Všechny výsledky

SEFRAN - OP Muži

Rozpis a výsledky

Vyberte kolo
všechna kola všechna kola123456781591011121314161718192021222330242526272829
Vyberte družstvo
všechna družstva všechna družstvaSp. Loučná Jiskra OskavaSokol BratrušovSokol HrabišínJuventus MohelniceFK ÚsovSokol VikýřoviceLesnice"B"SK PETROV-SOBOTÍNFK HanušoviceJiskra Rapotín "B"FC ROVENSKOTatran MoravičanySokol JestřebíSokol Brníčko
Vyberte místo
doma i venku doma i venkuDomaVenku

1. kolo

Sobota 4. 8. 2018 17:00
Sp. Loučná - Sokol Brníčko 6:1 (3:0)

Rozhodčí: Kuba Josef - Profous Petr.

Sobota 4. 8. 2018 17:00
Jiskra Oskava - Sokol Jestřebí 3:2 (2:2)

Rozhodčí: Tomášek Jiří - Štěpán Karel.

Sobota 4. 8. 2018 17:00
Sokol Hrabišín - Tatran Moravičany 2:1 (0:0)

Rozhodčí: Hetmánek Rudolf - Horáček Miroslav.

Sobota 4. 8. 2018 17:00
FK Úsov - Jiskra Rapotín "B" 5:1 (1:0)

Rozhodčí: Holík Milan - Beran Jiří.

Sobota 4. 8. 2018 17:00
Sokol Vikýřovice - FK Hanušovice 3:1 (2:1)

Rozhodčí: Kubíček Stanislav - Žák Ludvík, Slončík Ladislav.

Sobota 4. 8. 2018 17:00
Lesnice"B" - SK PETROV-SOBOTÍN 0:4 (0:2)

Rozhodčí: Janků Milan - Šula Oldřich.

Neděle 5. 8. 2018 15:30
Juventus Mohelnice - FC ROVENSKO 3:0 (2:0)

Rozhodčí: Trávníček Miroslav - Vysloužil Antonín, Rulíšek Vladislav.

2. kolo

Sobota 11. 8. 2018 16:30
Sokol Brníčko - SK PETROV-SOBOTÍN 1:4 (0:2)

Rozhodčí: Hetmánek Rudolf - Slončík Ladislav, Horáček Miroslav.

Sobota 11. 8. 2018 17:00
FK Hanušovice - Lesnice"B" 5:0 (1:0)

Rozhodčí: Krobot Ladislav - Provazník Jan, Šula Oldřich.

Sobota 11. 8. 2018 17:00
Sp. Loučná - Jiskra Oskava 4:1 (1:0)

Rozhodčí: Knap Dušan - Tomášek Jiří, Štěpán Karel.

Neděle 12. 8. 2018 15:00
Sokol Jestřebí - Sokol Bratrušov 2:0 (1:0)

Rozhodčí: Jílek Pavel - Rulíšek Vladislav, Knap Dušan.

Neděle 12. 8. 2018 15:30
Tatran Moravičany - Juventus Mohelnice 0:6 (0:2)

Rozhodčí: Provazník Jan - Hetmánek Rudolf, Štěpán Karel.

Neděle 12. 8. 2018 17:00
FC ROVENSKO - FK Úsov 2:0 (1:0)

Rozhodčí: Trávníček Miroslav - Janků Milan, Horáček Miroslav.

Středa 19. 9. 2018 17:00
Jiskra Rapotín "B" - Sokol Vikýřovice 7:4 (4:1)

Rozhodčí: Kuba Josef - Tomášek Jiří, Štěpán Karel.

3. kolo

Sobota 18. 8. 2018 15:30
FK Úsov - Tatran Moravičany 2:0 (1:0)

Rozhodčí: Trávníček Miroslav - Navrátil Miroslav.

Sobota 18. 8. 2018 16:30
Sokol Vikýřovice - FC ROVENSKO 9:1 (4:1)

Rozhodčí: Vysloužil Antonín - Hetmánek Rudolf.

Sobota 18. 8. 2018 16:30
Lesnice"B" - Jiskra Rapotín "B" 0:5 (0:2)

Rozhodčí: Zbožínek Lukáš - Tomášek Jiří, Štěpán Karel.

Sobota 18. 8. 2018 16:30
SK PETROV-SOBOTÍN - FK Hanušovice 0:1 (0:0) Pen: 2:4

Rozhodčí: Beran Jiří - Holík Milan, Horáček Miroslav.

Sobota 18. 8. 2018 16:30
Jiskra Oskava - Sokol Brníčko 5:3 (2:1)

Rozhodčí: Anton Ivo - Profous Petr.

Sobota 18. 8. 2018 16:30
Sokol Bratrušov - Sp. Loučná 2:5 (1:2)

Rozhodčí: Kovalec Viktor - Kubíček Stanislav.

Sobota 18. 8. 2018 16:30
Sokol Hrabišín - Sokol Jestřebí 2:1 (1:0) Pen: 4:2

Rozhodčí: Rulíšek Vladislav - Jílek Pavel.

4. kolo

Sobota 25. 8. 2018 16:30
Sp. Loučná - Sokol Hrabišín 2:1 (1:1)

Rozhodčí: Holík Milan - Beran Jiří, Zbožínek Lukáš.

Sobota 25. 8. 2018 16:30
Jiskra Oskava - Sokol Bratrušov 2:3 (2:0)

Rozhodčí: Janků Milan - Kovalec Viktor, Provazník Jan.

Sobota 25. 8. 2018 16:30
Sokol Brníčko - FK Hanušovice 2:1 (0:0)

Rozhodčí: Kubíček Stanislav - Žák Ludvík, Sládek Michal.

Sobota 25. 8. 2018 16:30
Jiskra Rapotín "B" - SK PETROV-SOBOTÍN 3:1 (0:1)

Rozhodčí: Profous Petr - Tomášek Jiří, Štěpán Karel.

Sobota 25. 8. 2018 16:30
FC ROVENSKO - Lesnice"B" 3:0 (1:0)

Rozhodčí: Jílek Pavel - Vysloužil Antonín, Horáček Miroslav.

Neděle 26. 8. 2018 15:00
Sokol Jestřebí - Juventus Mohelnice 3:0 (1:0)

Rozhodčí: Kuba Josef - Knap Dušan, Navrátil Miroslav.

Neděle 26. 8. 2018 15:30
Tatran Moravičany - Sokol Vikýřovice 6:5 (1:4) Pen: 5:4

Rozhodčí: Žák Ludvík - Kubíček Stanislav, Krobot Ladislav.

5. kolo

Sobota 1. 9. 2018 10:00
Lesnice"B" - Tatran Moravičany 2:3 (2:2)

Rozhodčí: Langhammer Luděk - Janků Milan, Horáček Miroslav.

Sobota 1. 9. 2018 16:00
SK PETROV-SOBOTÍN - FC ROVENSKO 3:1 (3:0)

Rozhodčí: Rulíšek Vladislav - Horáček Miroslav, Slončík Ladislav.

Sobota 1. 9. 2018 16:00
FK Hanušovice - Jiskra Rapotín "B" 3:0 (1:0)

Rozhodčí: Krobot Ladislav - Beran Jiří, Holík Milan.

Sobota 1. 9. 2018 16:00
Sokol Bratrušov - Sokol Brníčko 5:1 (3:0)

Rozhodčí: Vysloužil Antonín - Kubíček Stanislav, Šula Oldřich.

Sobota 1. 9. 2018 16:00
Sokol Hrabišín - Jiskra Oskava 6:2 (3:0)

Rozhodčí: Tomášek Jiří - Štěpán Karel, Navrátil Miroslav.

Sobota 1. 9. 2018 16:00
FK Úsov - Sokol Jestřebí 0:3 (0:1)

Rozhodčí: Anton Ivo - Provazník Jan, Profous Petr.

Neděle 2. 9. 2018 15:30
Juventus Mohelnice - Sp. Loučná 0:3 (0:1)

Rozhodčí: Provazník Jan - Profous Petr, Anton Ivo.

6. kolo

Sobota 8. 9. 2018 16:00
Sokol Brníčko - Jiskra Rapotín "B" 2:6 (1:1)

Rozhodčí: Kuba Josef - Štěpán Karel.

Sobota 8. 9. 2018 16:00
FC ROVENSKO - FK Hanušovice 3:5 (2:1)

Rozhodčí: Knap Dušan - Rulíšek Vladislav, Šula Oldřich.

Sobota 8. 9. 2018 16:00
Sp. Loučná - FK Úsov 11:0 (7:0)

Rozhodčí: Holík Milan - Provazník Jan.

Sobota 8. 9. 2018 16:00
Jiskra Oskava - Juventus Mohelnice 1:2 (1:1)

Rozhodčí: Profous Petr - Anton Ivo.

Sobota 8. 9. 2018 16:00
Sokol Bratrušov - Sokol Hrabišín 4:2 (3:1)

Rozhodčí: Trávníček Miroslav - Slončík Ladislav.

Neděle 9. 9. 2018 15:00
Sokol Jestřebí - Sokol Vikýřovice 2:4 (1:2)

Rozhodčí: Doležal Lukáš - Holík Milan, Janků Milan.

Neděle 9. 9. 2018 15:30
Tatran Moravičany - SK PETROV-SOBOTÍN 1:3 (1:2)

Rozhodčí: Zbožínek Lukáš - Slončík Ladislav, Horáček Miroslav.

7. kolo

Sobota 15. 9. 2018 15:30
Sokol Hrabišín - Sokol Brníčko 4:2 (3:0)

Rozhodčí: Kovalec Viktor - Jílek Pavel, Slončík Ladislav.

Sobota 15. 9. 2018 15:30
Sokol Vikýřovice - Sp. Loučná 2:3 (2:2)

Rozhodčí: Trávníček Miroslav - Vysloužil Antonín, Anton Ivo.

Sobota 15. 9. 2018 15:30
Lesnice"B" - Sokol Jestřebí 0:3 (0:2)

Rozhodčí: Provazník Jan - Horáček Miroslav.

Sobota 15. 9. 2018 15:30
FK Hanušovice - Tatran Moravičany 0:1 (0:0)

Rozhodčí: Hetmánek Rudolf - Tomášek Jiří, Štěpán Karel.

Sobota 15. 9. 2018 15:30
Jiskra Rapotín "B" - FC ROVENSKO 8:2 (4:1)

Rozhodčí: Janků Milan - Holík Milan.

Neděle 16. 9. 2018 15:30
Juventus Mohelnice - Sokol Bratrušov 2:1 (0:1)

Rozhodčí: Krobot Ladislav - Vysloužil Antonín, Rulíšek Vladislav.

Neděle 16. 9. 2018 15:30
FK Úsov - Jiskra Oskava 1:2 (0:0) Pen: 4:5

Rozhodčí: Žák Ludvík - Štěpán Karel, Navrátil Miroslav.

8. kolo

Sobota 22. 9. 2018 15:30
Sokol Brníčko - FC ROVENSKO 1:0 (1:0)

Rozhodčí: Rulíšek Vladislav - Holík Milan.

Sobota 22. 9. 2018 15:30
Sp. Loučná - Lesnice"B" 4:2 (3:1)

Rozhodčí: Jílek Pavel - Tomášek Jiří, Štěpán Karel.

Sobota 22. 9. 2018 15:30
Jiskra Oskava - Sokol Vikýřovice 1:4 (0:2)

Rozhodčí: Zbožínek Lukáš - Šula Oldřich.

Sobota 22. 9. 2018 15:30
Sokol Bratrušov - FK Úsov 7:4 (3:1)

Rozhodčí: Beran Jiří - Krobot Ladislav, Profous Petr.

Sobota 22. 9. 2018 15:30
Sokol Hrabišín - Juventus Mohelnice 2:3 (1:1)

Rozhodčí: Knap Dušan - Kuba Josef, Navrátil Miroslav.

Neděle 23. 9. 2018 15:00
Sokol Jestřebí - SK PETROV-SOBOTÍN 4:2 (3:1)

Rozhodčí: Tomášek Jiří - Štěpán Karel, Šula Oldřich.

Neděle 23. 9. 2018 15:30
Tatran Moravičany - Jiskra Rapotín "B" 0:1 (0:0)

Rozhodčí: Anton Ivo - Hetmánek Rudolf, Žák Ludvík.

15. kolo

Čtvrtek 27. 9. 2018 16:30
Lesnice"B" - Sokol Brníčko 2:0 (0:0)

Rozhodčí: Trávníček Miroslav - Knap Dušan, Zbožínek Lukáš.

Čtvrtek 27. 9. 2018 16:30
SK PETROV-SOBOTÍN - Sokol Vikýřovice 1:3 (0:1)

Rozhodčí: Kuba Josef - Tomášek Jiří, Štěpán Karel.

Čtvrtek 27. 9. 2018 16:30
FK Hanušovice - FK Úsov 5:2 (0:2)

Rozhodčí: Holík Milan - Jílek Pavel, Janků Milan.

Čtvrtek 27. 9. 2018 16:30
Jiskra Rapotín "B" - Juventus Mohelnice 1:2 (1:1)

Rozhodčí: Beran Jiří - Horáček Miroslav, Šula Oldřich.

Čtvrtek 27. 9. 2018 16:30
FC ROVENSKO - Sokol Hrabišín 4:2 (0:1)

Rozhodčí: Žák Ludvík - Kubíček Stanislav, Hetmánek Rudolf.

Čtvrtek 27. 9. 2018 16:30
Tatran Moravičany - Sokol Bratrušov 1:5 (0:1)

Rozhodčí: Profous Petr - Provazník Jan, Slončík Ladislav.

Čtvrtek 27. 9. 2018 16:30
Sokol Jestřebí - Sp. Loučná 8:2 (5:2)

Rozhodčí: Vysloužil Antonín - Krobot Ladislav, Rulíšek Vladislav.

9. kolo

Sobota 29. 9. 2018 15:00
FK Úsov - Sokol Hrabišín 6:0 (1:0)

Rozhodčí: Tomášek Jiří - Štěpán Karel, Navrátil Miroslav.

Sobota 29. 9. 2018 15:00
Sokol Vikýřovice - Sokol Bratrušov 2:1 (2:1)

Rozhodčí: Rulíšek Vladislav - Provazník Jan, Profous Petr.

Sobota 29. 9. 2018 15:00
Lesnice"B" - Jiskra Oskava 4:0 (2:0)

Rozhodčí: Holík Milan - Janků Milan, Horáček Miroslav.

Sobota 29. 9. 2018 15:00
SK PETROV-SOBOTÍN - Sp. Loučná 1:2 (1:0) Pen: 3:4

Rozhodčí: Beran Jiří - Hetmánek Rudolf, Kubíček Stanislav.

Sobota 29. 9. 2018 15:00
FK Hanušovice - Sokol Jestřebí 1:3 (1:0)

Rozhodčí: Kovalec Viktor - Krobot Ladislav, Šula Oldřich.

Sobota 29. 9. 2018 15:00
FC ROVENSKO - Tatran Moravičany 4:2 (1:1)

Rozhodčí: Trávníček Miroslav - Vysloužil Antonín, Jílek Pavel.

Neděle 30. 9. 2018 15:30
Juventus Mohelnice - Sokol Brníčko 3:2 (3:1)

Rozhodčí: Janků Milan - Holík Milan, Navrátil Miroslav.

10. kolo

Sobota 6. 10. 2018 15:00
Sp. Loučná - FK Hanušovice 7:1 (3:1)

Rozhodčí: Trávníček Miroslav - Tomášek Jiří, Štěpán Karel.

Sobota 6. 10. 2018 15:00
Jiskra Oskava - SK PETROV-SOBOTÍN 1:2 (1:1)

Rozhodčí: Jílek Pavel - Kovalec Viktor.

Sobota 6. 10. 2018 15:00
Sokol Bratrušov - Lesnice"B" 4:1 (1:0)

Rozhodčí: Anton Ivo - Kubíček Stanislav.

Sobota 6. 10. 2018 15:00
Sokol Hrabišín - Sokol Vikýřovice 2:7 (1:3)

Rozhodčí: Hetmánek Rudolf - Holík Milan, Janků Milan.

Sobota 6. 10. 2018 15:00
Sokol Brníčko - Tatran Moravičany 1:5 (0:3)

Rozhodčí: Krobot Ladislav.

Neděle 7. 10. 2018 15:00
Sokol Jestřebí - Jiskra Rapotín "B" 2:1 (0:0) Pen: 2:1

Rozhodčí: Zbožínek Lukáš - Anton Ivo, Horáček Miroslav.

Neděle 7. 10. 2018 15:00
Juventus Mohelnice - FK Úsov 3:0 (1:0)

Rozhodčí: Kubíček Stanislav - Žák Ludvík, Hetmánek Rudolf.

11. kolo

Sobota 13. 10. 2018 15:00
FK Úsov - Sokol Brníčko 7:1 (2:1)

Rozhodčí: Profous Petr - Slončík Ladislav.

Sobota 13. 10. 2018 15:00
Sokol Vikýřovice - Juventus Mohelnice 5:2 (2:2)

Rozhodčí: Kuba Josef - Šula Oldřich.

Sobota 13. 10. 2018 15:00
Lesnice"B" - Sokol Hrabišín 7:0 (2:0)

Rozhodčí: Vysloužil Antonín - Anton Ivo, Beran Jiří.

Sobota 13. 10. 2018 15:00
SK PETROV-SOBOTÍN - Sokol Bratrušov 6:0 (0:0)

Rozhodčí: Krobot Ladislav - Rulíšek Vladislav.

Sobota 13. 10. 2018 15:00
FK Hanušovice - Jiskra Oskava 6:2 (4:1)

Rozhodčí: Kovalec Viktor - Hetmánek Rudolf.

Sobota 13. 10. 2018 15:00
Jiskra Rapotín "B" - Sp. Loučná 2:7 (0:2)

Rozhodčí: Trávníček Miroslav - Štěpán Karel, Navrátil Miroslav.

Sobota 13. 10. 2018 15:00
FC ROVENSKO - Sokol Jestřebí 1:0 (1:0)

Rozhodčí: Provazník Jan - Jílek Pavel.

12. kolo

Sobota 20. 10. 2018 14:30
Sp. Loučná - FC ROVENSKO 8:0 (5:0)

Rozhodčí: Anton Ivo - Kovalec Viktor, Provazník Jan.

Sobota 20. 10. 2018 14:30
Jiskra Oskava - Jiskra Rapotín "B" 1:2 (1:1) Pen: 2:4

Rozhodčí: Kubíček Stanislav - Šula Oldřich.

Sobota 20. 10. 2018 14:30
Sokol Bratrušov - FK Hanušovice 3:1 (2:0)

Rozhodčí: Trávníček Miroslav - Krobot Ladislav, Profous Petr.

Sobota 20. 10. 2018 14:30
Sokol Hrabišín - SK PETROV-SOBOTÍN 0:4 (0:2)

Rozhodčí: Beran Jiří - Slončík Ladislav.

Sobota 20. 10. 2018 14:30
FK Úsov - Sokol Vikýřovice 3:2 (1:0)

Rozhodčí: Tomášek Jiří - Štěpán Karel.

Neděle 21. 10. 2018 14:30
Juventus Mohelnice - Lesnice"B" 0:1 (0:1)

Rozhodčí: Holík Milan - Beran Jiří, Horáček Miroslav.

Neděle 21. 10. 2018 14:30
Sokol Jestřebí - Tatran Moravičany 2:3 (2:2) Pen: 7:8

Rozhodčí: Janků Milan - Vysloužil Antonín, Rulíšek Vladislav.

13. kolo

Sobota 27. 10. 2018 14:30
Sokol Vikýřovice - Sokol Brníčko 5:0 (1:0)

Rozhodčí: Kubíček Stanislav - Anton Ivo, Slončík Ladislav.

Sobota 27. 10. 2018 14:30
Lesnice"B" - FK Úsov 6:3 (4:2)

Rozhodčí: Janků Milan - Doležal Lukáš.

Sobota 27. 10. 2018 14:30
SK PETROV-SOBOTÍN - Juventus Mohelnice 1:4 (1:2)

Rozhodčí: Trávníček Miroslav - Tomášek Jiří, Štěpán Karel.

Sobota 27. 10. 2018 14:30
FK Hanušovice - Sokol Hrabišín 1:4 (0:2)

Rozhodčí: Jílek Pavel - Holík Milan, Beran Jiří.

Sobota 27. 10. 2018 14:30
Jiskra Rapotín "B" - Sokol Bratrušov 2:1 (0:1)

Rozhodčí: Kuba Josef - Navrátil Miroslav.

Sobota 27. 10. 2018 14:30
FC ROVENSKO - Jiskra Oskava 5:2 (2:2)

Rozhodčí: Hetmánek Rudolf - Kovalec Viktor.

Neděle 28. 10. 2018 14:30
Tatran Moravičany - Sp. Loučná 1:9 (1:5)

Rozhodčí: Žák Ludvík - Kuba Josef, Krobot Ladislav.

14. kolo

Sobota 3. 11. 2018 14:00
Sokol Brníčko - Sokol Jestřebí 2:7 (0:3)

Rozhodčí: Kovalec Viktor - Hetmánek Rudolf.

Sobota 3. 11. 2018 14:00
Jiskra Oskava - Tatran Moravičany 3:1 (1:0)

Rozhodčí: Trávníček Miroslav - Sládek Michal, Rulíšek Vladislav.

Sobota 3. 11. 2018 14:00
Sokol Bratrušov - FC ROVENSKO 2:1 (1:1) Pen: 4:2

Rozhodčí: Profous Petr - Kuba Josef.

Sobota 3. 11. 2018 14:00
Sokol Hrabišín - Jiskra Rapotín "B" 1:3 (1:0)

Rozhodčí: Krobot Ladislav - Slončík Ladislav.

Sobota 3. 11. 2018 14:00
FK Úsov - SK PETROV-SOBOTÍN 0:2 (0:1)

Rozhodčí: Langhammer Luděk - Tomášek Jiří, Štěpán Karel. Delegát: Balcárek Jiří.

Sobota 3. 11. 2018 14:00
Sokol Vikýřovice - Lesnice"B" 6:1 (5:0)

Rozhodčí: Beran Jiří - Holík Milan, Horáček Miroslav.

Neděle 4. 11. 2018 14:00
Juventus Mohelnice - FK Hanušovice 3:4 (1:3)

Rozhodčí: Anton Ivo - Hetmánek Rudolf, Slončík Ladislav.

16. kolo

Sobota 10. 11. 2018 14:00
Sokol Brníčko - Sp. Loučná 2:4 (2:0)

Rozhodčí: Zbožínek Lukáš - Anton Ivo, Horáček Miroslav.

Sobota 10. 11. 2018 14:00
Sokol Jestřebí - Jiskra Oskava 6:4 (4:3)

Rozhodčí: Hampl Evžen - Rulíšek Vladislav, Blaťák Adam.

Sobota 10. 11. 2018 14:00
Tatran Moravičany - Sokol Hrabišín 1:3 (1:2)

Rozhodčí: Majstršin Jan - Milek Martin, Opravil Petr.

Sobota 10. 11. 2018 14:00
FC ROVENSKO - Juventus Mohelnice 2:5 (1:3)

Rozhodčí: Tomášek Jiří - Štěpán Karel, Navrátil Miroslav.

Sobota 10. 11. 2018 14:00
Jiskra Rapotín "B" - FK Úsov 1:3 (0:1)

Rozhodčí: Provazník Jan - Profous Petr, Šula Oldřich.

Sobota 10. 11. 2018 14:00
FK Hanušovice - Sokol Vikýřovice 1:7 (0:1)

Rozhodčí: Trávníček Miroslav - Janků Milan, Langhammer Luděk.

Sobota 10. 11. 2018 14:00
SK PETROV-SOBOTÍN - Lesnice"B" 2:0 (1:0)

Rozhodčí: Hetmánek Rudolf - Kovalec Viktor, Slončík Ladislav.

17. kolo

Sobota 23. 3. 2019 15:00
SK PETROV-SOBOTÍN - Sokol Brníčko
Sobota 23. 3. 2019 15:00
Lesnice"B" - FK Hanušovice
Sobota 23. 3. 2019 15:00
Sokol Vikýřovice - Jiskra Rapotín "B"
Sobota 23. 3. 2019 15:00
FK Úsov - FC ROVENSKO
Sobota 23. 3. 2019 15:00
Sokol Bratrušov - Sokol Jestřebí
Sobota 23. 3. 2019 15:00
Jiskra Oskava - Sp. Loučná
Neděle 24. 3. 2019 15:00
Juventus Mohelnice - Tatran Moravičany

18. kolo

Sobota 30. 3. 2019
Jiskra Rapotín "B" - Lesnice"B"
Sobota 30. 3. 2019 15:00
FK Hanušovice - SK PETROV-SOBOTÍN
Sobota 30. 3. 2019 15:00
Sokol Brníčko - Jiskra Oskava
Sobota 30. 3. 2019 15:00
Sp. Loučná - Sokol Bratrušov
Sobota 30. 3. 2019 15:00
FC ROVENSKO - Sokol Vikýřovice
Neděle 31. 3. 2019 15:00
Sokol Jestřebí - Sokol Hrabišín
Neděle 31. 3. 2019 15:00
Tatran Moravičany - FK Úsov

19. kolo

Sobota 6. 4. 2019 15:30
FK Hanušovice - Sokol Brníčko
Sobota 6. 4. 2019 15:30
SK PETROV-SOBOTÍN - Jiskra Rapotín "B"
Sobota 6. 4. 2019 15:30
Lesnice"B" - FC ROVENSKO
Sobota 6. 4. 2019 15:30
Sokol Vikýřovice - Tatran Moravičany
Sobota 6. 4. 2019 15:30
Sokol Hrabišín - Sp. Loučná
Sobota 6. 4. 2019 15:30
Sokol Bratrušov - Jiskra Oskava
Neděle 7. 4. 2019 15:30
Juventus Mohelnice - Sokol Jestřebí

20. kolo

Sobota 13. 4. 2019
Jiskra Rapotín "B" - FK Hanušovice
Sobota 13. 4. 2019 13:30
FC ROVENSKO - SK PETROV-SOBOTÍN
Sobota 13. 4. 2019 15:30
Sokol Brníčko - Sokol Bratrušov
Sobota 13. 4. 2019 15:30
Jiskra Oskava - Sokol Hrabišín
Sobota 13. 4. 2019 15:30
Sp. Loučná - Juventus Mohelnice
Neděle 14. 4. 2019 15:00
Sokol Jestřebí - FK Úsov
Neděle 14. 4. 2019 15:30
Tatran Moravičany - Lesnice"B"

21. kolo

Sobota 20. 4. 2019
Jiskra Rapotín "B" - Sokol Brníčko
Sobota 20. 4. 2019 16:00
FK Hanušovice - FC ROVENSKO
Sobota 20. 4. 2019 16:00
SK PETROV-SOBOTÍN - Tatran Moravičany
Sobota 20. 4. 2019 16:00
Sokol Vikýřovice - Sokol Jestřebí
Sobota 20. 4. 2019 16:00
FK Úsov - Sp. Loučná
Sobota 20. 4. 2019 16:00
Sokol Hrabišín - Sokol Bratrušov
Neděle 21. 4. 2019 15:30
Juventus Mohelnice - Jiskra Oskava

22. kolo

Sobota 27. 4. 2019 16:00
Sokol Brníčko - Sokol Hrabišín
Sobota 27. 4. 2019 16:00
Sokol Bratrušov - Juventus Mohelnice
Sobota 27. 4. 2019 16:00
Jiskra Oskava - FK Úsov
Sobota 27. 4. 2019 16:00
Sp. Loučná - Sokol Vikýřovice
Sobota 27. 4. 2019 16:00
FC ROVENSKO - Jiskra Rapotín "B"
Neděle 28. 4. 2019 15:00
Sokol Jestřebí - Lesnice"B"
Neděle 28. 4. 2019 15:30
Tatran Moravičany - FK Hanušovice

23. kolo

Sobota 4. 5. 2019
Jiskra Rapotín "B" - Tatran Moravičany
Sobota 4. 5. 2019 16:30
SK PETROV-SOBOTÍN - Sokol Jestřebí
Sobota 4. 5. 2019 16:30
Lesnice"B" - Sp. Loučná
Sobota 4. 5. 2019 16:30
Sokol Vikýřovice - Jiskra Oskava
Sobota 4. 5. 2019 16:30
FK Úsov - Sokol Bratrušov
Sobota 4. 5. 2019 16:30
FC ROVENSKO - Sokol Brníčko
Neděle 5. 5. 2019 15:30
Juventus Mohelnice - Sokol Hrabišín

30. kolo

Středa 8. 5. 2019 16:30
Sokol Brníčko - Lesnice"B"
Středa 8. 5. 2019 16:30
Sokol Vikýřovice - SK PETROV-SOBOTÍN
Středa 8. 5. 2019 16:30
FK Úsov - FK Hanušovice
Středa 8. 5. 2019 16:30
Juventus Mohelnice - Jiskra Rapotín "B"
Středa 8. 5. 2019 16:30
Sokol Hrabišín - FC ROVENSKO
Středa 8. 5. 2019 16:30
Sokol Bratrušov - Tatran Moravičany
Středa 8. 5. 2019 16:30
Sp. Loučná - Sokol Jestřebí

24. kolo

Sobota 11. 5. 2019 16:30
Sokol Brníčko - Juventus Mohelnice
Sobota 11. 5. 2019 16:30
Sokol Hrabišín - FK Úsov
Sobota 11. 5. 2019 16:30
Sokol Bratrušov - Sokol Vikýřovice
Sobota 11. 5. 2019 16:30
Jiskra Oskava - Lesnice"B"
Sobota 11. 5. 2019 16:30
Sp. Loučná - SK PETROV-SOBOTÍN
Neděle 12. 5. 2019 15:00
Sokol Jestřebí - FK Hanušovice
Neděle 12. 5. 2019 15:30
Tatran Moravičany - FC ROVENSKO

25. kolo

Sobota 18. 5. 2019
Jiskra Rapotín "B" - Sokol Jestřebí
Sobota 18. 5. 2019 17:00
FK Hanušovice - Sp. Loučná
Sobota 18. 5. 2019 17:00
SK PETROV-SOBOTÍN - Jiskra Oskava
Sobota 18. 5. 2019 17:00
Lesnice"B" - Sokol Bratrušov
Sobota 18. 5. 2019 17:00
Sokol Vikýřovice - Sokol Hrabišín
Sobota 18. 5. 2019 17:00
FK Úsov - Juventus Mohelnice
Neděle 19. 5. 2019 15:30
Tatran Moravičany - Sokol Brníčko

26. kolo

Sobota 25. 5. 2019 16:30
Sokol Brníčko - FK Úsov
Sobota 25. 5. 2019 17:00
Sokol Hrabišín - Lesnice"B"
Sobota 25. 5. 2019 17:00
Sokol Bratrušov - SK PETROV-SOBOTÍN
Sobota 25. 5. 2019 17:00
Jiskra Oskava - FK Hanušovice
Sobota 25. 5. 2019 17:00
Sp. Loučná - Jiskra Rapotín "B"
Neděle 26. 5. 2019 15:00
Sokol Jestřebí - FC ROVENSKO
Neděle 26. 5. 2019 15:30
Juventus Mohelnice - Sokol Vikýřovice

27. kolo

Sobota 1. 6. 2019
Jiskra Rapotín "B" - Jiskra Oskava
Sobota 1. 6. 2019 17:00
FK Hanušovice - Sokol Bratrušov
Sobota 1. 6. 2019 17:00
SK PETROV-SOBOTÍN - Sokol Hrabišín
Sobota 1. 6. 2019 17:00
Lesnice"B" - Juventus Mohelnice
Sobota 1. 6. 2019 17:00
Sokol Vikýřovice - FK Úsov
Sobota 1. 6. 2019 17:00
FC ROVENSKO - Sp. Loučná
Neděle 2. 6. 2019 15:30
Tatran Moravičany - Sokol Jestřebí

28. kolo

Sobota 8. 6. 2019 16:30
Sokol Brníčko - Sokol Vikýřovice
Sobota 8. 6. 2019 17:00
FK Úsov - Lesnice"B"
Sobota 8. 6. 2019 17:00
Sokol Hrabišín - FK Hanušovice
Sobota 8. 6. 2019 17:00
Sokol Bratrušov - Jiskra Rapotín "B"
Sobota 8. 6. 2019 17:00
Jiskra Oskava - FC ROVENSKO
Sobota 8. 6. 2019 17:00
Sp. Loučná - Tatran Moravičany
Neděle 9. 6. 2019 15:30
Juventus Mohelnice - SK PETROV-SOBOTÍN

29. kolo

Sobota 15. 6. 2019
Jiskra Rapotín "B" - Sokol Hrabišín
Sobota 15. 6. 2019 17:00
FK Hanušovice - Juventus Mohelnice
Sobota 15. 6. 2019 17:00
SK PETROV-SOBOTÍN - FK Úsov
Sobota 15. 6. 2019 17:00
Lesnice"B" - Sokol Vikýřovice
Sobota 15. 6. 2019 17:00
FC ROVENSKO - Sokol Bratrušov
Neděle 16. 6. 2019 15:00
Sokol Jestřebí - Sokol Brníčko
Neděle 16. 6. 2019 15:30
Tatran Moravičany - Jiskra Oskava

Export do kalendáře

Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN