Aktuální výsledky

Parapety Sadil OP dorost

Odehrané zápasy

11. kolo

Sobota 12. 10. 2019 12:30
SK Řetězárna - SK Zvole 4:1 (1:1)

Rozhodčí: Kočí Jaroslav.

Sobota 12. 10. 2019 12:00
SOKOL ŠTÍTY - SK PETROV - SOBOTÍN 4:5 (1:2) Pen: 4:5

Rozhodčí: Slončík Ladislav.

Sobota 12. 10. 2019 11:30
SULKO Zábřeh "B" - Sokol Leština 1:2 (0:0) Pen: 3:4

Rozhodčí: Langhammer Luděk.

Sobota 12. 10. 2019 10:00
Jiskra Rapotín "B" - SD Bohdíkov - Ruda 1:11 (0:6)

Rozhodčí: Vejrosta Jakub.

10. kolo

Neděle 6. 10. 2019 14:00
Sokol Nový Malín - SK Bludov 2:8 (2:2)

Rozhodčí: Krejčí David.

Neděle 6. 10. 2019 12:30
SD Bohdíkov - Ruda - SULKO Zábřeh "B" 1:2 (0:0)

Rozhodčí: Žák Ludvík.

Neděle 6. 10. 2019 12:30
Sokol Lesnice - Sokol Sudkov 3:4 (1:2) Pen: 1:3

Rozhodčí: Vít Vojtěch.

Tabulka

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. SK Řetězárna 9 9 0 0 36:13 25 2 0
2. FK Šumperk "B" 8 8 0 0 49:7 23 1 0
3. SULKO Zábřeh "B" 9 7 0 2 32:11 23 0 2
4. SK Bludov 9 6 0 3 48:14 19 0 1
5. SK PETROV - SOBOTÍN 8 5 0 3 38:23 14 1 0
6. Sokol Leština 9 5 0 4 14:20 14 2 1
7. SD Bohdíkov - Ruda 9 3 0 6 22:15 11 0 2
8. SOKOL ŠTÍTY 9 3 0 6 33:36 11 0 2
9. Sokol Sudkov 9 4 0 5 20:38 11 2 1
10. Sokol Nový Malín 8 4 0 4 17:29 10 2 0
11. Sokol Lesnice 9 2 0 7 16:36 6 1 1
12. SK Zvole 9 1 0 8 26:29 4 0 1
13. Jiskra Rapotín "B" 9 0 0 9 12:92 0 0 0
Tabulky

Nejbližší zápasy

11. kolo

Středa 16. 10. 2019 15:30
FK Šumperk "B" - Sokol Nový Malín Poznámka: Hřiště: Nový Malín, Původní termín: 13.10.2019 10:00

Rozhodčí: Profous Petr.

Sobota 19. 10. 2019 12:00
SK Bludov - Sokol Lesnice Poznámka: , Původní termín: 12.10.2019 15:30

Rozhodčí: Sebök Ladislav.

12. kolo

Sobota 19. 10. 2019 10:00
FK Šumperk "B" - SULKO Zábřeh "B"

Rozhodčí: Kupka Antonín.

Sobota 19. 10. 2019 12:00
SK Zvole - SOKOL ŠTÍTY

Rozhodčí: Vít Vojtěch.

Sobota 19. 10. 2019 12:00
Sokol Leština - Jiskra Rapotín "B"

Rozhodčí: Navrátil Miroslav.

Neděle 20. 10. 2019 10:00
SK PETROV - SOBOTÍN - Sokol Sudkov

Rozhodčí: Vejrosta Jakub.

Neděle 20. 10. 2019 12:00
SD Bohdíkov - Ruda - SK Řetězárna Poznámka: Ruda nad Moravou

Rozhodčí: Langhammer Luděk.

Rozpis zápasů
Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN