

Rozhodčí: Ondráček Jakub.

Neděle 8. 9. 2019 12:30
Sokol Lesnice - SULKO Zábřeh "B" 0:6 (0:3)

Rozhodčí: Lepka Miloslav.

Úterý 17. 9. 2019 17:00
Sokol Nový Malín - SOKOL ŠTÍTY 1:0 (0:0) Pen: 6:5

Rozhodčí: Langhammer Luděk.

Pátek 20. 9. 2019 16:30
SK Bludov - Jiskra Rapotín "B" NEZAHÁJENO NEDOHRÁNO

Rozhodčí: Horáček Miroslav.

Pátek 20. 9. 2019 16:30
SK Bludov - Jiskra Rapotín "B" 15:0 (9:0)

Rozhodčí: Horáček Miroslav.

8. kolo

Sobota 21. 9. 2019 13:00
SK Zvole - FK Šumperk "B" 2:6 (0:3)

Rozhodčí: Ondráček Jakub.

Sobota 21. 9. 2019 13:15
SK Bludov - SOKOL ŠTÍTY 5:1 (4:1)

Rozhodčí: Langhammer Luděk.

Neděle 22. 9. 2019 10:00
SK PETROV - SOBOTÍN - SULKO Zábřeh "B" 2:4 (1:4)

Rozhodčí: Rulíšek Vladislav.

Neděle 22. 9. 2019 13:00
SD Bohdíkov - Ruda - Sokol Leština 1:2 (0:0) Pen: 1:3

Rozhodčí: Šmíd Jaroslav.

Neděle 22. 9. 2019 13:00
Sokol Lesnice - SK Řetězárna 0:1 (0:0)

Rozhodčí: Lepka Miloslav.

Neděle 22. 9. 2019 14:00
Sokol Nový Malín - Sokol Sudkov 1:3 (0:2)

Rozhodčí: Ondráček Jakub.

9. kolo

Sobota 28. 9. 2019 10:00
Jiskra Rapotín "B" - SK PETROV - SOBOTÍN 2:10 (1:6)

Rozhodčí: Slončík Ladislav.

Sobota 28. 9. 2019 11:30
SULKO Zábřeh "B" - SK Zvole 4:0 (1:0)

Rozhodčí: Navrátil Miroslav.

Sobota 28. 9. 2019 12:00
Sokol Sudkov - SK Bludov 2:7 (1:1)

Rozhodčí: Horáček Miroslav.

Sobota 28. 9. 2019 13:00
Sokol Leština - Sokol Nový Malín 7:0 (2:0)

Rozhodčí: Šebesta Vratislav.

Neděle 29. 9. 2019 13:30
SOKOL ŠTÍTY - Sokol Lesnice 6:2 (4:1)

Rozhodčí: Sebök Ladislav.

Neděle 29. 9. 2019 15:30
FK Šumperk "B" - SD Bohdíkov - Ruda 1:0 (0:0)

Rozhodčí: Krobot Ladislav.

10. kolo

Sobota 5. 10. 2019 12:30
SK Zvole - Jiskra Rapotín "B" 16:1 (6:1)

Rozhodčí: Ondráček Jakub.

Sobota 5. 10. 2019 12:30
Sokol Leština - FK Šumperk "B" 1:2 (0:1)

Rozhodčí: Langhammer Luděk.

Neděle 6. 10. 2019 10:00
SK PETROV - SOBOTÍN - SK Řetězárna 2:4 (1:3)

Rozhodčí: Sebök Ladislav.

Neděle 6. 10. 2019 12:30
SD Bohdíkov - Ruda - SULKO Zábřeh "B" 1:2 (0:0)

Rozhodčí: Žák Ludvík.

Neděle 6. 10. 2019 12:30
Sokol Lesnice - Sokol Sudkov 3:4 (1:2) Pen: 1:3

Rozhodčí: Vít Vojtěch.

Neděle 6. 10. 2019 14:00
Sokol Nový Malín - SK Bludov 2:8 (2:2)

Rozhodčí: Krejčí David.

11. kolo

Sobota 12. 10. 2019 10:00
Jiskra Rapotín "B" - SD Bohdíkov - Ruda 1:11 (0:6)

Rozhodčí: Vejrosta Jakub.

Sobota 12. 10. 2019 11:30
SULKO Zábřeh "B" - Sokol Leština 1:2 (0:0) Pen: 3:4

Rozhodčí: Langhammer Luděk.

Sobota 12. 10. 2019 12:00
SOKOL ŠTÍTY - SK PETROV - SOBOTÍN 4:5 (1:2) Pen: 4:5

Rozhodčí: Slončík Ladislav.

Sobota 12. 10. 2019 12:30
SK Řetězárna - SK Zvole 4:1 (1:1)

Rozhodčí: Kočí Jaroslav.

Středa 16. 10. 2019 15:30
FK Šumperk "B" - Sokol Nový Malín Poznámka: Hřiště: Nový Malín, Původní termín: 13.10.2019 10:00

Rozhodčí: Profous Petr.

Sobota 19. 10. 2019 12:00
SK Bludov - Sokol Lesnice Poznámka: , Původní termín: 12.10.2019 15:30

Rozhodčí: Sebök Ladislav.

12. kolo

Sobota 19. 10. 2019 10:00
FK Šumperk "B" - SULKO Zábřeh "B"

Rozhodčí: Kupka Antonín.

Sobota 19. 10. 2019 12:00
Sokol Leština - Jiskra Rapotín "B"

Rozhodčí: Navrátil Miroslav.

Sobota 19. 10. 2019 12:00
SK Zvole - SOKOL ŠTÍTY

Rozhodčí: Vít Vojtěch.

Neděle 20. 10. 2019 10:00
SK PETROV - SOBOTÍN - Sokol Sudkov

Rozhodčí: Vejrosta Jakub.

Neděle 20. 10. 2019 12:00
SD Bohdíkov - Ruda - SK Řetězárna Poznámka: Ruda nad Moravou

Rozhodčí: Langhammer Luděk.

Neděle 20. 10. 2019 14:00
Sokol Nový Malín - Sokol Lesnice

Rozhodčí: Sebök Ladislav.

13. kolo

Sobota 26. 10. 2019 11:30
SULKO Zábřeh "B" - Sokol Nový Malín Poznámka: / , Původní termín: 26.10.2019 12:30
Sobota 26. 10. 2019 12:00
SK Řetězárna - Sokol Leština
Sobota 26. 10. 2019 12:00
Sokol Sudkov - SK Zvole
Sobota 26. 10. 2019 12:15
SK Bludov - SK PETROV - SOBOTÍN
Neděle 27. 10. 2019 10:00
Jiskra Rapotín "B" - FK Šumperk "B"
Neděle 27. 10. 2019 13:30
SOKOL ŠTÍTY - SD Bohdíkov - Ruda

1. kolo

Sobota 2. 11. 2019 10:00
SD Bohdíkov - Ruda - Sokol Sudkov Poznámka: Ruda nad Moravou
Sobota 2. 11. 2019 11:30
Sokol Leština - SOKOL ŠTÍTY
Sobota 2. 11. 2019 11:30
SK Zvole - SK Bludov
Sobota 2. 11. 2019 14:00
FK Šumperk "B" - SK Řetězárna
Sobota 2. 11. 2019 14:00
SULKO Zábřeh "B" - Jiskra Rapotín "B"
Neděle 3. 11. 2019 10:00
SK PETROV - SOBOTÍN - Sokol Lesnice

14. kolo

Sobota 21. 3. 2020
SK Bludov - SK Zvole
Sobota 21. 3. 2020
SK Řetězárna - FK Šumperk "B"
Sobota 21. 3. 2020
Jiskra Rapotín "B" - SULKO Zábřeh "B"
Sobota 21. 3. 2020 12:00
Sokol Sudkov - SD Bohdíkov - Ruda
Neděle 22. 3. 2020 12:30
Sokol Lesnice - SK PETROV - SOBOTÍN
Neděle 22. 3. 2020 13:30
SOKOL ŠTÍTY - Sokol Leština

16. kolo

Sobota 28. 3. 2020
SK Řetězárna - Jiskra Rapotín "B"
Sobota 28. 3. 2020
Sokol Nový Malín - SK PETROV - SOBOTÍN
Sobota 28. 3. 2020
SK Bludov - Sokol Leština
Sobota 28. 3. 2020 12:00
Sokol Sudkov - FK Šumperk "B"
Neděle 29. 3. 2020 12:30
Sokol Lesnice - SD Bohdíkov - Ruda
Neděle 29. 3. 2020 13:30
SOKOL ŠTÍTY - SULKO Zábřeh "B"

15. kolo

Sobota 28. 3. 2020 11:30
SULKO Zábřeh "B" - SK Řetězárna
Sobota 13. 6. 2020 14:30
Sokol Leština - Sokol Sudkov
Sobota 13. 6. 2020 14:30
SD Bohdíkov - Ruda - SK Bludov
Neděle 14. 6. 2020
FK Šumperk "B" - SOKOL ŠTÍTY
Neděle 14. 6. 2020
Jiskra Rapotín "B" - Sokol Nový Malín
Neděle 14. 6. 2020 14:30
Sokol Lesnice - SK Zvole

17. kolo

Sobota 4. 4. 2020
SK Řetězárna - Sokol Nový Malín
Sobota 4. 4. 2020
Jiskra Rapotín "B" - SOKOL ŠTÍTY
Sobota 4. 4. 2020
SULKO Zábřeh "B" - Sokol Sudkov
Sobota 4. 4. 2020
FK Šumperk "B" - SK Bludov
Sobota 4. 4. 2020 13:00
Sokol Leština - Sokol Lesnice
Sobota 4. 4. 2020 13:00
SK Zvole - SK PETROV - SOBOTÍN

18. kolo

Sobota 11. 4. 2020
Sokol Nový Malín - SK Zvole
Sobota 11. 4. 2020
SK Bludov - SULKO Zábřeh "B"
Sobota 11. 4. 2020 12:00
Sokol Sudkov - Jiskra Rapotín "B"
Neděle 12. 4. 2020 10:00
SK PETROV - SOBOTÍN - SD Bohdíkov - Ruda
Neděle 12. 4. 2020 13:00
Sokol Lesnice - FK Šumperk "B"
Neděle 12. 4. 2020 13:30
SOKOL ŠTÍTY - SK Řetězárna

19. kolo

Sobota 18. 4. 2020
SK Řetězárna - Sokol Sudkov
Sobota 18. 4. 2020
Jiskra Rapotín "B" - SK Bludov
Sobota 18. 4. 2020
SULKO Zábřeh "B" - Sokol Lesnice
Sobota 18. 4. 2020 13:00
Sokol Leština - SK PETROV - SOBOTÍN
Sobota 18. 4. 2020 13:00
SD Bohdíkov - Ruda - SK Zvole
Neděle 19. 4. 2020 13:30
SOKOL ŠTÍTY - Sokol Nový Malín

20. kolo

Sobota 25. 4. 2020
Sokol Nový Malín - SD Bohdíkov - Ruda
Sobota 25. 4. 2020
SK Bludov - SK Řetězárna
Sobota 25. 4. 2020 12:00
Sokol Sudkov - SOKOL ŠTÍTY
Sobota 25. 4. 2020 13:30
SK Zvole - Sokol Leština
Neděle 26. 4. 2020 10:00
SK PETROV - SOBOTÍN - FK Šumperk "B"
Neděle 26. 4. 2020 13:30
Sokol Lesnice - Jiskra Rapotín "B"

21. kolo

Sobota 2. 5. 2020
SK Řetězárna - Sokol Lesnice
Sobota 2. 5. 2020
SULKO Zábřeh "B" - SK PETROV - SOBOTÍN
Sobota 2. 5. 2020
FK Šumperk "B" - SK Zvole
Sobota 2. 5. 2020 12:00
Sokol Sudkov - Sokol Nový Malín
Sobota 2. 5. 2020 13:30
Sokol Leština - SD Bohdíkov - Ruda
Neděle 3. 5. 2020 13:30
SOKOL ŠTÍTY - SK Bludov

22. kolo

Sobota 9. 5. 2020
SK Bludov - Sokol Sudkov
Sobota 9. 5. 2020
Sokol Nový Malín - Sokol Leština
Sobota 9. 5. 2020 14:00
SD Bohdíkov - Ruda - FK Šumperk "B"
Sobota 9. 5. 2020 14:00
SK Zvole - SULKO Zábřeh "B"
Neděle 10. 5. 2020 10:00
SK PETROV - SOBOTÍN - Jiskra Rapotín "B"
Neděle 10. 5. 2020 14:00
Sokol Lesnice - SOKOL ŠTÍTY

23. kolo

Sobota 16. 5. 2020
SK Bludov - Sokol Nový Malín
Sobota 16. 5. 2020
SK Řetězárna - SK PETROV - SOBOTÍN
Sobota 16. 5. 2020
Jiskra Rapotín "B" - SK Zvole
Sobota 16. 5. 2020
SULKO Zábřeh "B" - SD Bohdíkov - Ruda
Sobota 16. 5. 2020
FK Šumperk "B" - Sokol Leština
Sobota 16. 5. 2020 12:00
Sokol Sudkov - Sokol Lesnice

24. kolo

Sobota 23. 5. 2020
Sokol Nový Malín - FK Šumperk "B"
Sobota 23. 5. 2020 14:30
Sokol Leština - SULKO Zábřeh "B"
Sobota 23. 5. 2020 14:30
SD Bohdíkov - Ruda - Jiskra Rapotín "B"
Sobota 23. 5. 2020 14:30
SK Zvole - SK Řetězárna
Neděle 24. 5. 2020 10:00
SK PETROV - SOBOTÍN - SOKOL ŠTÍTY
Neděle 24. 5. 2020 14:30
Sokol Lesnice - SK Bludov

25. kolo

Sobota 30. 5. 2020
SK Řetězárna - SD Bohdíkov - Ruda
Sobota 30. 5. 2020
Jiskra Rapotín "B" - Sokol Leština
Sobota 30. 5. 2020
SULKO Zábřeh "B" - FK Šumperk "B"
Sobota 30. 5. 2020 12:00
Sokol Sudkov - SK PETROV - SOBOTÍN
Neděle 31. 5. 2020 13:30
SOKOL ŠTÍTY - SK Zvole
Neděle 31. 5. 2020 14:30
Sokol Lesnice - Sokol Nový Malín

26. kolo

Sobota 6. 6. 2020
Sokol Nový Malín - SULKO Zábřeh "B"
Sobota 6. 6. 2020
FK Šumperk "B" - Jiskra Rapotín "B"
Sobota 6. 6. 2020 14:30
Sokol Leština - SK Řetězárna
Sobota 6. 6. 2020 14:30
SD Bohdíkov - Ruda - SOKOL ŠTÍTY
Sobota 6. 6. 2020 14:30
SK Zvole - Sokol Sudkov
Neděle 7. 6. 2020 10:00
SK PETROV - SOBOTÍN - SK Bludov

Export do kalendáře

Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN