Všechny výsledky

III. třída muži skupina A

Rozpis a výsledky

Vyberte kolo
Vyberte družstvo
Vyberte místo

3. kolo

Sobota 17. 8. 2019 16:30
Postřelmov "B" - FC ROVENSKO 0:3 (0:2)

Rozhodčí: Janků Milan.

Sobota 17. 8. 2019 16:30
Sokol M. Morava - Sokol Brníčko 2:1 (1:1)

Rozhodčí: Rulíšek Vladislav.

Sobota 17. 8. 2019 16:30
FK Hanušovice - Jiskra Oskava 3:4 (2:3)

Rozhodčí: Sebök Ladislav.

Neděle 18. 8. 2019 15:00
Libina "B" - SK Bludov "B" 6:0 (4:0)

Rozhodčí: Profous Petr.

4. kolo

Sobota 24. 8. 2019 16:00
Sokol Brníčko - FK Hanušovice 3:5 (1:1)

Rozhodčí: Kuba Josef.

Sobota 24. 8. 2019 16:30
FC ROVENSKO - Sokol M. Morava 3:1 (0:1)

Rozhodčí: Langhammer Luděk.

Neděle 25. 8. 2019 14:00
SK Bludov "B" - Jiskra Oskava 1:3 (0:1)

Rozhodčí: Šula Oldřich.

Neděle 25. 8. 2019 15:30
Libina "B" - Postřelmov "B" 2:3 (1:1)

Rozhodčí: Jílek Pavel.

5. kolo

Sobota 31. 8. 2019 16:00
Sokol M. Morava - Libina "B" 2:3 (0:3)

Rozhodčí: Janků Milan.

Sobota 31. 8. 2019 16:00
FK Hanušovice - FC ROVENSKO 5:1 (1:0)

Rozhodčí: Kuba Josef.

Sobota 31. 8. 2019 16:00
Jiskra Oskava - Sokol Brníčko 10:0 (3:0)

Rozhodčí: Kubíček Stanislav.

Neděle 1. 9. 2019 16:00
Postřelmov "B" - SK Bludov "B" 4:0 (3:0)

Rozhodčí: Profous Petr.

6. kolo

Sobota 7. 9. 2019 16:00
Postřelmov "B" - Sokol M. Morava 0:1 (0:1)

Rozhodčí: Šula Oldřich.

Sobota 7. 9. 2019 16:00
FC ROVENSKO - Jiskra Oskava 3:4 (1:3)

Rozhodčí: Profous Petr.

Neděle 8. 9. 2019 14:00
SK Bludov "B" - Sokol Brníčko 5:2 (4:0)

Rozhodčí: Doležal Tomáš.

Neděle 8. 9. 2019 15:30
Libina "B" - FK Hanušovice 0:2 (0:0)

Rozhodčí: Ondráček Jakub.

7. kolo

Sobota 14. 9. 2019 16:00
Sokol M. Morava - SK Bludov "B" 1:0 (0:0) Pen: 6:5

Rozhodčí: Žák Ludvík.

Sobota 14. 9. 2019 16:00
FK Hanušovice - Postřelmov "B" 4:0 (K)

Rozhodčí: Langhammer Luděk.

Sobota 14. 9. 2019 16:00
Jiskra Oskava - Libina "B" 2:1 (0:1)

Rozhodčí: Kubíček Stanislav.

Sobota 14. 9. 2019 16:00
Sokol Brníčko - FC ROVENSKO 1:3 (1:1)

Rozhodčí: Ondráček Jakub.

1. kolo

Sobota 21. 9. 2019 13:00
FC ROVENSKO - SK Bludov "B" 3:2 (1:1) Pen: 4:3

Rozhodčí: Kuba Josef.

Sobota 21. 9. 2019 15:30
Postřelmov "B" - Jiskra Oskava 4:0 (1:0)

Rozhodčí: Slončík Ladislav - Ondráček Jakub, Blaťák Adam.

Sobota 21. 9. 2019 15:30
Sokol M. Morava - FK Hanušovice 0:3 (0:1)

Rozhodčí: Holík Milan - Janků Milan.

Neděle 22. 9. 2019 15:30
Libina "B" - Sokol Brníčko 4:1 (3:0)

Rozhodčí: Profous Petr.

2. kolo

Sobota 28. 9. 2019 15:30
Jiskra Oskava - Sokol M. Morava 7:2 (2:1)

Rozhodčí: Blaťák Adam.

Sobota 28. 9. 2019 15:30
Sokol Brníčko - Postřelmov "B" 0:3 (0:2)

Rozhodčí: Šula Oldřich.

Sobota 28. 9. 2019 15:30
FC ROVENSKO - Libina "B" 3:1 (2:1)

Rozhodčí: Horáček Miroslav.

Sobota 28. 9. 2019 16:00
SK Bludov "B" - FK Hanušovice 0:1 (0:1)

Rozhodčí: Jílek Pavel.

8. kolo

Sobota 5. 10. 2019 12:45
SK Bludov "B" - FC ROVENSKO 2:4 (0:2)

Rozhodčí: Rulíšek Vladislav.

Sobota 5. 10. 2019 15:30
Sokol Brníčko - Libina "B" 2:7 (0:6)

Rozhodčí: Profous Petr.

Sobota 5. 10. 2019 15:30
Jiskra Oskava - Postřelmov "B" 5:0 (4:0)

Rozhodčí: Kuba Josef.

Sobota 5. 10. 2019 15:30
FK Hanušovice - Sokol M. Morava 5:2 (2:1)

Rozhodčí: Krobot Ladislav.

9. kolo

Sobota 12. 10. 2019 15:00
FK Hanušovice - SK Bludov "B" 2:3 (2:1)

Rozhodčí: Tomášek Jiří - Štěpán Karel, Růžička Miloš.

Sobota 12. 10. 2019 15:00
Sokol M. Morava - Jiskra Oskava 1:5 (0:3)

Rozhodčí: Kovalec Viktor - Hetmánek Rudolf, Jílek Pavel.

Neděle 13. 10. 2019 15:00
Postřelmov "B" - Sokol Brníčko 3:0 (0:0)

Rozhodčí: Růžička Miloš - Tomášek Jiří, Štěpán Karel.

Neděle 13. 10. 2019 15:00
Libina "B" - FC ROVENSKO 5:0 (2:0)

Rozhodčí: Sebök Ladislav - Žák Ludvík, Šula Oldřich.

10. kolo

Sobota 19. 10. 2019 14:30
SK Bludov "B" - Libina "B"

Rozhodčí: Sebök Ladislav.

Sobota 19. 10. 2019 14:30
FC ROVENSKO - Postřelmov "B"

Rozhodčí: Rulíšek Vladislav.

Sobota 19. 10. 2019 14:30
Sokol Brníčko - Sokol M. Morava

Rozhodčí: Profous Petr.

Sobota 19. 10. 2019 14:30
Jiskra Oskava - FK Hanušovice

Rozhodčí: Janků Milan - Šula Oldřich.

11. kolo

Sobota 26. 10. 2019 13:00
Postřelmov "B" - Libina "B" Poznámka: Hřiště: Není, Původní termín: 26.10.2019 00:00
Sobota 26. 10. 2019 14:30
Jiskra Oskava - SK Bludov "B"
Sobota 26. 10. 2019 14:30
FK Hanušovice - Sokol Brníčko
Sobota 26. 10. 2019 14:30
Sokol M. Morava - FC ROVENSKO

12. kolo

Sobota 4. 4. 2020
SK Bludov "B" - Postřelmov "B"
Sobota 4. 4. 2020 15:30
FC ROVENSKO - FK Hanušovice
Sobota 4. 4. 2020 15:30
Sokol Brníčko - Jiskra Oskava
Neděle 5. 4. 2020 15:00
Libina "B" - Sokol M. Morava

13. kolo

Sobota 11. 4. 2020 15:30
Sokol Brníčko - SK Bludov "B"
Sobota 11. 4. 2020 15:30
Jiskra Oskava - FC ROVENSKO
Sobota 11. 4. 2020 15:30
FK Hanušovice - Libina "B"
Sobota 11. 4. 2020 15:30
Sokol M. Morava - Postřelmov "B"

14. kolo

Sobota 18. 4. 2020
Postřelmov "B" - FK Hanušovice
Sobota 18. 4. 2020 15:30
FC ROVENSKO - Sokol Brníčko
Sobota 18. 4. 2020 16:00
SK Bludov "B" - Sokol M. Morava
Neděle 19. 4. 2020 15:00
Libina "B" - Jiskra Oskava

Export do kalendáře

Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN