Všechny výsledky

III. třída muži skupina "A"

Rozpis a výsledky

Vyberte kolo
Vyberte družstvo
Vyberte místo

1. kolo

Sobota 8. 8. 2020 17:00
Sokol M. Morava - Sokol Brníčko

Rozhodčí: Kubíček Stanislav.

Sobota 8. 8. 2020 17:00
TJ Libina "B" - Sokol Jedlí

Rozhodčí: Šula Oldřich - Krejčí David.

Neděle 9. 8. 2020 14:00
FK Šumperk "B" - TATRAN PÍSAŘOV

Rozhodčí: Jílek Pavel.

Neděle 9. 8. 2020 17:30
Postřelmov"B" - FC ROVENSKO

Rozhodčí: Profous Petr.

2. kolo

Sobota 15. 8. 2020 16:00
Sokol Brníčko - TJ Libina "B"
Sobota 15. 8. 2020 17:00
FK Hanušovice - FK Šumperk "B"
Neděle 16. 8. 2020 15:00
TATRAN PÍSAŘOV - Postřelmov"B"
Neděle 16. 8. 2020 17:00
FC ROVENSKO - Sokol M. Morava

3. kolo

Sobota 22. 8. 2020 16:30
Postřelmov"B" - FK Hanušovice
Sobota 22. 8. 2020 16:30
Sokol M. Morava - TATRAN PÍSAŘOV
Neděle 23. 8. 2020 15:00
TJ Libina "B" - FC ROVENSKO
Neděle 23. 8. 2020 16:30
Sokol Jedlí - Sokol Brníčko

4. kolo

Sobota 29. 8. 2020 14:00
FK Šumperk "B" - Postřelmov"B"
Sobota 29. 8. 2020 16:30
FK Hanušovice - Sokol M. Morava
Neděle 30. 8. 2020 15:00
TATRAN PÍSAŘOV - TJ Libina "B"
Neděle 30. 8. 2020 17:00
FC ROVENSKO - Sokol Jedlí

5. kolo

Sobota 5. 9. 2020 16:00
Sokol M. Morava - FK Šumperk "B"
Sobota 5. 9. 2020 16:00
TJ Libina "B" - FK Hanušovice
Sobota 5. 9. 2020 16:00
Sokol Brníčko - FC ROVENSKO
Neděle 6. 9. 2020 16:00
Sokol Jedlí - TATRAN PÍSAŘOV

6. kolo

Sobota 12. 9. 2020 16:00
FK Hanušovice - Sokol Jedlí
Sobota 12. 9. 2020 16:00
Postřelmov"B" - Sokol M. Morava
Neděle 13. 9. 2020 10:00
FK Šumperk "B" - TJ Libina "B"
Neděle 13. 9. 2020 15:00
TATRAN PÍSAŘOV - Sokol Brníčko

7. kolo

Sobota 19. 9. 2020 16:00
Sokol Brníčko - FK Hanušovice
Sobota 19. 9. 2020 16:00
FC ROVENSKO - TATRAN PÍSAŘOV
Neděle 20. 9. 2020 15:00
TJ Libina "B" - Postřelmov"B"
Neděle 20. 9. 2020 16:00
Sokol Jedlí - FK Šumperk "B"

8. kolo

Sobota 26. 9. 2020 14:00
FK Šumperk "B" - Sokol Brníčko
Sobota 26. 9. 2020 15:30
Postřelmov"B" - Sokol Jedlí
Sobota 26. 9. 2020 15:30
Sokol M. Morava - TJ Libina "B"
Sobota 26. 9. 2020 15:30
FK Hanušovice - FC ROVENSKO

9. kolo

Sobota 3. 10. 2020 15:30
Sokol Brníčko - Postřelmov"B"
Sobota 3. 10. 2020 15:30
FC ROVENSKO - FK Šumperk "B"
Neděle 4. 10. 2020 15:00
TATRAN PÍSAŘOV - FK Hanušovice
Neděle 4. 10. 2020 15:30
Sokol Jedlí - Sokol M. Morava

11. kolo

Sobota 10. 10. 2020 15:00
Sokol M. Morava - FC ROVENSKO
Sobota 10. 10. 2020 15:00
Postřelmov"B" - TATRAN PÍSAŘOV
Neděle 11. 10. 2020 10:00
FK Šumperk "B" - FK Hanušovice
Neděle 11. 10. 2020 15:00
TJ Libina "B" - Sokol Brníčko

12. kolo

Sobota 17. 10. 2020 15:00
FK Hanušovice - Postřelmov"B"
Sobota 17. 10. 2020 15:00
FC ROVENSKO - TJ Libina "B"
Sobota 17. 10. 2020 15:00
Sokol Brníčko - Sokol Jedlí
Neděle 18. 10. 2020 15:00
TATRAN PÍSAŘOV - Sokol M. Morava

13. kolo

Sobota 24. 10. 2020 14:30
Sokol M. Morava - FK Hanušovice
Sobota 24. 10. 2020 14:30
Postřelmov"B" - FK Šumperk "B"
Neděle 25. 10. 2020 14:30
Sokol Jedlí - FC ROVENSKO
Neděle 25. 10. 2020 14:30
TJ Libina "B" - TATRAN PÍSAŘOV

10. kolo

Středa 28. 10. 2020 14:30
TATRAN PÍSAŘOV - FK Šumperk "B"
Středa 28. 10. 2020 14:30
FC ROVENSKO - Postřelmov"B"
Středa 28. 10. 2020 14:30
Sokol Brníčko - Sokol M. Morava
Středa 28. 10. 2020 14:30
Sokol Jedlí - TJ Libina "B"

14. kolo

Sobota 31. 10. 2020 14:30
FC ROVENSKO - Sokol Brníčko
Sobota 31. 10. 2020 14:30
FK Hanušovice - TJ Libina "B"
Neděle 1. 11. 2020 14:00
FK Šumperk "B" - Sokol M. Morava
Neděle 1. 11. 2020 14:30
TATRAN PÍSAŘOV - Sokol Jedlí

15. kolo

Sobota 27. 3. 2021 14:30
Sokol M. Morava - Postřelmov"B"
Sobota 27. 3. 2021 16:00
Sokol Brníčko - TATRAN PÍSAŘOV
Neděle 28. 3. 2021 15:00
Sokol Jedlí - FK Hanušovice
Neděle 28. 3. 2021 15:00
TJ Libina "B" - FK Šumperk "B"

16. kolo

Sobota 3. 4. 2021 15:30
Postřelmov"B" - TJ Libina "B"
Sobota 3. 4. 2021 15:30
FK Hanušovice - Sokol Brníčko
Neděle 4. 4. 2021 15:00
TATRAN PÍSAŘOV - FC ROVENSKO
Neděle 4. 4. 2021 15:30
FK Šumperk "B" - Sokol Jedlí

17. kolo

Sobota 10. 4. 2021 15:30
FC ROVENSKO - FK Hanušovice
Sobota 10. 4. 2021 16:00
Sokol Brníčko - FK Šumperk "B"
Neděle 11. 4. 2021 15:30
Sokol Jedlí - Postřelmov"B"
Neděle 11. 4. 2021 15:30
TJ Libina "B" - Sokol M. Morava

18. kolo

Sobota 17. 4. 2021 16:00
Sokol M. Morava - Sokol Jedlí
Sobota 17. 4. 2021 16:00
Postřelmov"B" - Sokol Brníčko
Sobota 17. 4. 2021 16:00
FK Hanušovice - TATRAN PÍSAŘOV
Neděle 18. 4. 2021 16:00
FK Šumperk "B" - FC ROVENSKO

19. kolo

Sobota 24. 4. 2021 16:00
Postřelmov"B" - FC ROVENSKO
Sobota 24. 4. 2021 16:00
Sokol M. Morava - Sokol Brníčko
Neděle 25. 4. 2021 16:00
TJ Libina "B" - Sokol Jedlí
Neděle 25. 4. 2021 16:00
FK Šumperk "B" - TATRAN PÍSAŘOV

20. kolo

Sobota 1. 5. 2021 16:00
Sokol Brníčko - TJ Libina "B"
Sobota 1. 5. 2021 16:30
FC ROVENSKO - Sokol M. Morava
Sobota 1. 5. 2021 16:30
FK Hanušovice - FK Šumperk "B"
Neděle 2. 5. 2021 15:00
TATRAN PÍSAŘOV - Postřelmov"B"

21. kolo

Sobota 8. 5. 2021 16:30
Postřelmov"B" - FK Hanušovice
Sobota 8. 5. 2021 16:30
Sokol M. Morava - TATRAN PÍSAŘOV
Neděle 9. 5. 2021 16:30
TJ Libina "B" - FC ROVENSKO
Neděle 9. 5. 2021 16:30
Sokol Jedlí - Sokol Brníčko

22. kolo

Sobota 15. 5. 2021 16:30
FC ROVENSKO - Sokol Jedlí
Sobota 15. 5. 2021 16:30
FK Hanušovice - Sokol M. Morava
Neděle 16. 5. 2021 15:00
TATRAN PÍSAŘOV - TJ Libina "B"
Neděle 16. 5. 2021 16:30
FK Šumperk "B" - Postřelmov"B"

23. kolo

Sobota 22. 5. 2021 16:00
Sokol Brníčko - FC ROVENSKO
Sobota 22. 5. 2021 17:00
Sokol M. Morava - FK Šumperk "B"
Neděle 23. 5. 2021 17:00
TJ Libina "B" - FK Hanušovice
Neděle 23. 5. 2021 17:00
Sokol Jedlí - TATRAN PÍSAŘOV

24. kolo

Sobota 29. 5. 2021 17:00
FK Hanušovice - Sokol Jedlí
Sobota 29. 5. 2021 17:00
Postřelmov"B" - Sokol M. Morava
Neděle 30. 5. 2021 15:00
TATRAN PÍSAŘOV - Sokol Brníčko
Neděle 30. 5. 2021 17:00
FK Šumperk "B" - TJ Libina "B"

25. kolo

Sobota 5. 6. 2021 16:00
Sokol Brníčko - FK Hanušovice
Sobota 5. 6. 2021 17:00
FC ROVENSKO - TATRAN PÍSAŘOV
Neděle 6. 6. 2021 17:00
TJ Libina "B" - Postřelmov"B"
Neděle 6. 6. 2021 17:00
Sokol Jedlí - FK Šumperk "B"

26. kolo

Sobota 12. 6. 2021 17:00
FK Hanušovice - FC ROVENSKO
Sobota 12. 6. 2021 17:00
Postřelmov"B" - Sokol Jedlí
Sobota 12. 6. 2021 17:00
Sokol M. Morava - TJ Libina "B"
Neděle 13. 6. 2021 17:00
FK Šumperk "B" - Sokol Brníčko

Export do kalendáře

Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN