Aktuální výsledky

SEFRAN - OP Muži

Odehrané zápasy

21. kolo

Sobota 20. 4. 2019 16:00
Sokol Vikýřovice - Sokol Jestřebí 9:1 (4:0)

Rozhodčí: Hetmánek Rudolf - Krobot Ladislav, Jílek Pavel.

Sobota 20. 4. 2019 16:00
FK Úsov - Sp. Loučná 1:7 (0:3)

Rozhodčí: Janků Milan - Provazník Jan, Kubíček Stanislav.

Sobota 20. 4. 2019 16:00
Jiskra Rapotín "B" - Sokol Brníčko 8:0 (6:0)

Rozhodčí: Kuba Josef - Kovalec Viktor, Ondráček Jakub.

Sobota 20. 4. 2019 16:00
FK Hanušovice - FC ROVENSKO 5:2 (1:0)

Rozhodčí: Trávníček Miroslav - Tomášek Jiří, Štěpán Karel.

Pátek 19. 4. 2019 16:00
SK PETROV-SOBOTÍN - Tatran Moravičany 4:0 (2:0)

Rozhodčí: Provazník Jan - Profous Petr, Blaťák Adam.

20. kolo

Neděle 14. 4. 2019 15:30
Tatran Moravičany - Lesnice"B" 1:3 (1:2)

Rozhodčí: Kubíček Stanislav - Hetmánek Rudolf, Navrátil Miroslav.

Neděle 14. 4. 2019 15:30
Jiskra Rapotín "B" - FK Hanušovice 3:4 (2:3) Pen: 2:4

Rozhodčí: Krobot Ladislav - Jílek Pavel, Anton Ivo.

Sobota 13. 4. 2019 15:30
Sokol Brníčko - Sokol Bratrušov 1:6 (0:3)

Rozhodčí: Langhammer Luděk - Růžička Miloš, Štěpán Karel.

Tabulka

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. Sp. Loučná 20 18 0 2 96:32 52 2 0
2. Sokol Vikýřovice 19 15 0 4 84:34 45 1 1
3. SK PETROV-SOBOTÍN 20 13 0 7 50:23 41 0 2
4. Sokol Bratrušov 18 12 0 6 61:36 35 1 0
5. Jiskra Rapotín "B" 20 11 0 9 55:38 35 1 3
6. Sokol Jestřebí 20 11 0 9 56:44 35 1 3
7. Juventus Mohelnice 18 12 0 6 45:35 35 1 0
8. FK Hanušovice 20 11 0 9 48:51 31 2 0
9. Lesnice"B" 19 8 0 11 37:45 24 0 0
10. FK Úsov 19 7 0 12 46:62 23 0 2
11. FC ROVENSKO 20 7 0 13 39:67 22 0 1
12. Sokol Hrabišín 18 7 0 11 37:60 20 1 0
13. Jiskra Oskava 19 5 0 14 34:64 16 1 2
14. Tatran Moravičany 20 6 0 14 31:64 15 3 0
15. Sokol Brníčko 20 2 0 18 24:88 6 0 0
Tabulky

Nejbližší zápasy

21. kolo

Neděle 21. 4. 2019 15:30
Juventus Mohelnice - Jiskra Oskava

Rozhodčí: Tomášek Jiří - Růžička Miloš, Navrátil Miroslav.

Neděle 21. 4. 2019 16:00
Sokol Hrabišín - Sokol Bratrušov

Rozhodčí: Jílek Pavel - Zbožínek Lukáš, Kubíček Stanislav.

22. kolo

Sobota 27. 4. 2019 15:00
Sokol Jestřebí - Lesnice"B" Poznámka: UMTRA Sulko

Rozhodčí: Kovalec Viktor - Horáček Miroslav.

Sobota 27. 4. 2019 16:00
FC ROVENSKO - Jiskra Rapotín "B"

Rozhodčí: Žák Ludvík - Kuba Josef, Václavík Štěpán.

Sobota 27. 4. 2019 16:00
Sokol Brníčko - Sokol Hrabišín

Rozhodčí: Trávníček Miroslav - Růžička Miloš, Tomášek Jiří.

Sobota 27. 4. 2019 16:00
Sokol Bratrušov - Juventus Mohelnice

Rozhodčí: Anton Ivo - Janků Milan, Slončík Ladislav.

Sobota 27. 4. 2019 16:00
Jiskra Oskava - FK Úsov

Rozhodčí: Rulíšek Vladislav - Vejrosta Jakub.

Sobota 27. 4. 2019 16:00
Sp. Loučná - Sokol Vikýřovice

Rozhodčí: Zbožínek Lukáš - Profous Petr, Provazník Jan.

Rozpis zápasů
Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN