Aktuální výsledky

SEFRAN - OP muži

Odehrané zápasy

7. kolo

Neděle 20. 9. 2020 16:00
TJ Jiskra Rapotín "B" - Sokol Třeština

Rozhodčí: Vít Vojtěch - Žák Ludvík, Werner Jakub.

Neděle 20. 9. 2020 15:00
FK Úsov - Baník Staré Město

Rozhodčí: Langhammer Luděk - Rulíšek Vladislav, Horáček Miroslav.

Neděle 20. 9. 2020 15:00
FC Dubicko - SK Loštice 1923 "B" 2:1 (2:0)

Rozhodčí: Jílek Pavel - Zbožínek Lukáš, Slončík Ladislav.

Neděle 20. 9. 2020 15:00
Sokol Jestřebí - Sokol Hrabišín

Rozhodčí: Krobot Ladislav - Hetmánek Rudolf, Švancarová Jaroslava.

Sobota 19. 9. 2020 16:00
Sokol Leština "A" - Tělovýchovná jednota Sokol Bratrušov z.s. 1:2 (0:1) Pen: 0:3

Rozhodčí: Kuba Josef - Kubíček Stanislav, Werner Jakub.

Sobota 19. 9. 2020 16:00
SK PETROV - SOBOTÍN - FC Juventus 4:0 (3:0)

Rozhodčí: Hetmánek Rudolf - Žák Ludvík, Chodura Tomáš.

Sobota 19. 9. 2020 15:30
Jiskra Oskava - Sokol Lesnice "B" 6:1 (3:0)

Rozhodčí: Kovalec Viktor - Provazník Jan, Šula Oldřich.

Tabulka

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. Sokol Třeština 6 6 0 0 24:9 18 0 0
2. FC Juventus 7 6 0 1 15:7 18 0 0
3. Jiskra Oskava 7 4 0 3 26:19 12 0 0
4. TJ Jiskra Rapotín "B" 6 4 0 2 16:15 12 0 0
5. Sokol Leština "A" 7 3 0 4 15:10 10 0 1
6. Sokol Hrabišín 6 3 0 3 17:21 10 0 1
7. SK PETROV - SOBOTÍN 6 3 0 3 19:13 9 0 0
8. Baník Staré Město 6 3 0 3 18:15 9 0 0
9. Sokol Jestřebí 6 3 0 3 15:15 9 0 0
10. Tělovýchovná jednota Sokol Bratrušov z.s. 6 3 0 3 13:15 9 1 1
11. SK Loštice 1923 "B" 6 2 0 4 8:7 7 0 1
12. Sokol Lesnice "B" 6 2 0 4 5:19 4 2 0
13. FC Dubicko 5 1 0 4 5:12 2 1 0
14. FK Úsov 6 0 0 6 9:28 0 0 0
Tabulky

Nejbližší zápasy

6. kolo

Středa 23. 9. 2020 17:00
Sokol Lesnice "B" - FC Dubicko

Rozhodčí: Tomášek Jiří - Růžička Miloš, Štěpán Karel.

8. kolo

Pátek 25. 9. 2020 17:00
Sokol Hrabišín - SK PETROV - SOBOTÍN Poznámka: / , Původní termín: 27.09.2020 15:30, Původní termín: 27.09.2020 15:30

Rozhodčí: Blaťák Adam - Zbožínek Lukáš, Vít Vojtěch.

Sobota 26. 9. 2020 15:30
Tělovýchovná jednota Sokol Bratrušov z.s. - Sokol Třeština

Rozhodčí: Kovalec Viktor - Krobot Ladislav, Chodura Tomáš.

Sobota 26. 9. 2020 15:30
Sokol Lesnice "B" - FK Úsov

Rozhodčí: Vít Vojtěch - Janků Milan, Horáček Miroslav.

Sobota 26. 9. 2020 15:30
SK Loštice 1923 "B" - Jiskra Oskava

Rozhodčí: Žák Ludvík - Štěpán Karel, Švancarová Jaroslava.

Sobota 26. 9. 2020 15:30
Sokol Leština "A" - FC Dubicko

Rozhodčí: Provazník Jan - Jílek Pavel, Navrátil Miroslav.

Neděle 27. 9. 2020 15:30
FC Juventus - TJ Jiskra Rapotín "B"

Rozhodčí: Sebök Ladislav - Zbožínek Lukáš, Chodura Tomáš.

Rozpis zápasů
Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN