Aktuální výsledky

SEFRAN - OP Muži

Odehrané zápasy

16. kolo

Sobota 10. 11. 2018 14:00
Sokol Jestřebí - Jiskra Oskava 6:4 (4:3)

Rozhodčí: Hampl Evžen - Rulíšek Vladislav, Blaťák Adam.

Sobota 10. 11. 2018 14:00
Sokol Brníčko - Sp. Loučná 2:4 (2:0)

Rozhodčí: Zbožínek Lukáš - Anton Ivo, Horáček Miroslav.

Sobota 10. 11. 2018 14:00
FC ROVENSKO - Juventus Mohelnice 2:5 (1:3)

Rozhodčí: Tomášek Jiří - Štěpán Karel, Navrátil Miroslav.

Sobota 10. 11. 2018 14:00
Tatran Moravičany - Sokol Hrabišín 1:3 (1:2)

Rozhodčí: Majstršin Jan - Milek Martin, Opravil Petr.

Sobota 10. 11. 2018 14:00
Jiskra Rapotín "B" - FK Úsov 1:3 (0:1)

Rozhodčí: Provazník Jan - Profous Petr, Šula Oldřich.

Sobota 10. 11. 2018 14:00
FK Hanušovice - Sokol Vikýřovice 1:7 (0:1)

Rozhodčí: Trávníček Miroslav - Janků Milan, Langhammer Luděk.

Sobota 10. 11. 2018 14:00
SK PETROV-SOBOTÍN - Lesnice"B" 2:0 (1:0)

Rozhodčí: Hetmánek Rudolf - Kovalec Viktor, Slončík Ladislav.

14. kolo

Neděle 4. 11. 2018 14:00
Juventus Mohelnice - FK Hanušovice 3:4 (1:3)

Rozhodčí: Anton Ivo - Hetmánek Rudolf, Slončík Ladislav.

Tabulka

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. Sp. Loučná 15 14 0 1 76:24 41 1 0
2. Sokol Vikýřovice 15 11 0 4 68:31 34 0 1
3. Sokol Jestřebí 15 10 0 5 47:23 31 1 2
4. Juventus Mohelnice 15 10 0 5 38:26 30 0 0
5. SK PETROV-SOBOTÍN 15 9 0 6 36:19 29 0 2
6. Jiskra Rapotín "B" 15 9 0 6 42:33 27 1 1
7. Sokol Bratrušov 14 8 0 6 37:32 23 1 0
8. FK Hanušovice 15 7 0 8 35:40 20 1 0
9. FK Úsov 15 6 0 9 36:45 19 0 1
10. FC ROVENSKO 15 6 0 9 29:49 19 0 1
11. Sokol Hrabišín 15 6 0 9 30:48 17 1 0
12. Lesnice"B" 15 5 0 10 26:42 15 0 0
13. Tatran Moravičany 15 5 0 10 24:48 13 2 0
14. Jiskra Oskava 15 4 0 11 29:50 12 1 1
15. Sokol Brníčko 15 2 0 13 21:64 6 0 0
Tabulky

Nejbližší zápasy

17. kolo

Sobota 23. 3. 2019 15:00
SK PETROV-SOBOTÍN - Sokol Brníčko
Sobota 23. 3. 2019 15:00
Lesnice"B" - FK Hanušovice
Sobota 23. 3. 2019 15:00
Sokol Vikýřovice - Jiskra Rapotín "B"
Sobota 23. 3. 2019 15:00
FK Úsov - FC ROVENSKO
Sobota 23. 3. 2019 15:00
Sokol Bratrušov - Sokol Jestřebí
Sobota 23. 3. 2019 15:00
Jiskra Oskava - Sp. Loučná
Neděle 24. 3. 2019 15:00
Juventus Mohelnice - Tatran Moravičany

18. kolo

Sobota 30. 3. 2019
Jiskra Rapotín "B" - Lesnice"B"
Rozpis zápasů
Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN