Všechny výsledky

III. třída muži skupina B

Rozpis a výsledky

Vyberte kolo
Vyberte družstvo
Vyberte místo

2. kolo

Sobota 10. 8. 2019 17:00
SULKO Zábřeh "B" - Sokol Lukavice 8:1 (3:0)

Rozhodčí: Langhammer Luděk - Horáček Miroslav.

Neděle 11. 8. 2019 14:00
Podolí - Sokol Jedlí 3:1 (1:0)

Rozhodčí: Kuba Josef.

Neděle 11. 8. 2019 15:30
FK Krchleby - Tatran Moravičany 2:1 (0:0) Pen: 5:3

Rozhodčí: Blaťák Adam.

Neděle 11. 8. 2019 17:00
Sokol Palonín - Sokol Leština "B" 3:2 (1:2)

Rozhodčí: Rulíšek Vladislav.

3. kolo

Neděle 18. 8. 2019 15:30
Tatran Moravičany - TATRAN PÍSAŘOV 4:1 (2:0)

Rozhodčí: Žák Ludvík.

Neděle 18. 8. 2019 16:30
Sokol Jedlí - FK Krchleby 1:2 (1:2)

Rozhodčí: Slončík Ladislav.

Neděle 18. 8. 2019 16:30
Sokol Lukavice - Podolí 1:2 (0:1)

Rozhodčí: Štěpán Karel - Tomášek Jiří, Růžička Miloš.

Neděle 18. 8. 2019 16:30
Sokol Leština "B" - SULKO Zábřeh "B" 3:2 (1:2) Pen: 5:4

Rozhodčí: Doležal Tomáš.

4. kolo

Neděle 25. 8. 2019 14:00
Podolí - Sokol Leština "B" 5:3 (2:2)

Rozhodčí: Slončík Ladislav.

Neděle 25. 8. 2019 15:00
TATRAN PÍSAŘOV - Sokol Jedlí 5:1 (3:0)

Rozhodčí: Kubíček Stanislav.

Neděle 25. 8. 2019 15:30
FK Krchleby - Sokol Lukavice 2:3 (1:0)

Rozhodčí: Rulíšek Vladislav.

Neděle 25. 8. 2019 16:30
Sokol Palonín - SULKO Zábřeh "B" 3:2 (0:1) Pen: 4:1

Rozhodčí: Profous Petr.

14. kolo

Středa 28. 8. 2019 16:30
Sokol Palonín - Tatran Moravičany 0:1 (0:0)

Rozhodčí: Hetmánek Rudolf.

Středa 28. 8. 2019 16:30
FK Krchleby - Sokol Leština "B" 2:1 (1:0)

Rozhodčí: Slončík Ladislav.

Čtvrtek 29. 8. 2019 16:30
Podolí - SULKO Zábřeh "B" 0:7 (0:2)

Rozhodčí: Žák Ludvík.

Středa 4. 9. 2019 17:00
TATRAN PÍSAŘOV - Sokol Lukavice 3:0 (1:0)

Rozhodčí: Profous Petr.

5. kolo

Neděle 1. 9. 2019 15:30
Tatran Moravičany - Sokol Palonín 5:1 (2:0)

Rozhodčí: Rulíšek Vladislav.

Neděle 1. 9. 2019 16:00
Sokol Lukavice - TATRAN PÍSAŘOV 0:4 (0:3)

Rozhodčí: Hetmánek Rudolf.

Neděle 1. 9. 2019 16:00
Sokol Leština "B" - FK Krchleby 0:1 (0:0)

Rozhodčí: Provazník Jan.

Čtvrtek 26. 9. 2019 16:00
SULKO Zábřeh "B" - Podolí 9:1 (4:0)

Rozhodčí: Slončík Ladislav.

6. kolo

Neděle 8. 9. 2019 15:00
TATRAN PÍSAŘOV - Sokol Leština "B" 2:1 (1:1)

Rozhodčí: Štěpán Karel - Tomášek Jiří, Růžička Miloš.

Neděle 8. 9. 2019 15:30
Tatran Moravičany - Sokol Jedlí 10:0 (2:0)

Rozhodčí: Jílek Pavel.

Neděle 8. 9. 2019 15:30
FK Krchleby - SULKO Zábřeh "B" 0:2 (0:2)

Rozhodčí: Slončík Ladislav.

Neděle 8. 9. 2019 16:00
Sokol Palonín - Podolí 7:3 (3:2)

Rozhodčí: Kubíček Stanislav.

7. kolo

Neděle 15. 9. 2019 14:00
Podolí - FK Krchleby 2:3 (0:0) Pen: 1:4

Rozhodčí: Sebök Ladislav.

Neděle 15. 9. 2019 16:00
Sokol Jedlí - Sokol Palonín 5:4 (3:3) Pen: 6:5

Rozhodčí: Šula Oldřich.

Neděle 15. 9. 2019 16:00
Sokol Lukavice - Tatran Moravičany 0:7 (0:2)

Rozhodčí: Růžička Miloš - Tomášek Jiří, Krejčí David.

Neděle 15. 9. 2019 16:00
SULKO Zábřeh "B" - TATRAN PÍSAŘOV 4:2 (3:1)

Rozhodčí: Žák Ludvík.

8. kolo

Neděle 22. 9. 2019 15:00
TATRAN PÍSAŘOV - Podolí 4:2 (1:2)

Rozhodčí: Blaťák Adam - Žák Ludvík, Hetmánek Rudolf.

Neděle 22. 9. 2019 15:30
Tatran Moravičany - Sokol Leština "B" 2:0 (1:0)

Rozhodčí: Štěpán Karel - Růžička Miloš, Tomášek Jiří.

Neděle 22. 9. 2019 15:30
Sokol Jedlí - Sokol Lukavice 6:1 (1:0)

Rozhodčí: Jílek Pavel.

Neděle 22. 9. 2019 15:30
Sokol Palonín - FK Krchleby 2:1 (1:0)

Rozhodčí: Doležal Tomáš.

9. kolo

Sobota 28. 9. 2019 15:30
SULKO Zábřeh "B" - Tatran Moravičany 7:2 (4:0)

Rozhodčí: Kubíček Stanislav.

Neděle 29. 9. 2019 15:30
FK Krchleby - TATRAN PÍSAŘOV 2:1 (0:0) Pen: 5:4

Rozhodčí: Hetmánek Rudolf.

Neděle 29. 9. 2019 15:30
Sokol Lukavice - Sokol Palonín 2:8 (1:2)

Rozhodčí: Žák Ludvík.

Neděle 29. 9. 2019 15:30
Sokol Leština "B" - Sokol Jedlí 2:0 (1:0)

Rozhodčí: Kubíček Stanislav.

1. kolo

Neděle 6. 10. 2019 15:00
TATRAN PÍSAŘOV - Sokol Palonín 2:3 (1:0)

Rozhodčí: Holík Milan - Doležal Lukáš, Doležal Tomáš.

Neděle 6. 10. 2019 15:00
Tatran Moravičany - Podolí 4:2 (4:0)

Rozhodčí: Ondráček Jakub - Hetmánek Rudolf, Sebök Ladislav.

Neděle 6. 10. 2019 15:00
Sokol Jedlí - SULKO Zábřeh "B" 1:6 (1:1)

Rozhodčí: Rulíšek Vladislav.

Neděle 6. 10. 2019 15:00
Sokol Lukavice - Sokol Leština "B" 0:1 (0:1)

Rozhodčí: Blaťák Adam - Růžička Miloš, Štěpán Karel.

10. kolo

Sobota 12. 10. 2019 15:00
SULKO Zábřeh "B" - Sokol Jedlí 10:0 (6:0)

Rozhodčí: Langhammer Luděk - Ondráček Jakub, Horáček Miroslav.

Sobota 12. 10. 2019 15:00
Sokol Leština "B" - Sokol Lukavice 4:0 (1:0)

Rozhodčí: Kuba Josef - Navrátil Miroslav, Kupka Antonín.

Neděle 13. 10. 2019 14:00
Podolí - Tatran Moravičany 1:4 (1:1)

Rozhodčí: Blaťák Adam - Slončík Ladislav, Profous Petr.

Neděle 13. 10. 2019 15:00
Sokol Palonín - TATRAN PÍSAŘOV 4:3 (2:3)

Rozhodčí: Kubíček Stanislav.

11. kolo

Neděle 20. 10. 2019 14:30
Sokol Leština "B" - Sokol Palonín 1:4 (0:1)

Rozhodčí: Jílek Pavel - Krejčí David, Kupka Antonín.

Neděle 20. 10. 2019 14:30
Sokol Lukavice - SULKO Zábřeh "B" 0:4 (0:2)

Rozhodčí: Krobot Ladislav - Žák Ludvík, Kubíček Stanislav.

Neděle 20. 10. 2019 14:30
Sokol Jedlí - Podolí 3:2 (2:1) Pen: 5:4

Rozhodčí: Doležal Tomáš - Janků Milan.

Neděle 20. 10. 2019 14:30
Tatran Moravičany - FK Krchleby 1:2 (1:2)

Rozhodčí: Štěpán Karel - Růžička Miloš, Tomášek Jiří.

12. kolo

Neděle 27. 10. 2019 14:00
Podolí - Sokol Lukavice 2:3 (0:2)

Rozhodčí: Kubíček Stanislav.

Neděle 27. 10. 2019 14:30
SULKO Zábřeh "B" - Sokol Leština "B" 2:1 (1:1)

Rozhodčí: Profous Petr.

Neděle 27. 10. 2019 14:30
TATRAN PÍSAŘOV - Tatran Moravičany 2:1 (0:1) Pen: 5:4

Rozhodčí: Horáček Miroslav - Navrátil Miroslav.

Neděle 27. 10. 2019 14:30
FK Krchleby - Sokol Jedlí 3:2 (3:2)

Rozhodčí: Langhammer Luděk.

13. kolo

Neděle 3. 11. 2019 14:00
SULKO Zábřeh "B" - Sokol Palonín 3:1 (1:1)

Rozhodčí: Kubíček Stanislav - Žák Ludvík, Horáček Miroslav.

Neděle 3. 11. 2019 14:00
Sokol Leština "B" - Podolí 5:1 (1:1)

Rozhodčí: Blaťák Adam.

Neděle 3. 11. 2019 14:00
Sokol Lukavice - FK Krchleby 1:2 (0:1)

Rozhodčí: Krobot Ladislav - Jílek Pavel, Rulíšek Vladislav.

Neděle 3. 11. 2019 14:00
Sokol Jedlí - TATRAN PÍSAŘOV 1:5 (0:2)

Rozhodčí: Hetmánek Rudolf - Vít Vojtěch, Slončík Ladislav.

15. kolo

Neděle 29. 3. 2020
SULKO Zábřeh "B" - FK Krchleby
Neděle 29. 3. 2020 14:00
Podolí - Sokol Palonín
Neděle 29. 3. 2020 15:00
Sokol Leština "B" - TATRAN PÍSAŘOV
Neděle 29. 3. 2020 15:00
Sokol Jedlí - Tatran Moravičany

16. kolo

Neděle 5. 4. 2020 15:00
TATRAN PÍSAŘOV - SULKO Zábřeh "B"
Neděle 5. 4. 2020 15:30
Sokol Palonín - Sokol Jedlí
Neděle 5. 4. 2020 15:30
Tatran Moravičany - Sokol Lukavice
Neděle 5. 4. 2020 16:30
FK Krchleby - Podolí

17. kolo

Neděle 12. 4. 2020 14:00
Podolí - TATRAN PÍSAŘOV
Neděle 12. 4. 2020 15:30
Sokol Leština "B" - Tatran Moravičany
Neděle 12. 4. 2020 15:30
Sokol Lukavice - Sokol Jedlí
Neděle 12. 4. 2020 15:30
FK Krchleby - Sokol Palonín

18. kolo

Neděle 19. 4. 2020 15:00
TATRAN PÍSAŘOV - FK Krchleby
Neděle 19. 4. 2020 15:30
Tatran Moravičany - SULKO Zábřeh "B"
Neděle 19. 4. 2020 16:00
Sokol Palonín - Sokol Lukavice
Neděle 19. 4. 2020 16:00
Sokol Jedlí - Sokol Leština "B"

Export do kalendáře

Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN