Všechny výsledky

SEFRAN - OP muži

Rozpis a výsledky

Vyberte kolo
Vyberte družstvo
Vyberte místo

1. kolo

Sobota 8. 8. 2020 16:00
FK Úsov - Sokol Jestřebí 0:3 (K)

Rozhodčí: Kubíček Stanislav.

Sobota 8. 8. 2020 17:00
Jiskra Oskava - SK PETROV - SOBOTÍN 2:1 (0:0)

Rozhodčí: Jílek Pavel - Provazník Jan, Sebök Ladislav.

Sobota 8. 8. 2020 17:00
Sokol Lesnice "B" - Sokol Hrabišín 2:3 (1:2)

Rozhodčí: Hetmánek Rudolf - Blaťák Adam, Vít Vojtěch.

Sobota 8. 8. 2020 17:00
Sokol Leština "A" - Sokol Třeština 1:3 (1:1)

Rozhodčí: Kuba Josef - Rulíšek Vladislav, Horáček Miroslav.

Neděle 9. 8. 2020 15:00
FC Dubicko - TJ Jiskra Rapotín "B" 0:2 (0:1)

Rozhodčí: Provazník Jan - Štěpán Karel, Navrátil Miroslav.

Neděle 9. 8. 2020 17:00
SK Loštice 1923 "B" - FC Juventus 0:1 (0:1)

Rozhodčí: Janků Milan - Rulíšek Vladislav, Horáček Miroslav.

Neděle 9. 8. 2020 17:00
Baník Staré Město - Tělovýchovná jednota Sokol Bratrušov z.s. 2:3 (2:1)

Rozhodčí: Hetmánek Rudolf - Žák Ludvík, Slončík Ladislav.

2. kolo

Sobota 15. 8. 2020 17:00
SK PETROV - SOBOTÍN - FK Úsov 5:1 (2:0)

Rozhodčí: Kuba Josef - Navrátil Miroslav.

Sobota 15. 8. 2020 17:00
TJ Jiskra Rapotín "B" - Jiskra Oskava 2:1 (2:1)

Rozhodčí: Žák Ludvík - Hetmánek Rudolf, Slončík Ladislav.

Sobota 15. 8. 2020 17:00
Sokol Třeština - FC Dubicko 2:1 (1:0)

Rozhodčí: Krobot Ladislav - Kovalec Viktor.

Sobota 15. 8. 2020 17:00
Baník Staré Město - Sokol Lesnice "B" 5:0 (0:0)

Rozhodčí: Tomášek Jiří - Růžička Miloš, Štěpán Karel.

Neděle 16. 8. 2020 15:30
FC Juventus - Sokol Leština "A" 1:0 (0:0)

Rozhodčí: Vít Vojtěch - Langhammer Luděk, Blaťák Adam.

Neděle 16. 8. 2020 17:00
Sokol Hrabišín - SK Loštice 1923 "B" 2:0 (1:0)

Rozhodčí: Ondráček Jakub - Žák Ludvík, Hetmánek Rudolf.

Neděle 16. 8. 2020 17:00
Tělovýchovná jednota Sokol Bratrušov z.s. - Sokol Jestřebí 3:5 (0:1)

Rozhodčí: Doležal Tomáš - Doležal Lukáš, Janků Milan.

3. kolo

Pátek 21. 8. 2020 17:30
Sokol Lesnice "B" - Tělovýchovná jednota Sokol Bratrušov z.s. 3:2 (1:0) Pen: 4:2

Rozhodčí: Janků Milan - Rulíšek Vladislav, Horáček Miroslav.

Sobota 22. 8. 2020 16:00
FK Úsov - TJ Jiskra Rapotín "B" 3:5 (1:3)

Rozhodčí: Kovalec Viktor - Hetmánek Rudolf, Žák Ludvík.

Sobota 22. 8. 2020 16:30
Jiskra Oskava - Sokol Třeština 3:4 (2:0)

Rozhodčí: Ondráček Jakub - Krobot Ladislav, Kubíček Stanislav.

Sobota 22. 8. 2020 16:30
SK Loštice 1923 "B" - Baník Staré Město 2:3 (2:1)

Rozhodčí: Jílek Pavel - Kuba Josef, Horáček Miroslav.

Sobota 22. 8. 2020 16:30
Sokol Leština "A" - Sokol Hrabišín 7:1 (5:1)

Rozhodčí: Sebök Ladislav - Provazník Jan, Profous Petr.

Neděle 23. 8. 2020 15:00
FC Dubicko - FC Juventus 1:3 (1:1)

Rozhodčí: Žák Ludvík - Hetmánek Rudolf, Kubíček Stanislav.

Neděle 23. 8. 2020 15:00
Sokol Jestřebí - SK PETROV - SOBOTÍN 4:1 (1:0)

Rozhodčí: Krobot Ladislav - Jílek Pavel, Blaťák Adam.

4. kolo

Sobota 29. 8. 2020 14:30
Baník Staré Město - Sokol Leština "A" 2:3 (1:3)

Rozhodčí: Provazník Jan - Sebök Ladislav, Rulíšek Vladislav.

Sobota 29. 8. 2020 16:30
Sokol Lesnice "B" - SK Loštice 1923 "B" 1:0 (0:0) Pen: 4:3

Rozhodčí: Hetmánek Rudolf - Žák Ludvík, Slončík Ladislav.

Sobota 29. 8. 2020 16:30
Sokol Třeština - FK Úsov 7:2 (4:0)

Rozhodčí: Langhammer Luděk - Janků Milan, Haberland David.

Neděle 30. 8. 2020 15:30
FC Juventus - Jiskra Oskava 5:1 (2:1)

Rozhodčí: Sebök Ladislav - Blaťák Adam, Vít Vojtěch.

Neděle 30. 8. 2020 16:30
Sokol Hrabišín - FC Dubicko 2:3 (1:1) Pen: 3:4

Rozhodčí: Růžička Miloš - Tomášek Jiří, Štěpán Karel.

Neděle 30. 8. 2020 16:30
TJ Jiskra Rapotín "B" - Sokol Jestřebí 3:1 (3:0)

Rozhodčí: Kuba Josef - Profous Petr, Navrátil Miroslav.

Středa 28. 10. 2020 14:00
Tělovýchovná jednota Sokol Bratrušov z.s. - SK PETROV - SOBOTÍN

5. kolo

Sobota 5. 9. 2020 16:00
SK Loštice 1923 "B" - Tělovýchovná jednota Sokol Bratrušov z.s. 4:1 (2:1)

Rozhodčí: Janků Milan - Navrátil Miroslav.

Sobota 5. 9. 2020 16:00
Sokol Leština "A" - Sokol Lesnice "B" 3:0 (0:0)

Rozhodčí: Krobot Ladislav - Šula Oldřich, Švancarová Jaroslava.

Sobota 5. 9. 2020 16:00
Jiskra Oskava - Sokol Hrabišín 7:3 (6:1)

Rozhodčí: Sebök Ladislav - Vaculík Jakub, Werner Jakub.

Sobota 5. 9. 2020 16:00
FK Úsov - FC Juventus 0:2 (0:1)

Rozhodčí: Růžička Miloš - Tomášek Jiří, Štěpán Karel.

Sobota 5. 9. 2020 16:00
SK PETROV - SOBOTÍN - TJ Jiskra Rapotín "B" 7:3 (4:1)

Rozhodčí: Kuba Josef - Horáček Miroslav.

Neděle 6. 9. 2020 15:00
Sokol Jestřebí - Sokol Třeština 1:5 (1:2)

Rozhodčí: Jílek Pavel - Žák Ludvík, Hetmánek Rudolf.

Neděle 6. 9. 2020 15:00
FC Dubicko - Baník Staré Město 1:3 (0:2)

Rozhodčí: Janků Milan - Doležal Tomáš, Vít Vojtěch.

6. kolo

Sobota 12. 9. 2020 16:00
Tělovýchovná jednota Sokol Bratrušov z.s. - TJ Jiskra Rapotín "B" 3:1 (1:0)

Rozhodčí: Doležal Tomáš - Profous Petr, Švancarová Jaroslava.

Sobota 12. 9. 2020 16:00
Sokol Třeština - SK PETROV - SOBOTÍN 3:1 (1:1)

Rozhodčí: Provazník Jan - Janků Milan, Chodura Tomáš.

Neděle 13. 9. 2020 15:30
FC Juventus - Sokol Jestřebí 3:1 (1:0)

Rozhodčí: Blaťák Adam - Kuba Josef, Haberland David.

Neděle 13. 9. 2020 16:00
Sokol Hrabišín - FK Úsov 6:3 (2:2)

Rozhodčí: Tomášek Jiří - Růžička Miloš, Štěpán Karel.

Neděle 13. 9. 2020 16:00
Baník Staré Město - Jiskra Oskava 3:6 (3:1)

Rozhodčí: Žák Ludvík - Navrátil Miroslav, Werner Jakub.

Neděle 13. 9. 2020 16:00
SK Loštice 1923 "B" - Sokol Leština "A" 2:0 (1:0)

Rozhodčí: Hetmánek Rudolf - Chodura Tomáš, Krejčí David.

Středa 23. 9. 2020 17:00
Sokol Lesnice "B" - FC Dubicko 1:2 (0:1)

Rozhodčí: Tomášek Jiří - Růžička Miloš, Štěpán Karel.

7. kolo

Sobota 19. 9. 2020 15:30
Jiskra Oskava - Sokol Lesnice "B" 6:1 (3:0)

Rozhodčí: Kovalec Viktor - Provazník Jan, Šula Oldřich.

Sobota 19. 9. 2020 16:00
Sokol Leština "A" - Tělovýchovná jednota Sokol Bratrušov z.s. 1:2 (0:1) Pen: 0:3

Rozhodčí: Kuba Josef - Kubíček Stanislav, Werner Jakub.

Sobota 19. 9. 2020 16:00
SK PETROV - SOBOTÍN - FC Juventus 4:0 (3:0)

Rozhodčí: Hetmánek Rudolf - Žák Ludvík, Chodura Tomáš.

Neděle 20. 9. 2020 15:00
FC Dubicko - SK Loštice 1923 "B" 2:1 (2:0)

Rozhodčí: Jílek Pavel - Zbožínek Lukáš, Slončík Ladislav.

Neděle 20. 9. 2020 15:00
FK Úsov - Baník Staré Město 1:3 (0:2)

Rozhodčí: Langhammer Luděk - Rulíšek Vladislav, Horáček Miroslav.

Neděle 20. 9. 2020 15:00
Sokol Jestřebí - Sokol Hrabišín 1:4 (1:1)

Rozhodčí: Krobot Ladislav - Hetmánek Rudolf, Švancarová Jaroslava.

Neděle 20. 9. 2020 16:00
TJ Jiskra Rapotín "B" - Sokol Třeština 2:3 (1:1)

Rozhodčí: Vít Vojtěch - Žák Ludvík, Werner Jakub.

8. kolo

Pátek 25. 9. 2020 17:00
Sokol Hrabišín - SK PETROV - SOBOTÍN 1:3 (0:2)

Rozhodčí: Blaťák Adam - Zbožínek Lukáš, Vít Vojtěch.

Sobota 26. 9. 2020 15:30
Sokol Lesnice "B" - FK Úsov 2:1 (1:1) Pen: 5:4

Rozhodčí: Vít Vojtěch - Janků Milan, Horáček Miroslav.

Sobota 26. 9. 2020 15:30
SK Loštice 1923 "B" - Jiskra Oskava 1:5 (1:2)

Rozhodčí: Žák Ludvík - Štěpán Karel, Werner Jakub.

Sobota 26. 9. 2020 15:30
Sokol Leština "A" - FC Dubicko 1:2 (0:0) Pen: 3:4

Rozhodčí: Provazník Jan - Jílek Pavel, Navrátil Miroslav.

Sobota 26. 9. 2020 15:30
Tělovýchovná jednota Sokol Bratrušov z.s. - Sokol Třeština 3:4 (0:3)

Rozhodčí: Kovalec Viktor - Krobot Ladislav, Chodura Tomáš.

Neděle 27. 9. 2020 15:30
FC Juventus - TJ Jiskra Rapotín "B" 3:2 (1:1)

Rozhodčí: Sebök Ladislav - Zbožínek Lukáš, Štěpán Karel.

Neděle 27. 9. 2020 15:30
Baník Staré Město - Sokol Jestřebí 9:3 (5:1)

Rozhodčí: Tomášek Jiří - Růžička Miloš, Chodura Tomáš.

9. kolo

Sobota 3. 10. 2020 15:30
Jiskra Oskava - Sokol Leština "A" 6:3 (2:3)

Rozhodčí: Blaťák Adam - Jílek Pavel, Vít Vojtěch.

Sobota 3. 10. 2020 15:30
FK Úsov - SK Loštice 1923 "B" 3:1 (2:0)

Rozhodčí: Tomášek Jiří - Růžička Miloš, Štěpán Karel.

Sobota 3. 10. 2020 15:30
SK PETROV - SOBOTÍN - Baník Staré Město 8:2 (6:1)

Rozhodčí: Krobot Ladislav - Rulíšek Vladislav.

Sobota 3. 10. 2020 15:30
TJ Jiskra Rapotín "B" - Sokol Hrabišín 6:3 (5:0)

Rozhodčí: Žák Ludvík - Kubíček Stanislav, Slončík Ladislav.

Sobota 3. 10. 2020 15:30
Sokol Třeština - FC Juventus 6:1 (2:1)

Rozhodčí: Kuba Josef - Haberland David, Horký Pavel.

Neděle 4. 10. 2020 15:00
Sokol Jestřebí - Sokol Lesnice "B" 8:1 (5:1)

Rozhodčí: Sebök Ladislav - Provazník Jan, Horáček Miroslav.

Neděle 4. 10. 2020 15:00
FC Dubicko - Tělovýchovná jednota Sokol Bratrušov z.s. 4:2 (3:1)

Rozhodčí: Zbožínek Lukáš - Chodura Tomáš, Rulíšek Vladislav.

10. kolo

Sobota 10. 10. 2020 15:00
Tělovýchovná jednota Sokol Bratrušov z.s. - FC Juventus 1:3 (0:1)

Rozhodčí: Jílek Pavel - Chodura Tomáš, Švancarová Jaroslava.

Sobota 10. 10. 2020 15:00
Sokol Leština "A" - FK Úsov 2:0 (1:0)

Rozhodčí: Hetmánek Rudolf - Ondráček Jakub, Haberland David.

Sobota 10. 10. 2020 15:00
Sokol Lesnice "B" - SK PETROV - SOBOTÍN 1:0 (0:0) Pen: 4:3

Rozhodčí: Janků Milan - Horáček Miroslav, Krejčí David.

Neděle 11. 10. 2020 15:00
SK Loštice 1923 "B" - Sokol Jestřebí 3:2 (0:1) Pen: 4:3

Rozhodčí: Blaťák Adam - Vít Vojtěch, Štěpán Karel.

Neděle 11. 10. 2020 15:00
FC Dubicko - Jiskra Oskava 0:5 (0:2)

Rozhodčí: Kuba Josef - Haberland David, Navrátil Miroslav.

Neděle 11. 10. 2020 15:00
Sokol Hrabišín - Sokol Třeština 1:5 (0:2)

Rozhodčí: Janků Milan - Rulíšek Vladislav, Chodura Tomáš.

Středa 28. 10. 2020 14:30
Baník Staré Město - TJ Jiskra Rapotín "B" Poznámka: / Hřiště: není, Původní termín: 10.10.2020 15:00

11. kolo

Sobota 17. 10. 2020 15:00
Jiskra Oskava - Tělovýchovná jednota Sokol Bratrušov z.s.
Sobota 17. 10. 2020 15:00
FK Úsov - FC Dubicko
Sobota 17. 10. 2020 15:00
SK PETROV - SOBOTÍN - SK Loštice 1923 "B"
Sobota 17. 10. 2020 15:00
TJ Jiskra Rapotín "B" - Sokol Lesnice "B"
Sobota 17. 10. 2020 15:00
Sokol Třeština - Baník Staré Město
Neděle 18. 10. 2020 15:00
FC Juventus - Sokol Hrabišín
Neděle 18. 10. 2020 15:00
Sokol Jestřebí - Sokol Leština "A"

12. kolo

Sobota 24. 10. 2020 14:30
Tělovýchovná jednota Sokol Bratrušov z.s. - Sokol Hrabišín
Sobota 24. 10. 2020 14:30
Baník Staré Město - FC Juventus
Sobota 24. 10. 2020 14:30
Sokol Lesnice "B" - Sokol Třeština
Sobota 24. 10. 2020 14:30
SK Loštice 1923 "B" - TJ Jiskra Rapotín "B"
Sobota 24. 10. 2020 14:30
Sokol Leština "A" - SK PETROV - SOBOTÍN
Sobota 24. 10. 2020 14:30
Jiskra Oskava - FK Úsov
Neděle 25. 10. 2020 14:30
FC Dubicko - Sokol Jestřebí

13. kolo

Sobota 31. 10. 2020 10:00
FC Juventus - Sokol Lesnice "B" Poznámka: , Původní termín: 01.11.2020 14:30
Sobota 31. 10. 2020 14:30
FK Úsov - Tělovýchovná jednota Sokol Bratrušov z.s.
Sobota 31. 10. 2020 14:30
SK PETROV - SOBOTÍN - FC Dubicko
Sobota 31. 10. 2020 14:30
Sokol Třeština - SK Loštice 1923 "B"
Neděle 1. 11. 2020 14:00
TJ Jiskra Rapotín "B" - Sokol Leština "A"
Neděle 1. 11. 2020 14:30
Sokol Jestřebí - Jiskra Oskava
Neděle 1. 11. 2020 14:30
Sokol Hrabišín - Baník Staré Město Poznámka: / , Původní termín: 01.11.2020 14:30

14. kolo

Neděle 8. 11. 2020 14:00
Tělovýchovná jednota Sokol Bratrušov z.s. - Baník Staré Město
Sobota 20. 3. 2021 15:00
Sokol Třeština - Sokol Leština "A"
Sobota 20. 3. 2021 15:00
SK PETROV - SOBOTÍN - Jiskra Oskava
Neděle 21. 3. 2021 15:00
Sokol Jestřebí - FK Úsov
Neděle 21. 3. 2021 15:00
TJ Jiskra Rapotín "B" - FC Dubicko
Neděle 21. 3. 2021 15:00
Sokol Hrabišín - Sokol Lesnice "B"
Neděle 21. 3. 2021 15:30
FC Juventus - SK Loštice 1923 "B"

15. kolo

Sobota 27. 3. 2021 15:00
Sokol Leština "A" - FC Juventus
Sobota 27. 3. 2021 15:00
SK Loštice 1923 "B" - Sokol Hrabišín
Sobota 27. 3. 2021 15:00
Sokol Lesnice "B" - Baník Staré Město
Sobota 27. 3. 2021 15:00
Jiskra Oskava - TJ Jiskra Rapotín "B"
Sobota 27. 3. 2021 16:00
FK Úsov - SK PETROV - SOBOTÍN
Neděle 28. 3. 2021 15:00
Sokol Jestřebí - Tělovýchovná jednota Sokol Bratrušov z.s.
Neděle 28. 3. 2021 15:00
FC Dubicko - Sokol Třeština

16. kolo

Sobota 3. 4. 2021 15:30
Sokol Třeština - Jiskra Oskava
Sobota 3. 4. 2021 15:30
Tělovýchovná jednota Sokol Bratrušov z.s. - Sokol Lesnice "B"
Sobota 3. 4. 2021 15:30
Baník Staré Město - SK Loštice 1923 "B"
Sobota 3. 4. 2021 15:30
SK PETROV - SOBOTÍN - Sokol Jestřebí
Neděle 4. 4. 2021 15:30
Sokol Hrabišín - Sokol Leština "A"
Neděle 4. 4. 2021 15:30
FC Juventus - FC Dubicko
Neděle 4. 4. 2021 15:30
TJ Jiskra Rapotín "B" - FK Úsov

17. kolo

Sobota 10. 4. 2021 15:30
SK PETROV - SOBOTÍN - Tělovýchovná jednota Sokol Bratrušov z.s.
Sobota 10. 4. 2021 15:30
Jiskra Oskava - FC Juventus
Sobota 10. 4. 2021 15:30
Sokol Leština "A" - Baník Staré Město
Sobota 10. 4. 2021 15:30
SK Loštice 1923 "B" - Sokol Lesnice "B"
Sobota 10. 4. 2021 16:00
FK Úsov - Sokol Třeština
Neděle 11. 4. 2021 15:00
FC Dubicko - Sokol Hrabišín
Neděle 11. 4. 2021 15:00
Sokol Jestřebí - TJ Jiskra Rapotín "B"

18. kolo

Sobota 17. 4. 2021 16:00
Tělovýchovná jednota Sokol Bratrušov z.s. - SK Loštice 1923 "B"
Sobota 17. 4. 2021 16:00
Sokol Lesnice "B" - Sokol Leština "A"
Sobota 17. 4. 2021 16:00
Baník Staré Město - FC Dubicko
Sobota 17. 4. 2021 16:00
Sokol Třeština - Sokol Jestřebí
Neděle 18. 4. 2021 15:30
FC Juventus - FK Úsov
Neděle 18. 4. 2021 16:00
TJ Jiskra Rapotín "B" - SK PETROV - SOBOTÍN
Neděle 18. 4. 2021 16:00
Sokol Hrabišín - Jiskra Oskava

19. kolo

Sobota 24. 4. 2021 16:00
SK PETROV - SOBOTÍN - Sokol Třeština
Sobota 24. 4. 2021 16:00
FK Úsov - Sokol Hrabišín
Sobota 24. 4. 2021 16:00
Jiskra Oskava - Baník Staré Město
Sobota 24. 4. 2021 16:00
Sokol Leština "A" - SK Loštice 1923 "B"
Neděle 25. 4. 2021 15:00
FC Dubicko - Sokol Lesnice "B"
Neděle 25. 4. 2021 15:00
Sokol Jestřebí - FC Juventus
Neděle 25. 4. 2021 16:00
TJ Jiskra Rapotín "B" - Tělovýchovná jednota Sokol Bratrušov z.s.

20. kolo

Sobota 1. 5. 2021 16:30
Tělovýchovná jednota Sokol Bratrušov z.s. - Sokol Leština "A"
Sobota 1. 5. 2021 16:30
SK Loštice 1923 "B" - FC Dubicko
Sobota 1. 5. 2021 16:30
Sokol Lesnice "B" - Jiskra Oskava
Sobota 1. 5. 2021 16:30
Baník Staré Město - FK Úsov
Sobota 1. 5. 2021 16:30
Sokol Třeština - TJ Jiskra Rapotín "B"
Neděle 2. 5. 2021 15:30
FC Juventus - SK PETROV - SOBOTÍN
Neděle 2. 5. 2021 16:30
Sokol Hrabišín - Sokol Jestřebí

21. kolo

Sobota 8. 5. 2021 16:00
FK Úsov - Sokol Lesnice "B"
Sobota 8. 5. 2021 16:30
Jiskra Oskava - SK Loštice 1923 "B"
Sobota 8. 5. 2021 16:30
Sokol Třeština - Tělovýchovná jednota Sokol Bratrušov z.s.
Sobota 8. 5. 2021 16:30
SK PETROV - SOBOTÍN - Sokol Hrabišín
Neděle 9. 5. 2021 15:00
Sokol Jestřebí - Baník Staré Město
Neděle 9. 5. 2021 15:00
FC Dubicko - Sokol Leština "A"
Neděle 9. 5. 2021 16:30
TJ Jiskra Rapotín "B" - FC Juventus

22. kolo

Sobota 15. 5. 2021 16:30
Tělovýchovná jednota Sokol Bratrušov z.s. - FC Dubicko
Sobota 15. 5. 2021 16:30
Sokol Leština "A" - Jiskra Oskava
Sobota 15. 5. 2021 16:30
SK Loštice 1923 "B" - FK Úsov
Sobota 15. 5. 2021 16:30
Sokol Lesnice "B" - Sokol Jestřebí
Sobota 15. 5. 2021 16:30
Baník Staré Město - SK PETROV - SOBOTÍN
Neděle 16. 5. 2021 15:30
FC Juventus - Sokol Třeština
Neděle 16. 5. 2021 16:30
Sokol Hrabišín - TJ Jiskra Rapotín "B"

23. kolo

Sobota 22. 5. 2021 16:00
FK Úsov - Sokol Leština "A"
Sobota 22. 5. 2021 17:00
Jiskra Oskava - FC Dubicko
Sobota 22. 5. 2021 17:00
Sokol Třeština - Sokol Hrabišín
Sobota 22. 5. 2021 17:00
SK PETROV - SOBOTÍN - Sokol Lesnice "B"
Neděle 23. 5. 2021 15:00
Sokol Jestřebí - SK Loštice 1923 "B"
Neděle 23. 5. 2021 15:30
FC Juventus - Tělovýchovná jednota Sokol Bratrušov z.s.
Neděle 23. 5. 2021 17:00
TJ Jiskra Rapotín "B" - Baník Staré Město

24. kolo

Sobota 29. 5. 2021 17:00
Tělovýchovná jednota Sokol Bratrušov z.s. - Jiskra Oskava
Sobota 29. 5. 2021 17:00
Sokol Leština "A" - Sokol Jestřebí
Sobota 29. 5. 2021 17:00
SK Loštice 1923 "B" - SK PETROV - SOBOTÍN
Sobota 29. 5. 2021 17:00
Sokol Lesnice "B" - TJ Jiskra Rapotín "B"
Sobota 29. 5. 2021 17:00
Baník Staré Město - Sokol Třeština
Neděle 30. 5. 2021 15:00
FC Dubicko - FK Úsov
Neděle 30. 5. 2021 17:00
Sokol Hrabišín - FC Juventus

25. kolo

Sobota 5. 6. 2021 16:00
FK Úsov - Jiskra Oskava
Sobota 5. 6. 2021 17:00
Sokol Třeština - Sokol Lesnice "B"
Sobota 5. 6. 2021 17:00
SK PETROV - SOBOTÍN - Sokol Leština "A"
Neděle 6. 6. 2021 15:00
Sokol Jestřebí - FC Dubicko
Neděle 6. 6. 2021 15:30
FC Juventus - Baník Staré Město
Neděle 6. 6. 2021 17:00
Sokol Hrabišín - Tělovýchovná jednota Sokol Bratrušov z.s.
Neděle 6. 6. 2021 17:00
TJ Jiskra Rapotín "B" - SK Loštice 1923 "B"

26. kolo

Sobota 12. 6. 2021 17:00
Tělovýchovná jednota Sokol Bratrušov z.s. - FK Úsov
Sobota 12. 6. 2021 17:00
Jiskra Oskava - Sokol Jestřebí
Sobota 12. 6. 2021 17:00
Sokol Leština "A" - TJ Jiskra Rapotín "B"
Sobota 12. 6. 2021 17:00
SK Loštice 1923 "B" - Sokol Třeština
Sobota 12. 6. 2021 17:00
Sokol Lesnice "B" - FC Juventus
Sobota 12. 6. 2021 17:00
Baník Staré Město - Sokol Hrabišín
Neděle 13. 6. 2021 15:00
FC Dubicko - SK PETROV - SOBOTÍN

Export do kalendáře

Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN