Všechny výsledky

III. třída muži skupina "B"

Rozpis a výsledky

Vyberte kolo
Vyberte družstvo
Vyberte místo

1. kolo

Sobota 8. 8. 2020 17:00
Sokol Palonín - SK Loštice 1923 "C" 3:2 (1:1)

Rozhodčí: Růžička Miloš - Štěpán Karel, Navrátil Miroslav.

Neděle 9. 8. 2020 15:00
Podolí - Celtic Líbivá 1:3 (1:0)

Rozhodčí: Kubíček Stanislav.

Neděle 9. 8. 2020 17:00
Sokol Leština"B" - Sokol Lukavice 3:2 (1:1) Pen: 4:3

Rozhodčí: Langhammer Luděk.

Neděle 9. 8. 2020 17:00
SK SULKO Zábřeh "B" - Tatran Moravičany 3:1 (2:1)

Rozhodčí: Kuba Josef.

2. kolo

Sobota 15. 8. 2020 17:00
Celtic Líbivá - Sokol Palonín 5:4 (2:2) Pen: 5:4

Rozhodčí: Langhammer Luděk - Haberland David.

Neděle 16. 8. 2020 15:30
FK Krchleby - Podolí 3:0 (2:0)

Rozhodčí: Jílek Pavel.

Neděle 16. 8. 2020 17:00
Sokol Lukavice - Tatran Moravičany 0:4 (0:2)

Rozhodčí: Rulíšek Vladislav.

Pátek 25. 9. 2020 16:00
SK Loštice 1923 "C" - Sokol Leština"B" 6:1 (2:1)

Rozhodčí: Slončík Ladislav - Navrátil Miroslav, Horáček Miroslav.

3. kolo

Neděle 23. 8. 2020 15:30
Tatran Moravičany - SK Loštice 1923 "C" 4:0 (3:0)

Rozhodčí: Janků Milan.

Neděle 23. 8. 2020 16:30
SK SULKO Zábřeh "B" - Sokol Lukavice 6:0 (3:0)

Rozhodčí: Růžička Miloš - Tomášek Jiří, Štěpán Karel.

Neděle 23. 8. 2020 16:30
Sokol Palonín - FK Krchleby 2:3 (2:0) Pen: 1:4

Rozhodčí: Slončík Ladislav.

Neděle 23. 8. 2020 16:30
Sokol Leština"B" - Celtic Líbivá 0:1 (0:0)

Rozhodčí: Doležal Lukáš.

4. kolo

Sobota 29. 8. 2020 16:30
SK Loštice 1923 "C" - SK SULKO Zábřeh "B" 3:0 (2:0)

Rozhodčí: Kubíček Stanislav.

Sobota 29. 8. 2020 16:30
Celtic Líbivá - Tatran Moravičany 4:2 (2:1)

Rozhodčí: Tomášek Jiří - Růžička Miloš, Štěpán Karel.

Neděle 30. 8. 2020 15:00
Podolí - Sokol Palonín 1:5 (0:2)

Rozhodčí: Janků Milan.

Neděle 30. 8. 2020 15:30
FK Krchleby - Sokol Leština"B" 2:2 (1:0)

Rozhodčí: Rulíšek Vladislav.

5. kolo

Sobota 5. 9. 2020 16:00
SK SULKO Zábřeh "B" - Celtic Líbivá 5:1 (3:1)

Rozhodčí: Jílek Pavel.

Neděle 6. 9. 2020 15:30
Tatran Moravičany - FK Krchleby 8:1 (6:1)

Rozhodčí: Tomášek Jiří - Růžička Miloš.

Neděle 6. 9. 2020 16:00
Sokol Leština"B" - Podolí 2:0 (1:0)

Rozhodčí: Zbožínek Lukáš - Chodura Tomáš, Werner Jakub.

Neděle 6. 9. 2020 16:00
Sokol Lukavice - SK Loštice 1923 "C" 0:1 (0:1)

Rozhodčí: Kubíček Stanislav.

6. kolo

Sobota 12. 9. 2020 16:00
Celtic Líbivá - Sokol Lukavice 6:0 (3:0)

Rozhodčí: Zbožínek Lukáš - Horáček Miroslav, Štěpán Karel.

Neděle 13. 9. 2020 15:00
Podolí - Tatran Moravičany 2:4 (1:3)

Rozhodčí: Šula Oldřich.

Neděle 13. 9. 2020 15:30
FK Krchleby - SK SULKO Zábřeh "B" 2:1 (1:1)

Rozhodčí: Slončík Ladislav.

Neděle 13. 9. 2020 16:00
Sokol Palonín - Sokol Leština"B" 4:0 (3:0)

Rozhodčí: Jílek Pavel.

7. kolo

Sobota 19. 9. 2020 15:00
SK Loštice 1923 "C" - Celtic Líbivá 2:5 (1:4)

Rozhodčí: Ondráček Jakub - Jílek Pavel.

Neděle 20. 9. 2020 15:30
Tatran Moravičany - Sokol Palonín 0:1 (0:0)

Rozhodčí: Navrátil Miroslav.

Neděle 20. 9. 2020 16:00
SK SULKO Zábřeh "B" - Podolí 3:1 (2:0)

Rozhodčí: Provazník Jan - Šula Oldřich.

Neděle 20. 9. 2020 16:00
Sokol Lukavice - FK Krchleby 1:2 (0:1)

Rozhodčí: Růžička Miloš - Tomášek Jiří, Štěpán Karel.

8. kolo

Neděle 27. 9. 2020 15:00
Podolí - Sokol Lukavice 3:4 (0:2) Pen: 8:9

Rozhodčí: Doležal Tomáš - Navrátil Miroslav, Horký Pavel.

Neděle 27. 9. 2020 15:30
FK Krchleby - SK Loštice 1923 "C" 1:2 (1:1) Pen: 2:3

Rozhodčí: Blaťák Adam - Janků Milan, Kulil Tomáš.

Neděle 27. 9. 2020 15:30
Sokol Leština"B" - Tatran Moravičany 0:3 (0:3)

Rozhodčí: Rulíšek Vladislav - Horáček Miroslav, Haberland David.

Neděle 27. 9. 2020 16:00
Sokol Palonín - SK SULKO Zábřeh "B" 2:1 (1:0) Pen: 6:5

Rozhodčí: Vít Vojtěch - Jílek Pavel.

9. kolo

Sobota 3. 10. 2020 15:00
SK Loštice 1923 "C" - Podolí 4:2 (0:1)

Rozhodčí: Janků Milan.

Sobota 3. 10. 2020 15:30
Celtic Líbivá - FK Krchleby 4:1 (2:0)

Rozhodčí: Šula Oldřich.

Sobota 3. 10. 2020 15:30
Sokol Leština"B" - SK SULKO Zábřeh "B" 1:6 (0:3)

Rozhodčí: Chodura Tomáš.

Neděle 4. 10. 2020 15:30
Sokol Lukavice - Sokol Palonín 1:2 (0:0) Pen: 4:5

Rozhodčí: Ondráček Jakub - Navrátil Miroslav.

11. kolo

Neděle 11. 10. 2020 15:00
Tatran Moravičany - Sokol Lukavice 6:0 (1:0)

Rozhodčí: Kubíček Stanislav - Horáček Miroslav.

Neděle 11. 10. 2020 15:00
Sokol Leština"B" - SK Loštice 1923 "C"
Neděle 11. 10. 2020 15:00
Sokol Palonín - Celtic Líbivá 6:5 (3:1)

Rozhodčí: Sebök Ladislav.

Neděle 11. 10. 2020 15:00
Podolí - FK Krchleby 1:0 (0:0)

Rozhodčí: Jílek Pavel - Růžička Miloš.

12. kolo

Sobota 17. 10. 2020 15:00
Celtic Líbivá - Sokol Leština"B"
Sobota 17. 10. 2020 15:00
SK Loštice 1923 "C" - Tatran Moravičany
Neděle 18. 10. 2020 15:00
Sokol Lukavice - SK SULKO Zábřeh "B"
Neděle 18. 10. 2020 15:00
FK Krchleby - Sokol Palonín

13. kolo

Sobota 24. 10. 2020 14:30
SK SULKO Zábřeh "B" - SK Loštice 1923 "C"
Neděle 25. 10. 2020 14:30
Tatran Moravičany - Celtic Líbivá
Neděle 25. 10. 2020 14:30
Sokol Leština"B" - FK Krchleby
Neděle 25. 10. 2020 14:30
Sokol Palonín - Podolí

10. kolo

Středa 28. 10. 2020 15:00
Celtic Líbivá - Podolí
Středa 28. 10. 2020 15:00
SK Loštice 1923 "C" - Sokol Palonín
Středa 28. 10. 2020 15:00
Sokol Lukavice - Sokol Leština"B"
Středa 28. 10. 2020 15:00
Tatran Moravičany - SK SULKO Zábřeh "B" Poznámka: Hřiště: Tatran Moravičany, Původní termín: 28.10.2020 15:00

14. kolo

Sobota 31. 10. 2020 14:30
Celtic Líbivá - SK SULKO Zábřeh "B"
Sobota 31. 10. 2020 14:30
SK Loštice 1923 "C" - Sokol Lukavice
Neděle 1. 11. 2020 14:30
Podolí - Sokol Leština"B"
Neděle 1. 11. 2020 14:30
FK Krchleby - Tatran Moravičany

15. kolo

Neděle 28. 3. 2021 15:00
Sokol Lukavice - Celtic Líbivá
Neděle 28. 3. 2021 15:00
SK SULKO Zábřeh "B" - FK Krchleby
Neděle 28. 3. 2021 15:00
Sokol Leština"B" - Sokol Palonín
Neděle 28. 3. 2021 15:30
Tatran Moravičany - Podolí

16. kolo

Sobota 3. 4. 2021 15:30
Celtic Líbivá - SK Loštice 1923 "C"
Neděle 4. 4. 2021 15:00
Podolí - SK SULKO Zábřeh "B"
Neděle 4. 4. 2021 15:30
FK Krchleby - Sokol Lukavice
Neděle 4. 4. 2021 15:30
Sokol Palonín - Tatran Moravičany

17. kolo

Neděle 11. 4. 2021 15:30
SK Loštice 1923 "C" - FK Krchleby
Neděle 11. 4. 2021 15:30
Sokol Lukavice - Podolí
Neděle 11. 4. 2021 15:30
SK SULKO Zábřeh "B" - Sokol Palonín
Neděle 11. 4. 2021 15:30
Tatran Moravičany - Sokol Leština"B"

18. kolo

Neděle 18. 4. 2021 15:00
Podolí - SK Loštice 1923 "C"
Neděle 18. 4. 2021 15:30
FK Krchleby - Celtic Líbivá
Neděle 18. 4. 2021 16:00
SK SULKO Zábřeh "B" - Sokol Leština"B"
Neděle 18. 4. 2021 16:00
Sokol Palonín - Sokol Lukavice

19. kolo

Neděle 25. 4. 2021 15:00
Podolí - Celtic Líbivá
Neděle 25. 4. 2021 15:30
Tatran Moravičany - SK SULKO Zábřeh "B"
Neděle 25. 4. 2021 16:00
Sokol Palonín - SK Loštice 1923 "C"
Neděle 25. 4. 2021 16:00
Sokol Leština"B" - Sokol Lukavice

20. kolo

Sobota 1. 5. 2021 16:30
Celtic Líbivá - Sokol Palonín
Neděle 2. 5. 2021 15:30
FK Krchleby - Podolí
Neděle 2. 5. 2021 16:30
Sokol Lukavice - Tatran Moravičany
Neděle 2. 5. 2021 16:30
SK Loštice 1923 "C" - Sokol Leština"B"

21. kolo

Neděle 9. 5. 2021 15:30
Tatran Moravičany - SK Loštice 1923 "C"
Neděle 9. 5. 2021 16:30
SK SULKO Zábřeh "B" - Sokol Lukavice
Neděle 9. 5. 2021 16:30
Sokol Palonín - FK Krchleby
Neděle 9. 5. 2021 16:30
Sokol Leština"B" - Celtic Líbivá

22. kolo

Sobota 15. 5. 2021 16:30
Celtic Líbivá - Tatran Moravičany
Neděle 16. 5. 2021 15:00
Podolí - Sokol Palonín
Neděle 16. 5. 2021 15:30
FK Krchleby - Sokol Leština"B"
Neděle 16. 5. 2021 16:30
SK Loštice 1923 "C" - SK SULKO Zábřeh "B"

23. kolo

Neděle 23. 5. 2021 15:30
Tatran Moravičany - FK Krchleby
Neděle 23. 5. 2021 17:00
SK SULKO Zábřeh "B" - Celtic Líbivá
Neděle 23. 5. 2021 17:00
Sokol Lukavice - SK Loštice 1923 "C"
Neděle 23. 5. 2021 17:00
Sokol Leština"B" - Podolí

24. kolo

Sobota 29. 5. 2021 17:00
Celtic Líbivá - Sokol Lukavice
Neděle 30. 5. 2021 15:00
Podolí - Tatran Moravičany
Neděle 30. 5. 2021 15:30
FK Krchleby - SK SULKO Zábřeh "B"
Neděle 30. 5. 2021 17:00
Sokol Palonín - Sokol Leština"B"

25. kolo

Neděle 6. 6. 2021 15:30
Tatran Moravičany - Sokol Palonín
Neděle 6. 6. 2021 17:00
SK SULKO Zábřeh "B" - Podolí
Neděle 6. 6. 2021 17:00
Sokol Lukavice - FK Krchleby
Neděle 6. 6. 2021 17:00
SK Loštice 1923 "C" - Celtic Líbivá

26. kolo

Neděle 13. 6. 2021 15:00
Podolí - Sokol Lukavice
Neděle 13. 6. 2021 15:30
FK Krchleby - SK Loštice 1923 "C"
Neděle 13. 6. 2021 17:00
Sokol Palonín - SK SULKO Zábřeh "B"
Neděle 13. 6. 2021 17:00
Sokol Leština"B" - Tatran Moravičany

27. kolo

Sobota 19. 6. 2021 17:00
SK Loštice 1923 "C" - Podolí
Sobota 19. 6. 2021 17:00
Celtic Líbivá - FK Krchleby
Sobota 19. 6. 2021 17:00
SK SULKO Zábřeh "B" - Sokol Leština"B"
Neděle 20. 6. 2021 17:00
Sokol Lukavice - Sokol Palonín

Export do kalendáře

Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN